Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

H 15-16

4 520 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK36.10
2Ole Jakob FrankrigNydalens SK39.32+3.22
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb42.02+5.52
4Iver RingheimLarvik OK43.38+7.28
5Cornelius BjørkSandefjord OK44.00+7.50
6Mats LindaasElverum OK44.21+8.11
7Kasper Bakken UlsethNydalens SK44.41+8.31
8Gaute BerganNydalens SK45.18+9.08
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF45.20+9.10
10Erlend BørliFossum IF45.36+9.26
11Tobias EspedalNydalens SK45.39+9.29
12Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn45.51+9.41
13Atle Nikolai WølloKongsberg OL46.11+10.01
14Anders Håvard LarsenNydalens SK46.25+10.15
15Mikkel KatlaFossum IF46.31+10.21
16Anselm ReichenbachOppsal Orientering47.36+11.26
17Sondre Zahl HagenFossum IF49.15+13.05
18Marius BakkeFossum IF49.34+13.24
19Gustav Andresen SkotteFossum IF51.05+14.55
20Jonas EikåsSandefjord OK51.22+15.12
21Mikkel BerglundRingerike OL51.24+15.14
22Martin BrækkeHalden SK51.34+15.24
23Tobias MathisenPorsgrunn OL51.42+15.32
24Åsmund SlokvikNotodden OL52.22+16.12
25Sivert PoppeFredrikstad SK52.30+16.20
26Jakob TorgersenHalden SK52.52+16.42
27Trygve Børte NomelandKristiansand OK53.03+16.53
28Frikk EmbergsrudAsker Skiklubb53.06+16.56
29Henrik R HoltHedrum OL53.22+17.12
30Vetle DrageKongsberg OL54.20+18.10
31Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering55.00+18.50
32Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK57.09+20.59
33Henrik ReuschHeming Orientering57.59+21.49
34Johan EgerKongsberg OL1.00.30+24.20
35Jonas MyhrAsker Skiklubb1.02.33+26.23
36Olav Kristian LundKongsberg OL1.02.40+26.30
37Brage TakleKristiansand OK1.03.53+27.43
38Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.03.59+27.49
39Elias StubberudNydalens SK1.04.48+28.38
40Kristian Juell LarsenIL Tyrving1.05.33+29.23
41Sindre Grøv SvensenLillehammer OK1.08.52+32.42
42Birk Felland SætnanFossum IF1.10.09+33.59
43Kristoffer FjæreHedrum OL1.11.58+35.48
44Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.12.03+35.53
45Alf Kristian HelleHalden SK1.13.40+37.30
46Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.16.32+40.22
47Rolf Andreas BergNydalens SK1.17.45+41.35
48Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.19.51+43.41
49Hallgeir BrevikStokke IL1.22.56+46.46
50Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.37.07+1.00.57
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Martin AusenPorsgrunn OLbrutt
Martin BirkelundAsker Skiklubbbrutt
Sander Tonjer FingarsenElverum OKbrutt
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKbrutt
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt
Jonas AarsethNydalens SKbrutt
Vegard RanestadHamar OKbrutt
Daniel NystuenRøyken OLbrutt
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Tore Herman KirkebøenHalden SKikke startet
Sigurd Saxe SandvikHalden SKikke startet
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor