Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19- | D 40- | D45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19- | H 40- | H45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H 13-14

2 790 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL27.06
2Christian Fredrik BorgIL Koll27.32+0.26
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL28.12+1.06
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb28.26+1.20
5Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28.36+1.30
6Lars LienGjø-Vard OL29.01+1.55
7Benjamin GjoneSandefjord OK29.04+1.58
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering29.25+2.19
9Ask OlaussenOppsal Orientering29.38+2.32
10Vilmer NybergAsker Skiklubb29.47+2.41
11Sindre Vie StrislandFossum IF29.54+2.48
12Halvor LøkenKongsberg OL31.04+3.58
13Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32.12+5.06
14Axel AaldeNydalens SK32.13+5.07
15Anders KlavenesSandefjord OK32.21+5.15
16Gabriel GjoneSandefjord OK32.25+5.19
17Jonas HickenIL Koll32.28+5.22
18Eirik Vie StrislandFossum IF32.50+5.44
19Hallvard TjentlandLardal OL33.53+6.47
20Philip Lehmann RomørenFossum IF34.21+7.15
21Endre SandKongsberg OL34.38+7.32
21Martin Christoffer BorgIL Koll34.38+7.32
23Henrik Kaupang LyeLarvik OK34.56+7.50
24Jonathan WoodhouseLillomarka OL35.16+8.10
25Marius E. AamodtOppsal Orientering36.48+9.42
26Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL37.44+10.38
27Tarje EspelinAsker Skiklubb37.53+10.47
28Oliver NilsenFossum IF38.20+11.14
29Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF38.48+11.42
30Johannes Salvesen-LundeIL Koll39.44+12.38
31Theodor BjørkSandefjord OK41.05+13.59
32Håvard EikRaumar Orientering43.26+16.20
33Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering44.55+17.49
34Eskil BrændenLillomarka OL45.12+18.06
35Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb46.29+19.23
36Martin KaiserSturla, IF48.05+20.59
37Emil SkytterenOdal OL - Orientering49.47+22.41
38Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL51.12+24.06
39Tobias Tronbøl LiumIL Koll55.01+27.55
40Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL58.26+31.20
41Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn1.05.12+38.06
42Simen Rønning JohansenMåren OK1.11.57+44.51
43Emil HuuseØstmarka OK1.12.29+45.23
44Brage FosstveitRaumar Orientering1.13.35+46.29
Andreas SandernesØstmarka OKbrutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Brage EikåsSandefjord OKbrutt
Ragnar LandeEidskog OLbrutt
Einar ØstvoldHeming Orienteringbrutt
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKikke startet
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor