Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

D 15-16

3 820 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Åsne HaavengenKongsberg OL36.32
2Une HoltermannPorsgrunn OL37.42+1.10
3Oda ScheeleNydalens SK38.33+2.01
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL40.07+3.35
5Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering40.14+3.42
6Malene JebsenHeming Orientering40.21+3.49
7Kristine KravdalGjø-Vard OL40.52+4.20
8Pia Young VikNydalens SK41.45+5.13
9Kristin Melby JacobsenLardal OL42.00+5.28
10Amélie AamodtOppsal Orientering42.04+5.32
11Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43.22+6.50
12Mari BrendeFossum IF43.54+7.22
13Live ØstvoldHeming Orientering43.56+7.24
14Mari ØverbyKongsberg OL44.19+7.47Last ned GPS-spor i gpx-format
15Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK44.29+7.57
16Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK44.31+7.59
17Luciana Maria SvadsMåren OK45.17+8.45
18Martine SkjelsvikLillehammer OK45.19+8.47
19Janna Sofie TellesbøØstmarka OK45.30+8.58
20Selma HøivoldKongsberg OL46.17+9.45
21Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK46.37+10.05
22Eline SchjervenLardal OL46.49+10.17
23Ida Marie FlågenHeming Orientering47.04+10.32
24Oda Isnes TyseEiker OL47.22+10.50
25Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK47.52+11.20
26Helene Bjørkvold JendalFossum IF48.40+12.08
27Maya Jones ArnesenHeming Orientering51.04+14.32
28Hanna RehnKolbotn og Skimt OL51.20+14.48
29Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering51.41+15.09
30Ragnhild Mathea HelmersenFet OL54.54+18.22
31Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK56.59+20.27
32Emma EngehultNotodden OL57.18+20.46
33Ingrid MobråthenBotne SK57.26+20.54
34Astrid RognstadHadeland OL58.56+22.24
35Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK59.58+23.26
36Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.00.06+23.34
37Johanne Rognerud BøeFossum IF1.00.21+23.49
38Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.01.02+24.30
39Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.03.32+27.00
40Noor Dirro-HeluMåren OK1.04.44+28.12
41Emilie JohansenSandefjord OK1.06.00+29.28
42Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.07.59+31.27
43Elise Wærp HaugeNydalens SK1.08.08+31.36
44Iris HolstIL Tyrving1.09.01+32.29
45Nina Bianca PedersenSarpsborg OL1.09.17+32.45
46Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.10.48+34.16
47Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.12.16+35.44
48Hedda SpangbergKonnerud IL1.13.18+36.46
49Ella BerstadHeming Orientering1.24.56+48.24
50Silje SlungaardIL Tyrving1.28.53+52.21
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Tina KallesonOppsal Orienteringbrutt
Johanna Sofie LongfjeldModum OLbrutt
Konstanse MoholthKongsberg OLbrutt
Karoline TorøKongsberg OLikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor