Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19- | D 40- | D45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19- | H 40- | H45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

D 13-14

2 420 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KvarmeSturla, IF21.16
2Signe HoloFossum IF22.54+1.38
3Ane HustvedtOppsal Orientering24.12+2.56
4Ingvild GustafssonKongsberg OL24.18+3.02
5Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering24.48+3.32
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering25.01+3.45
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF25.11+3.55
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK25.42+4.26
9Marie ScheeleNydalens SK26.30+5.14
10Kathinka Zahl HagenFossum IF26.54+5.38
11Amalie LøkkebergFredrikstad SK27.10+5.54
12Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb27.12+5.56
13Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK27.40+6.24
14Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering28.07+6.51
15Vida Helland-HansenIL Tyrving28.25+7.09
16Iril RingheimLarvik OK28.28+7.12
17Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb28.31+7.15
18Helene Margarethe KristensenHeming Orientering28.45+7.29
19Agathe BrathagenLarvik OK28.54+7.38
20Marie KravdalGjø-Vard OL29.13+7.57
21Marie SaugestadNydalens SK29.27+8.11
22Hannah Syrdal ØenHeming Orientering29.33+8.17
23Mina Akiko JohnsenSturla, IF29.46+8.30
24Synne SandvenNotodden OL29.56+8.40
25Serine JørgensenLillehammer OK31.27+10.11
26Emma Visted-HansenGjø-Vard OL31.53+10.37
27Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.01+10.45
28Eileen BjanesIL Tyrving33.16+12.00
29Tiril Ebon EspedalNydalens SK33.18+12.02
30Maria GrovanOL Tønsberg og omegn33.50+12.34
31Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving35.13+13.57
32Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL37.07+15.51
33Kristine SolbakkenIL Tyrving38.54+17.38
34Nora Christine HansenAsker Skiklubb39.01+17.45
35Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL39.05+17.49
36Linnea HolstIL Tyrving40.34+19.18
37Sara MartiniAsker Skiklubb40.47+19.31
38Anne ØstvoldHeming Orientering41.12+19.56
39Martha WisløffAsker Skiklubb41.24+20.08
40Frida Hovgaard EisvangOK Moss41.57+20.41
41Tina BoothKristiansand OK43.52+22.36
42Marthe Graff-WiikSturla, IF44.45+23.29
43Ragnhild Blom-HagenFossum IF45.19+24.03
44Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering46.31+25.15
45Tuva HøyerFossum IF46.59+25.43
46Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL47.09+25.53
47Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50.00+28.44
48Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb56.49+35.33
49Ingeborg EikåsSandefjord OK1.04.27+43.11
Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert
Maja Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Amalie KvernsmyrAndebu ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor