Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Stokke IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Stokke IL
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 16 september 2018

N-åpen

1 880 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sander AkselsenBotne SKfullført
Nikolai AmsrudStokke ILfullført
Victoria AnholdtStokke ILfullført
Josefine BjørkSandefjord OKfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Anders BraatenModum OLfullført
Alexander DybvikStokke ILfullført
Amelie EriksenLarvik OKfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Endre Sagerøy FossBotne SKfullført
Lotta GabrielliStokke ILfullført
Kristian HaugbergAndebu ILfullført
John Erland MidtbøBotne SKfullført
Lars Joakim MidtbøBotne SKfullført
Svend Håkon MidtbøBotne SKfullført
Jakob RøedBotne SKfullført
Jenny RøedBotne SKfullført
Kristine RøedBotne SKfullført
Joel RøhrsStokke ILfullført
Leon Storm RåheimStokke ILfullført
Laila SagerøyBotne SKfullført
Vigdis SigurdsdottirStokke ILfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Mads Aspen SolvangStokke ILfullført

D -10

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK27.2712.49

D 11-12

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne HaugbergAndebu IL34.4116.12
2Ingrid LestebergKongsberg OL38.13+3.3217.51
Nora AkselsenKonnerud ILikke startet

D 13-14

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF49.4315.23
2Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.39.09+49.2630.41

D 13-16C

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe Graff-WiikSturla, IF31.4914.52
2Marlene SkramdalHedrum OL32.12+0.2315.02

D 13-16B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lotta DalerStokke IL46.2414.21

D 15-16

4 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.38.1523.03

D 17-B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi EriksenLarvik OK1.07.0720.46

D 17-C

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristine Sparre KnudsenStokke ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Nina BrodahlStokke ILikke startet

D 40-

4 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK44.5310.32
2Anette Kjærås FiringAndebu IL1.03.45+18.5214.57
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.06.30+21.3715.36
4Thea MartinsenModum OL1.09.25+24.3216.17
5Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1.23.13+38.2019.32
6Wenche EikåsSandefjord OK1.23.19+38.2619.33
7Anikken Gjein DybvikStokke IL1.27.15+42.2220.28

D 40-B

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL50.4315.42
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 40-C

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt SkramdalHedrum OL32.5815.24

D 50-

4 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK52.1512.15
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL59.08+6.5313.52
3Astrid BrevikStokke IL1.27.16+35.0120.29

D 60-B

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK59.2418.23
2Randi HansenStokke IL1.26.58+27.3426.55

D 60-C

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else StordalOL Tønsberg og omegn45.1021.06
2Lill BirkelundPorsgrunn OL1.08.54+23.4432.11

D 70-

4 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.21.4219.10
2Gerd LangsethLarvik OK1.33.12+11.3021.52

D 70-B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.10.3321.50

D 70-C

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hjørdis ØvreåsBotne SK46.0921.33

D 80-

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.46.2032.55

H -10

2 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aksel AmsrudStokke IL1.05.2830.35
Sindre FurlandSandefjord OK25.1811.49
Georg Røed GjertsenStokke IL48.0922.30
Kristian Magnus RåheimStokke IL1.05.3030.36

H 11-12

2 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL21.4310.08
2Jens G. DybvikStokke IL31.11+9.2814.34
3Ludvig SkramdalHedrum OL34.08+12.2515.57
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet

H 13-14

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage EikåsSandefjord OK42.2413.07
Martin DybvikStokke ILikke startet

H 13-16C

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Ose-JohansenStokke IL46.5621.55

H 13-16N

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Askil MestadRøyken OL14.377.46

H 15-16

4 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius  BjørkSandefjord OK32.217.35
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn38.34+6.139.03
3Hallgeir BrevikStokke IL59.49+27.2814.02
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-

4 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL29.266.54

H 17-B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger WiikSturla, IF32.079.56

H 17-C

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders JohnsenSturla, IF42.4820.00

H 40-

4 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Kristian HoltHedrum OL36.148.30
2Knut Ivar JohansenSandefjord OK41.42+5.289.47
3Rune Firing HaugbergAndebu IL42.51+6.3710.03
4Ola LestebergKongsberg OL43.24+7.1010.11
5Espen JohnsenHedrum OL51.13+14.5912.01
6Jo Børre EikåsSandefjord OK57.06+20.5213.24
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet
Jørn SundbyLarvik OKikke startet
Jan Tore  FossBotne SKikke startet

H 40-B

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MestadRøyken OL44.4713.51

H 50-

4 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi34.308.05
2Trond GjelstadSandefjord OK36.22+1.528.32
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK54.00+19.3012.40
4Torgeir BrandalKongsberg OL1.42.23+1.07.5324.02

H 60-

4 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigbjørn ModalsliFossum IF53.2612.32
2Peter KlavenessMåren OK55.18+1.5212.58
3Atle RemmePorsgrunn OL55.38+2.1213.03
4Ingvar BraatenModum OL59.19+5.5313.55
5Martin NaufHedrum OL1.05.26+12.0015.21
6Roy GjerdingOK Moss1.05.36+12.1015.23
7Paul SkjakerHadeland OL1.08.07+14.4115.59

H 70-

4 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL1.02.3214.40
2Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.04.24+1.5215.07
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.18.33+16.0118.26
4Hogne KjæråsAndebu IL1.21.28+18.5619.07
5Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.28.59+26.2720.53
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 70-B

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL45.2114.02
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 80-

3 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.02.2019.17
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.03.18+0.5819.35
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.07.00+4.4020.44

H 80-C

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar JørgensenStokke IL40.5319.06
2Helge HalvorsenLarvik OK54.46+13.5325.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor