Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Inderøy IL
Dato: lørdag 1 september 2018

N-åpen

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orienteringfullført
Sverre BerfjordInderøy Ilfullført
Tale BerfjordInderøy Ilfullført
Tone FlægstadOK Skøynarfullført
Lise GustadOK Skøynarfullført
Jessica HjeldeOK Skøynarfullført
Eirik Lie BolstadOK Skøynarfullført
Mads Stensland MelbyeVerdal OKfullført
Ingrid  StrømOK Skøynarfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKikke startet

D -10

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering22.5712.04
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK24.4613.02
Noelle HendersonSteinkjer OK31.2916.34
Mia Stensland MelbyeVerdal OK22.4511.58
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK19.0410.02
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK25.4313.32

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK13.247.03
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar13.59+0.357.21
3Nikoline MunkebyFrol IL16.22+2.588.36

D 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK26.4511.37
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK32.01+5.1613.55

D 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering43.1313.30
2Trude MarkhusVerdal OK47.26+4.1314.49
3Linnea MunkebyFrol IL49.15+6.0215.23
4June MunkebyFrol IL53.17+10.0416.39
5Hege HallanOK Skøynar1.16.19+33.0623.50

D 17-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL29.528.47
2Matilde MunkebyFrol IL44.42+14.5013.08

D 40-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering48.0015.00

D 50-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild KvistadSteinkjer OK49.0815.21
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert
Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert

D 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild ForsethFrol IL32.0113.20
2Marit Hæreid SandstadFrol IL34.26+2.2514.20
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OKdiskvalifisert

H -10

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas AlstadFrol IL11.195.57
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK16.418.46
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK14.467.46
Mateo HendersonSteinkjer OK15.168.02
William Mitchell IversenVerdal OK12.486.44

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip Mitchell IversenVerdal OK11.476.12
2Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK13.18+1.317.00
3Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK15.12+3.258.00
4Sigve Lie BolstadOK Skøynar18.12+6.259.34
5Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK19.01+7.1410.00
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

H 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK25.0710.55
2Magnus AlstadFrol IL26.39+1.3211.35
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL27.26+2.1911.55
4Aksel Lie BolstadOK Skøynar29.51+4.4412.58

H 15-16

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL25.297.29
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering31.28+5.599.15
3Hallvar HallanOK Skøynar38.40+13.1111.22
4Håvard VeieOK Skøynar39.54+14.2511.44

H 17-

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL28.076.41
2Stian SundsvikFrol IL28.28+0.216.46
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK32.41+4.347.46
4Simon JakobssonLånghundra IF36.28+8.218.40
5Samuel HedlundLånghundra IF38.08+10.019.04
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering40.04+11.579.32
7Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering41.32+13.259.53
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering56.36+28.2913.28
Rolf AlstadFrol ILikke startet

H 40-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton BjartnesVerdal OK28.468.27
2Kurt Ove MelbyeVerdal OK30.00+1.148.49
3Gunnar VatnFrol IL31.36+2.509.17
4Espen AarnesStjørdals-Blink Orientering40.06+11.2011.47
5Lars StrømOK Skøynar40.39+11.5311.57

H 50-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle DengerudSteinkjer OK27.158.30
2Arne OkkenhaugVerdal OK29.40+2.259.16
3Vidar SkjerveVerdal OK31.30+4.159.50
4Terje RønningOK Skøynar33.46+6.3110.33
5Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK35.18+8.0311.01
6Andreas BolstadOK Skøynar37.40+10.2511.46
7Tor Ove HallemVerdal OK40.31+13.1612.39

H 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Martin IndgaardFrol IL43.1313.30
2Karl Arne MelbyeVerdal OK43.23+0.1013.33
3Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering46.55+3.4214.39
4Edvin SivertsenVerdal OK47.32+4.1914.51
5Fritjof SandstadFrol IL48.40+5.2715.12

H 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil EriksenGrong IL27.5311.37
2Sverre KristoffersenVerdal OK37.16+9.2315.31
3Rolf KarsetSteinkjer OK41.41+13.4817.22
4Kristian MidthjellVerdal OK46.15+18.2219.16
5Ole Jørgen MjøsundSpillum IL48.08+20.1520.03
6Johannes SollidVerdal OK56.53+29.0023.42

C 2

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Krogstad StendahlFrol IL25.3112.09

B 2,5

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL26.3611.33
2Stein Otto BjørkengVerdal OK30.09+3.3313.06
3Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering31.47+5.1113.49

A 3

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingolf Zeiner PettersenInderøy Il58.2118.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor