Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 12 april 2018

Frol IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadH15-16 (9)10.535.13
1Lars Sandstad SkjesetÅpen 2.5 (10)12.015.02
1Magnus AlstadH13-14 (3)14.497.07
1Jonas AlstadÅpen 1,5 (13)8.276.39
3June MunkebyD15-16 (5)16.12+1.517.47
3Ådne Krogstad StendahlH13-14 (3)18.15+3.268.46
4Linnea MunkebyD15-16 (5)16.42+2.218.01
12Aksel Sanstad SkjesetÅpen 1,5 (13)31.12+22.4524.34
13Ville Sandstad SkjesetÅpen 1,5 (13)31.18+22.5124.38
Nikoline MunkebyD11-12 (4)ikke startet

OK Skøynar

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømD11-12 (4)9.327.30
1Guro HegstadD13-14 (1)20.349.53
2Trym Nergård RønningH15-16 (9)10.59+0.065.16
3Simen HegstadH15-16 (9)11.24+0.315.28
4Ole Andreas VeskeH11-12 (5)17.36+4.1413.51
5Hege HallanD15-16 (5)18.20+3.598.48
6Hallvar HallanH15-16 (9)13.12+2.196.20
7Håvard VeieH15-16 (9)13.30+2.376.29
7Laura HegstadÅpen 1,5 (13)16.05+7.3812.39
10Birger Trætli StorvikÅpen 1,5 (13)23.07+14.4018.12
11Matea Oline Trætli StorvikÅpen 1,5 (13)23.32+15.0518.31
Andreas BolstadÅpen 2.5 (10)ikke startet
Håkon HallanH11-12 (5)ikke startet
Ingrid Gustad StrømÅpen 1,5 (13)ikke startet
Aksel Lie BolstadH13-14 (3)ikke startet

Steinkjer OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetÅpen 2 (2)18.268.51
2Jørgen Rannem HalseÅpen 2.5 (10)14.07+2.065.55
3Karita MøllerD11-12 (4)11.27+1.559.00
3Atle DengerudÅpen 2.5 (10)14.37+2.366.08
4Marius MøllerÅpen 2.5 (10)14.50+2.496.13
5Vegard JermstadH15-16 (9)12.56+2.036.13
8Henrik BelboH15-16 (9)14.25+3.326.55
8Noelle HendersonÅpen 1,5 (13)17.26+8.5913.43
9Sindre TusetH15-16 (9)16.28+5.357.55
9Mateo HendersonÅpen 1,5 (13)19.04+10.3715.00

Stjørdals-Blink Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars Wikdahl BjørgumH11-12 (5)13.40+0.1810.45
2Marie Nielsen SolbergD15-16 (5)14.37+0.167.01
3Even Wikdahl BjørgumH11-12 (5)15.36+2.1412.17
4Ane SkulbørstadD11-12 (4)11.55+2.239.22
4Petter SkulbørstadÅpen 1,5 (13)13.29+5.0210.37
5Øystein Vidarsson HaukaasÅpen 2.5 (10)15.01+3.006.18
5Sigurd SævikÅpen 1,5 (13)13.56+5.2910.58
7Asle SkulbørstadÅpen 2.5 (10)16.35+4.346.58
8Ingvild KjesbuÅpen 2.5 (10)18.11+6.107.38
9Ingvild Geving SkulbørstadÅpen 2.5 (10)19.36+7.358.14

Verdal OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ludvik GrindbergH11-12 (5)13.2210.31
1Trude MarkhusD15-16 (5)14.216.53
2Anne Eline Vehus SkjerveD11-12 (4)11.02+1.308.41
2Aleksander Tanem IversenH13-14 (3)18.02+3.138.40
2Edvard SætherÅpen 1,5 (13)12.09+3.429.34
3William Mitchell IversenÅpen 1,5 (13)12.19+3.529.41
4Martin Vehus SkjerveH15-16 (9)12.02+1.095.47
6Vidar SkjerveÅpen 2.5 (10)16.18+4.176.50
6Helmine Laksholm GrindbergÅpen 1,5 (13)14.34+6.0711.28
10Sigrid Vehus SkjerveÅpen 2.5 (10)19.40+7.398.15
Filip Mitchell IversenH11-12 (5)diskvalifisert
Kristian MidthjellÅpen 2 (2)diskvalifisert
Fredrik Vehus SkjerveÅpen 2.5 (10)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor