Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 12 april 2018

D11-12

1 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar9.327.30
2Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11.02+1.308.41
3Karita MøllerSteinkjer OK11.27+1.559.00
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.55+2.239.22
Nikoline MunkebyFrol ILikke startet

H11-12

1 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvik GrindbergVerdal OK13.2210.31
2Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering13.40+0.1810.45
3Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering15.36+2.1412.17
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar17.36+4.1413.51
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

D13-14

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HegstadOK Skøynar20.349.53

H13-14

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL14.497.07
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.02+3.138.40
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL18.15+3.268.46
Aksel Lie BolstadOK Skøynarikke startet

D15-16

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK14.216.53
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.37+0.167.01
3June MunkebyFrol IL16.12+1.517.47
4Linnea MunkebyFrol IL16.42+2.218.01
5Hege HallanOK Skøynar18.20+3.598.48

H15-16

2 080 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL10.535.13
2Trym Nergård RønningOK Skøynar10.59+0.065.16
3Simen HegstadOK Skøynar11.24+0.315.28
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.02+1.095.47
5Vegard JermstadSteinkjer OK12.56+2.036.13
6Hallvar HallanOK Skøynar13.12+2.196.20
7Håvard VeieOK Skøynar13.30+2.376.29
8Henrik BelboSteinkjer OK14.25+3.326.55
9Sindre TusetSteinkjer OK16.28+5.357.55

Åpen 1,5

1 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL8.276.39
2Edvard SætherVerdal OK12.09+3.429.34
3William Mitchell IversenVerdal OK12.19+3.529.41
4Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13.29+5.0210.37
5Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering13.56+5.2910.58
6Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK14.34+6.0711.28
7Laura HegstadOK Skøynar16.05+7.3812.39
8Noelle HendersonSteinkjer OK17.26+8.5913.43
9Mateo HendersonSteinkjer OK19.04+10.3715.00
10Birger Trætli StorvikOK Skøynar23.07+14.4018.12
11Matea Oline Trætli StorvikOK Skøynar23.32+15.0518.31
12Aksel Sanstad SkjesetFrol IL31.12+22.4524.34
13Ville Sandstad SkjesetFrol IL31.18+22.5124.38
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

Åpen 2

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK18.268.51
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert

Åpen 2.5

2 380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.015.02
2Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK14.07+2.065.55
3Atle DengerudSteinkjer OK14.37+2.366.08
4Marius MøllerSteinkjer OK14.50+2.496.13
5Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering15.01+3.006.18
6Vidar SkjerveVerdal OK16.18+4.176.50
7Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.35+4.346.58
8Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.11+6.107.38
9Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.36+7.358.14
10Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK19.40+7.398.15
Andreas BolstadOK Skøynarikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor