Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 23

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 23
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 4 november 2017

Lang

5 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan SvedbergHeming Orientering45.187.40
2Holger SchlaupitzPrivat48.25+3.078.12
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL52.02+6.448.49
4Karl Even RyghHeming Orientering52.09+6.518.50
5Stein BlomsethVålerenga52.31+7.138.54
6Magnus Eide FredriksenHeming Orientering53.41+8.239.05
7Ola LestebergKongsberg OL55.42+10.249.26
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK55.56+10.389.28
9Skage GrønnebergHeming Orientering57.11+11.539.41
10Knut LandstadNydalen SK57.40+12.229.46
11Harald IweIL GeoForm57.56+12.389.49
12Steinar  LågVBIL58.10+12.529.51
13Eivind RuthVBIL59.19+14.0110.03
14Maria JonssonNydalens SK1.00.51+15.3310.18
15Elias P RuudLillomarka OL1.03.14+17.5610.43
16Knut BårtveitBø OL1.03.52+18.3410.49
17Sören JonssonNydalens SK1.04.51+19.3310.59
18Børge PedersenNydalens SK1.05.21+20.0311.04
19Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.05.28+20.1011.05
20Harald Østgaard LundIL GeoForm1.07.52+22.3411.30
21Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.09.15+23.5711.44
22Jon LahlumIL GeoForm1.10.25+25.0711.56
23Trude FixdalIL Koll1.14.01+28.4312.32
24Terje MelsomFossum IF1.15.47+30.2912.50
25Eskil ÅsmulOL Trollelg1.17.08+31.5013.04
26Trond BrevikFossum IF1.17.59+32.4113.13
27Ståle HeitmannFossum IF1.18.27+33.0913.17
28Brita SauarStatoil BIL1.18.56+33.3813.22
29Lars ChristensenVBIL1.21.38+36.2013.50

Mellom

4 100 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar WiklundNydalens SK41.5210.12
2Georg BuggeAas Jakobsen44.09+2.1710.46
3Vidar BerteigIL GeoForm44.24+2.3210.49
4Paul SolheimPrivat45.14+3.2211.01
5Odd Arne LianIL Koll49.46+7.5412.08
6Terje MathisenOpen iT50.07+8.1512.13
7Marius BurmoPrivat50.26+8.3412.18
7 Tormod ØvergaardVestre Akers SK50.26+8.3412.18
9Martin GranlySiemens Oslo50.34+8.4212.20
10Fredrik SaugestadNydalens SK51.42+9.5012.36
11Odin GramstadVBIL51.48+9.5612.38
12Håvard ChristiansenForsvarsbygg53.29+11.3713.02
13Stein MellaPraxair54.16+12.2413.14
14Roar SigurdsenRingnes BIL54.36+12.4413.19
15Marianne NjåsteinIL Tyrving54.37+12.4513.19
16Ove MartinsenHauketo IF54.44+12.5213.20
17Gunnar HaldenNydalens SK55.02+13.1013.25
18Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK55.51+13.5913.37
19Richard BlomFBI55.57+14.0513.38
20Cristina LuisNydalens SK56.51+14.5913.51
21Per-Arne RøstadsandNydalens SK57.21+15.2913.59
22Olav HasaasFossum IF58.18+16.2614.13
23Vegard ArnesenIndre Østfold OK58.43+16.5114.19
24Jens HetlandNydalen SK59.23+17.3114.29
25Sigbjørn ModalsliFossum IF59.39+17.4714.32
26Rune HultgreenIL GeoForm1.01.13+19.2114.55
27Tor LeaNydalens SK1.02.24+20.3215.13
28Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.02.42+20.5015.17
29Egil HusethKamp/Vestheim IF1.02.48+20.5615.19
30Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.03.04+21.1215.22
30Finn GangePrivat1.03.04+21.1215.22
32Morten Knapp kongsbergIL Tyrving1.03.36+21.4415.30
33Liv PaltielFolkehelseinstituttet1.03.37+21.4515.30
34Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.41+22.4915.46
35Anne Marit BjergaardNydalens SK1.05.17+23.2515.55
36Stein MyhreOslo sporveier BIL1.05.46+23.5416.02
37Berit BergeIL Tyrving1.06.22+24.3016.11
38Pål W HansenBDO1.06.48+24.5616.17
39Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.06.50+24.5816.18
40Uno HanslienBilpost BIL1.07.23+25.3116.26
41Lenny EnstrømOslostudentenes IK1.11.22+29.3017.24
42Kjetil JacobsenHamar OK1.12.16+30.2417.37
43Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.12.17+30.2517.37
44Kjersti ThoStabæk IF1.13.49+31.5718.00
45Ingrid SkaarerNydalens SK1.14.19+32.2718.07
46Øyvind GylverAsker Skiklubb1.14.41+32.4918.12
47Tor OmmundsenVBIL1.28.23+46.3121.33
48Tor LahlumKolbotn og Skimt OLikke godkjent
49Arnt Ove TakvamFearnsportikke godkjent
50Elin SjønnesenNittedal OLikke godkjent
51Toril EineEsso Sportikke godkjent
52Magnus LandstadFreidigikke godkjent

Kort

2 200 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elena GrandNydalens SK26.0111.49
2Per OngstadPrivat34.17+8.1615.35
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK36.23+10.2216.32
4Knut Tore SolheimNydalens SK38.32+12.3117.30
5Anne Regine BakstadFriskis&Svettis41.13+15.1218.44
6Harald AulieIL Koll42.22+16.2119.15
7Jon C. FougnerHeming Orientering42.47+16.4619.26
8Eyvind AasIL GeoForm45.59+19.5820.54
9Terje TrondsenNittedal OL46.10+20.0920.59
10Nora UrsinBærum kom47.05+21.0421.24
11Merete RuudLillomarka OL47.15+21.1421.28
12Øystein MadsenHaugerud IF49.17+23.1622.24
13Lene Anett KillingmoOK Øst49.25+23.2422.27
14Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK51.42+25.4123.29
15Magne GrandeIL Koll52.46+26.4523.59
16Tormod HegdalHeming Orientering54.51+28.5024.55
17Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving55.07+29.0625.03
18Anna RyghHeming Orientering56.02+30.0125.28
19Inger Johanne EikelandNydalens SK56.41+30.4025.45
20Steinar RuudKonnerud IL57.33+31.3226.09
21Sigurd HaugerudIL GeoForm1.05.03+39.0229.34
22Tom IbsenLommedalens IL1.10.31+44.3032.03
23Aage MellaØstmarka OK1.12.41+46.4033.02
24Knut HangeraasIL GeoForm1.13.42+47.4133.30
25Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.17.34+51.3335.15
26Per GjermoAsker Skiklubb1.22.22+56.2137.26
27Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.25.51+59.5039.01
28Ørnulf FremmingMeteorologen1.28.12+1.02.1140.05
29Eva FixdalHeming Orientering1.45.30+1.19.2947.57
30Elise Sjønnesen NyhusNittedal OLikke godkjent
31Sunniva SpenningsbyNittedal OLikke godkjent
32Seline Sjønnesen- -ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor