Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint Sogndal Flex-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint Sogndal Flex-O
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: fredag 31 august 2018

Klasser: Visa alla | N-open | D -10 | D 10-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16B | D 15-16 | D 17- | D 17-B | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 10-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16B | H 15-16 | H 17- | H 17-B | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Trim Lang | Trim Mellom | Trim Kort

N-open

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kaja Barsnes FrøydSogndal ILfullført
Ada Aaberge HaslestadSogndal ILfullført
Jakob Tellvik HusbynSogndal ILfullført
Guro Kristine HågvarSogndal ILfullført

D 10-12

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oline Svarstad HeggdalMarkane IL29.2518.23

D 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL22.2411.12

D 15-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren Hjelmeset KirkeideMarkane ILbrutt

D 17-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne DaltveitFana IL34.2111.50
2Merel DirksenSauda OK36.31+2.1012.35
3Ingvild KongslienSkogspoikarna OK37.50+3.2913.02
4Karin StreetHafslo IL44.51+10.3015.27

H 10-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon UlvedalIL Veten29.1518.16
2Jakob UlvedalIL Veten29.37+0.2218.30

H 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL27.1813.39

H 15-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL1.10.0324.09

H 17-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten25.248.45
2Joar GjerdahlKonnerud IL25.55+0.318.56
3Trygve Nummedal OsFørde IL27.18+1.549.24

H 40-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Gunnar UlvedalIL Veten1.06.4323.00

H 60-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan MagerøyFørde IL40.3914.01

H 70-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torodd OsFørde IL35.4212.18
2Kurt GrønliFørde IL40.11+4.2913.51

Trim Mellom

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anita E. HoleFørde IL30.1515.07
Knut HoleFørde IL32.3816.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor