Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp EOK Haugstadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp EOK Haugstadskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 10 januar 2018

Damer - kort løype

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK42.1921.09
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb45.21+3.0222.40
3Julie PuntervoldEgersund OK49.13+6.5424.36
4Helga KlausenKlepp Kommune BIL51.03+8.4425.31
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK57.42+15.2328.51
6Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.02.05+19.4631.02
7Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.02.54+20.3531.27
8Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.03.31+21.1231.45

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine BolstadGanddal IL39.4912.50
2Mariann SveinsvollGanddal IL51.28+11.3916.36
3Inger Skretting OpstadEgersund OK53.12+13.2317.09
4Kristin SkadsemGanddal IL55.18+15.2917.50
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK54.1012.53
2Ingrid LamarkGanddal IL54.37+0.2713.00
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb57.14+3.0413.37
4Vibeke LamarkGanddal IL1.03.12+9.0215.02

Herrer - kort løype

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering51.1225.36

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK36.5211.53
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb38.38+1.4612.27
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb40.20+3.2813.00
4Lars PrimstadNOTEAM40.42+3.5013.07
5Per Ingar HadlandGanddal IL41.27+4.3513.22
6Raymond B PettersenÅlgård Orientering42.05+5.1313.34
7Tor Sverre SkåraEgersund OK42.47+5.5513.48
8Frank HansenEgersund OK43.25+6.3314.00
9Arnfinn SærheimEgersund OK50.02+13.1016.08
10Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb50.45+13.5316.22
11Jan Inge LundeGanddal IL52.17+15.2516.51
12Terje StokkelandÅlgård Orientering53.34+16.4217.16
13Bjarne GimreGanddal IL54.03+17.1117.26
14Stein Arve FinnestadAvito Aktiv55.45+18.5317.59
15Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)58.54+22.0219.00
Ole AuklendSkattesport BILdiskvalifisert
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL48.5711.39
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering49.57+1.0011.53
3Geir Anders HadlandEgersund OK51.45+2.4812.19
4Gunnar PettersonEgersund OK59.54+10.5714.15
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.04.01+15.0415.14
6Kjetil TorgersenEgersund OK1.20.01+31.0419.03
7Ove OalandGanddal IL1.30.33+41.3621.33
Per OsenVestre Akers SKdiskvalifisert

Herrer - extra lang

5 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering42.337.52
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)44.28+1.558.14
3Odd FuglestadÅlgård Orientering46.10+3.378.32
4Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb53.12+10.399.51
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb54.48+12.1510.08
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering55.07+12.3410.12
7Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.05.42+23.0912.09
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer - extra lang

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb54.2310.04
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL55.37+1.1410.17
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.02.37+8.1411.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor