Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell EOK LØP 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell EOK LØP 2
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 26 desember 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype

Damer - kort løype

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK23.1610.34
2Jane PaulsenEgersund OK30.39+7.2313.55
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK30.59+7.4314.04
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK35.11+11.5515.59

Damer - mellomlang løype

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK31.2611.38
2Monica HorpestadEgersund OK39.09+7.4314.30
3Gun Irene MonsenEgersund OK42.18+10.5215.40
4Ingunn VoilåsEgersund OK45.26+14.0016.49
5Celina Iversen ÅseEgersund OK46.22+14.5617.10
6Inger Skretting OpstadEgersund OK48.27+17.0117.56
7Julie PuntervoldEgersund OK48.51+17.2518.05

Damer - lang løype

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK46.1011.50

Herrer - kort løype

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard  ScheepkehrEgersund OK23.3810.44
2Trond HadlandEgersund OK29.39+6.0113.28
2Trond HadlandEgersund OK29.39+6.0113.28
4Jan t Tore PaulsenEgersund OK30.31+6.5313.52
5Odin HorpestadEgersund OK38.24+14.4617.27
5Odin HorpestadEgersund OK38.24+14.4617.27

Herrer - mellomlang løype

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK29.2210.52
2Jan HetlandEgersund OK30.51+1.2911.25
3Steinar HorpestadEgersund OK39.06+9.4414.28
4Alexander HorpestadEgersund OK40.32+11.1015.00
5Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK43.25+14.0316.04
6Trond FotlandEgersund OK44.04+14.4216.19
6Trond  FotlandEgersund OK44.04+14.4216.19
8Ivar AalbuEgersund OK44.33+15.1116.30
9Odd GarpestadEgersund OK45.17+15.5516.46
10Arne BrandsbergEgersund OK1.02.36+33.1423.11
11Edmuind UalandEgersund OK1.09.52+40.3025.52

Herrer - lang løype

3 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard  ScheeperkNOTEAM23.386.03
2Jan T Tore PaulsenNOTEAM30.31+6.537.49
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK34.19+10.418.47
4Kjetil TorgersenEgersund OK38.12+14.349.47
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering41.49+18.1110.43
6Gunnar PettersonEgersund OK41.53+18.1510.44
7Helge ÅseEgersund OK47.07+23.2912.04
7Helge ÅseNOTEAM47.07+23.2912.04
9209740 U1 Ukjent løper209740NOTEAM47.57+24.1912.17
10Vegard HaldenNydalens SK49.47+26.0912.45
11Nils Tore PuntervoldEgersund OK50.19+26.4112.54
12Kjell ÅvendalEgersund OK1.01.30+37.5215.46
217009 U1 Ukjent løper217009NOTEAMdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Fotland KolstøEgersund OK24.5917.50
2Vilde PuntervoldEgersund OK26.28+1.2918.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor