Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 14 juni 2018

N-åpen

1 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Balder BergstrømFreidig29.4717.31
0Clara LeroyerFreidig30.0617.42
0Jens og Viktor Nordstrand og BertelsenFreidig46.3427.23
0Sanna Dalsaune ThunFreidig30.4318.04
0Sigurd Wold AaldeFreidig28.1016.34
0Sofie Laura AndresenMalvik IL42.3125.00
0Finstad VårinMelhus IL24.1814.17
0Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25.1914.53
0Mari Lauvstad BrenneByåsen IL21.2512.35
0Eira Forsbak AsplemFreidig30.5118.08
0Marit Storler SnøfuglFreidig16.399.47
0Karoline Tøndel ChutkoWing OK20.5412.17
0Martin MelhuusWing OK19.2711.26
0Linus Fossum MalmringFreidig31.3218.32
0Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL39.0022.56
0Vilde HaalandWing OK22.1913.07
0Aksel HanssenByåsen IL27.0415.55
0Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig30.5118.08
0Even Hoff BjørklundNidarøst OK48.3828.36
0Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK23.4413.57
0Odin Bang LukassenWing OK42.4125.06
0Sondre StensethByåsen IL13.488.07
0Åse Hoff BjørklundNidarøst OK48.2528.28
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig20.4512.12
0Brage Strøm HaugsnesWing OK20.1611.55
0Elias StensethByåsen IL38.5222.51
0Agnes Wullum-VestadWing OK22.4313.21
0Irene Storler SnøfuglFreidig22.1213.03
0Ole Einar AndresenMalvik IL39.5723.30
0Eva AmundsenFreidig21.5012.50
0Thomas GundersenNidarøst OK33.0519.27
0Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL40.1223.38
Balder BergstrømFreidigikke startet
Magnus Elden EggenWing OKikke startet
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Leo Næbb-MelumWing OKikke startet

D -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lina SandquistOL Trollelg29.0417.05
0Hedda SæbøNidarøst OK24.1214.14

D 11-12

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL18.307.24
2Silja FuglemMalvik IL22.20+3.508.56
3Nora HalvorsenFreidig22.30+4.009.00
4Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering24.24+5.549.45
5Eir Sverresdotter EksethFreidig26.06+7.3610.26
6Ingrid Wollan BenumByåsen IL27.49+9.1911.07
7Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering30.39+12.0912.15
8Ingeborg KolstadWing OK31.14+12.4412.29
9Agnes Vatterholm JernbergFreidig31.50+13.2012.44
10Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering37.07+18.3714.50
11Anna Emilie LonaWing OK37.52+19.2215.08
12Ine Bohnhorst TegdanFreidig39.52+21.2215.56
Idun AaenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Nora Sumstad HanssenByåsen ILikke startet

D 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Bruchmüller SundtByåsen IL23.1612.14
2Maja Sæterhaug KnudsenFreidig31.10+7.5416.24

D 13-14

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig30.5310.17
2Una KittilsenFreidig33.34+2.4111.11
3Sigrid HaugskottOL Trollelg36.40+5.4712.13
4Mathea Spets StorhovFreidig37.12+6.1912.24
5Lina Storler SnøfuglFreidig41.07+10.1413.42
6Vilde Talgø-KristiansenFreidig45.19+14.2615.06
7Selma NevinFreidig1.46.43+1.15.5035.34
8Solveig Louise NissenFreidig1.49.15+1.18.2236.25
9Ella SandstadFreidig1.59.10+1.28.1739.43
Astrid Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

D 13-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg29.0911.39
2Anna Heksem LeraandOL Trollelg33.23+4.1413.21
3Karoline B. HjelmenOL Trollelg37.46+8.3715.06

D 15-16

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig32.078.55
2Ane Malene KolstadFreidig36.35+4.2810.09
3Frida HaugskottOL Trollelg39.20+7.1310.55
4Silje Marie NissenFreidig44.49+12.4212.26
5Anna ChristensenFreidig50.45+18.3814.05
6Maren VikenByåsen IL53.59+21.5214.59
7Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig57.37+25.3016.00
8Stine AuneNidarøst OK1.02.38+30.3117.23

D 15-20B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maria Hongslo SiiriOL Trollelgdiskvalifisert

D 17-20

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK48.3813.30

H -10

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Dagfinn StenvikByåsen IL31.2518.28
0Ole Ulseth SylteFreidig21.1212.28
0Mathias LeroyerFreidig13.388.01
0Aksel MardalByåsen IL24.3114.25
0Erlend GrønliFreidig16.549.56
0Jens Anton AndresenMalvik IL31.1218.21
0Kristoffer LodgaardByåsen IL18.1610.44
0Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering16.169.34

H 11-12

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19.567.58
2Hallvard HellevikFreidig22.03+2.078.49
3Sofus H LindWing OK23.38+3.429.27
4Anders Berge MjølhusOL Trollelg25.13+5.1710.05
5Jakob Jøsang WithWing OK26.54+6.5810.45
6Sven NevinFreidig29.14+9.1811.41
7Loke Strøm HaugsnesWing OK31.19+11.2312.31
8Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig39.05+19.0915.38
9Johannes StordalByåsen IL40.04+20.0816.01
10Alf Petter LynumFreidig41.03+21.0716.25

H 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Scott SjølieFreidig26.2813.55
2Sivert AalmoMalvik IL31.32+5.0416.35

H 13-14

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tristan HalvorsenFreidig32.1610.45
2Emil GrønliFreidig32.19+0.0310.46
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig33.31+1.1511.10
4Tord RomundstadNidarøst OK37.50+5.3412.36
5Vegard Lereim StorliFreidig38.07+5.5112.42
6Herman Bruchmüller SundtByåsen IL42.22+10.0614.07
7Sverre HellevikFreidig43.39+11.2314.33
8Magne GuttvikWing OK47.10+14.5415.43
8Imre Overgård FremstadByåsen IL47.10+14.5415.43
10Sigurd BraathenWing OK1.00.15+27.5920.05
11Jørgen AuneByåsen IL1.01.01+28.4520.20
12Ådne StordalByåsen IL1.09.30+37.1423.10
13Iver Dalsaune ThunFreidig1.10.23+38.0723.27
Kasper LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Mons Løfaldli HansenWing OKdiskvalifisert
Aksel VikenByåsen ILikke startet
Kristoffer LerliMelhus ILikke startet

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Martin AuneMelhus ILikke startet

H 15-16

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein RøFreidig40.539.44
2Petter Andreas LonaWing OK44.47+3.5410.39
3August Hopstad NykvistWing OK46.30+5.3711.04
4Vetle Grønvik EkraFreidig50.30+9.3712.01
5Erlend AuneByåsen IL54.29+13.3612.58
6Brage AsplemFreidig59.03+18.1014.03
7Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig59.50+18.5714.14
8Henrik BraathenWing OK1.01.42+20.4914.41
9Håkon SæternesByåsen IL1.02.06+21.1314.47
10Anders AagesenMelhus IL1.06.32+25.3915.50
11Antonius Herskedal AmundsenFreidig1.07.05+26.1215.58
12Oskar StorlerMelhus IL1.10.50+29.5716.51
13Erling Eide HustvedtWing OK1.17.00+36.0718.20
Ørjan SæterMelhus ILdiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet
Mikkel HoltFreidigikke startet
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidigikke startet

H 15-20B

3 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H 17-20

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas VindalWing OK59.4214.12
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor