Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Snertingdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Snertingdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Snertingdal IF Orientering
Dato: søndag 9 september 2018

D40

4 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK44.0010.25
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll53.55+9.5512.46
3Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.03.32+19.3215.03
4Gunn Elin RudiHadeland OL1.07.08+23.0815.54
5Berit BergsetGjø-Vard OL1.07.57+23.5716.06

D50

3 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL40.3011.42 Last ned GPS-spor i gpx-format

D70

3 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL1.03.0518.13
Odbjørg NordengRudsbygd ILbrutt

H40

4 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL41.439.06
2Sigmund HansenGjø-Vard OL43.17+1.349.27
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll51.04+9.2111.08
4Arnstein DaleOL Vallset/Stange57.28+15.4512.32
5Even ErlienGjø-Vard OL1.01.58+20.1513.31
6Tormod Kleppa MadslienLillehammer OK1.01.59+20.1613.32
Roar SkoglundGjø-Vard OLbrutt
Torstein BergLøten o-lagbrutt
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H50

4 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar TesloHadeland OL42.5410.09
2Stein Arne NegårdVang OL45.03+2.0910.40
3Trygve RognstadHadeland OL47.02+4.0811.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Kai SolumRond OL55.19+12.2513.06
5Kjetil LivenLøten o-lag1.39.11+56.1723.30

H60

4 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje GudbrandsenHamar OK45.4710.50
2Arnfinn PedersenGjø-Vard OL47.06+1.1911.09
3Frode HjorthHamar OK48.59+3.1211.36

H70

3 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod PrestrudRudsbygd IL56.5316.26
2John Birger SkansenRudsbygd IL1.21.22+24.2923.30
Knut WikstrømRingsaker OKikke startet

N - åpen

1 830 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid JøranliTorpa IL Orientering46.3025.24
0Mads KalgraffRingsaker OK19.1010.28
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL34.2218.46
0Andrine VardebakkenVang OL32.5517.59
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll21.4911.55
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL21.0211.29
0Esther StenbergVang OL27.3515.04
0Signe NygårdGjø-Vard OL27.0814.49
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering42.3823.17
0Andreas SkistadGjø-Vard OL49.4127.08
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL29.0215.51
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.07.3036.53
0Mari StenbergVang OL29.1015.56
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL32.5718.00
0Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL21.2011.39
0Sujan RaiRond OL35.3219.25
0Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering34.5619.05
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringikke startet
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OLikke startet
Aleksander HaaveGjø-Vard OLikke startet
Kai Magnus HaaveGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet
Daniel SkistadGjø-Vard OLikke startet

D -10

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL30.4616.27
Eline KravdalGjø-Vard OL20.1210.48
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK15.448.24
Sofie TaraldsenLillehammer OK22.0811.50

D 11-12

2 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL30.3413.38
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL34.36+4.0215.26
3Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1.11.44+41.1032.01
4Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1.23.36+53.0237.19
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering1.27.34+57.0039.05
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 870 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julie VardebakkenVang OLikke startet

D 13-14

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Visted-HansenGjø-Vard OL31.5711.07
2Henriette BergLøten o-lag34.38+2.4112.04
3Emma DåsnesVang OL36.27+4.3012.42
4June Rogstad BekkevoldLøten o-lag45.02+13.0515.41

D 13-16C

2 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL34.2615.22
2Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering38.53+4.2717.21
3Marie Lium FougnerElverum OK40.55+6.2918.15
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet

D 13-16N

1 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Lium FougnerElverum OK27.2814.46

D 15-16

4 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK43.5210.23
2Astrid RognstadHadeland OL1.09.44+25.5216.31
3Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.11.39+27.4716.58
Berthe TesloHadeland OLikke startet

D 17-

4 580 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK43.249.28
2Ida HjorthGjø-Vard OL50.35+7.1111.02
3Kari SvingheimLillehammer OK50.48+7.2411.05
4Agnethe HasliGjø-Vard OL57.07+13.4312.28
5Anna-Thekla TonjerElverum OK59.20+15.5612.57
6Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.05.11+21.4714.13
7Lone BrochmannBækkelagets SK1.15.37+32.1316.30
Marita HernandezOL Toten-Trollbrutt
Tone Bleken RudVang OLbrutt
Stine Olsen KirkevikHamar OKikke startet
Fanny Horn BirkelandLillehammer OKikke startet
Christine Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Mari JøranliTorpa OLikke startet

D 17-B

2 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL42.3214.49
2Guro MoOL Toten-Troll45.11+2.3915.44
3Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering1.00.48+18.1621.11
Hanne Marie LiumElverum OKikke startet
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet

D 17-C

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL30.3812.12
2Ann-Magritt SandeGjø-Vard OL1.08.30+37.5227.17
3Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.09.17+38.3927.36
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet

H -10

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK21.1111.19
Lars FlaskerudOL Toten-Troll30.5716.33
Johannes HøieGjø-Vard OL24.5113.17
Aksel KrogstieRingsaker OK25.1913.32
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL27.1514.34
Nikolai TesloHadeland OL45.3624.23
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKikke startet

H 11-12

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK17.277.47
2Even LienGjø-Vard OL17.40+0.137.53
3Amund Hagberg SolumRond OL29.32+12.0513.11
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll34.19+16.5215.19
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll38.51+21.2417.20
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Eirik Olsen KirkevikHamar OKikke startet

H 11-12N

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Hasle JøranlidTorpa IL Orientering29.0315.32
2Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL31.55+2.5217.04
3Sindre JøranliTorpa IL Orientering36.15+7.1219.23

H 13-14

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL22.237.47
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK25.24+3.018.51
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33.01+10.3811.30
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering58.50+36.2720.29
Anders TaraldsenLillehammer OKikke startet

H 15-16

4 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK39.218.35
2Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1.10.23+31.0215.22
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert
Lars WallinSnertingdal IF Orienteringikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet

H 17-

5 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VisterNydalens SK33.216.25
2Sindre SandvenBækkelagets SK36.37+3.167.03
3Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK37.55+4.347.18
4Simen BallangrudOL Toten-Troll39.45+6.247.39
5Kenneth BilstadVang OL43.21+10.008.21
6Sondre Sande GullordNydalens SK45.24+12.038.44
7Eskil Sande GullordBækkelagets SK45.37+12.168.47
8Henrik Bleken RudVang OL50.16+16.559.41
9Mathias GløersenBækkelagets SK51.15+17.549.52
10Håkon DåsnesVang OL52.13+18.5210.03
11Jakob MoOL Toten-Troll53.00+19.3910.12
12Jan Ola PedersenVang OL55.32+22.1110.42
13Marius StaffOL Toten-Troll57.19+23.5811.02
14Pål StenbergVang OL57.37+24.1611.06
15Vegard ØlstadBækkelagets SK59.09+25.4811.23
Ralph StreetBækkelagets SKdiskvalifisert
Audun FingarsenElverum OKbrutt
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet

H 17-B

2 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars KrogstieRingsaker OK32.5411.27
2Erik HaugenRingsaker OK34.36+1.4212.03
3Espen TorsethGjø-Vard OL45.34+12.4015.52

H 17-C

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NygårdGjø-Vard OL42.5317.05
2Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL51.33+8.4020.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor