Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Håkon BryggenHalden SK18.12+-9.37
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11.59+-15.50
0Vilma DanevadFredrikstad SK14.44+-13.05
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF17.16+-10.33
0Hanna HaldinHalden SK19.50+-7.59
0Mikkel HystadHalden SK18.22+-9.27
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF22.34+-5.15
0Edvinas KontautasOK Moss15.04+-12.45
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.16+-8.33
0Solan LøkenOK Moss15.34+-12.15
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14.48+-13.01
0Ville Emil WingstedtHalden SK9.00+-18.49
0Elias BjuganHalden SK27.49
0Kristine BjuganHalden SK27.52+0.03
0Adele Øen SkålandTrøsken IL15.49+-12.00
0Milla SkålandTrøsken IL17.38+-10.11
0Hedda Johanne ØvertveitFredrikstad SK10.14+-17.35
Teodor HarridsleffGimle IFikke startet
Adrian Spolèn JansenGimle IFikke startet

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny DanevadFredrikstad SK12.27
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL12.51+0.24
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.03+0.36
4Sigrid Schmitt GranHalden SK13.35+1.08
5Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK13.58+1.31
6Minna Sofie WingstedtHalden SK14.57+2.30
7Åse Valero KjerkreitHalden SK14.59+2.32
8Emma Aune JakobsenOK Moss15.41+3.14
9Erle Elise WoldOK Moss18.43+6.16
10Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19.40+7.13

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Lien BackstrømHalden SK14.16
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK14.45+0.29
3Emma Helene OlsenHalden SK14.59+0.43
4Julie Sophie WoldOK Moss15.52+1.36
5Julie BrenåsVarteig OL18.14+3.58
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK20.07+5.51
7Marikken ChristensenSarpsborg OL21.23+7.07
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Josefin EylertsenHalden SK28.21

D 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Embla ØvretveitFredrikstad SK14.08
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK15.25+1.17
3Alexandra AngvollFredrikstad SK16.17+2.09
4Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK16.45+2.37
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss17.01+2.53
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.41+6.33
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF21.03+6.55

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aurora GjølsjøOK Moss18.21
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18.36+0.15
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.36+0.15
4Emma DanevadFredrikstad SK19.04+0.43
5Karoline BjørnerødOK Moss20.07+1.46
6Marte Sletten BergslandTrøsken IL20.48+2.27
7Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss21.16+2.55
8Karoline AuneHalden SK22.05+3.44
9Selma KristiansenOK Moss22.57+4.36
10Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23.06+4.45
11Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK25.03+6.42
12Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK29.10+10.49
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lone MalmgrenHalden SK18.12
2Runa Lien BackstrømHalden SK19.12+1.00
3Anja WingstedtHalden SK19.46+1.34
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK19.59+1.47
5Heidi StoksethHalden SK21.02+2.50
6Guro BryggenHalden SK23.15+5.03
7Irene Felde OlaussenHalden SK26.08+7.56
8Hanne WoldOK Moss26.12+8.00
9Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.03+8.51

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK15.03
2Wenche LindløvSarpsborg OL15.54+0.51
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL15.57+0.54
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL16.36+1.33
5Bente LineIndre Østfold OK18.37+3.34
6Heidi BørstadSarpsborg OL19.02+3.59
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.19
2Martin BryggenHalden SK14.49+2.30
3Audun NordbyFredrikstad SK15.22+3.03
4Philip Orud HovlandHalden SK15.58+3.39
5Sverre SandvikHalden SK19.19+7.00
6Brage KristiansenOK Moss28.16+15.57

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13.01
2Sondre LadimOK Moss13.08+0.07
3Ludvik SætherFredrikstad SK13.11+0.10
4Alfred BjørnerødOK Moss13.51+0.50
5Peder BryggenHalden SK14.45+1.44
6Erlend Grønlund MoenGimle IF17.10+4.09
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL20.22+7.21
Oscar Lie AlexandersenGimle IFdiskvalifisert

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK13.20+0.59
3Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.32+1.11
4Martin BrækkeHalden SK14.29+2.08
5Jonathan EylertsenHalden SK15.33+3.12
6Christopher LadimOK Moss16.31+4.10
7Adam KristiansenOK Moss16.44+4.23
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Niels Christian HellerudHalden SK14.23
2Eirik ImrikFredrikstad SK16.25+2.02
3Sondre OttesenFredrikstad SK17.19+2.56
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK29.37+15.14

H 21-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil WingstedtHalden SK14.00
2Göran WinbladRehns BK14.28+0.28
3Stepán MudrákFredrikstad SK14.45+0.45
4Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL17.00+3.00
5Henrik OttesenFredrikstad SK17.22+3.22
6Espen DanevadFredrikstad SK17.33+3.33
7Bjørn BrækkeHalden SK17.51+3.51
8Øystein OlsenOK Moss17.57+3.57
9Donatas KontautasOK Moss18.01+4.01
10Øyvind LøkenOK Moss18.17+4.17
11Erik Rytter JakobsenOK Moss18.29+4.29
12Henning Bratland CarlsenOK Moss18.32+4.32
13Vegar KristiansenOK Moss19.25+5.25
14Øyvind StoksethHalden SK20.27+6.27
15Anders BrynildsenFredrikstad SK20.55+6.55
16Pål AngvollFredrikstad SK22.33+8.33
17Magnus HolmskauTrøsken IL22.42+8.42
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK25.14+11.14
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert
Anders LundeVarteig OLdiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag BrenåsVarteig OL13.28
2Terje Wiig MathisenNydalens SK13.57+0.29
3Jens Erik MjølnerødHalden SK14.49+1.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Bjørn ÅstorpSarpsborg OL15.20+1.52
5Christopher SchiveOK Moss16.05+2.37
Tor Ragnar AndersenHalden SKikke startet

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Selmer LøkenOK Moss14.39
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss22.26+7.47

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK21.33
2Marianne LøkenOK Moss22.08+0.35
Ida NordbyNOTEAMdiskvalifisert

A-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK14.28
2Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK14.51+0.23
Fredrik DelåsHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor