Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-åpen

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Hanna Andreassen AasHalden SK16.35
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL16.13+-0.22
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL15.53+-0.42
0Isa Milene BrekkeFredrikstad SK21.13+4.38
0Eira Bronebakk JohanssonHalden SK28.35+12.00
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK16.05+-0.30
0Håkon BryggenHalden SK15.59+-0.36
0Vilma DanevadFredrikstad SK17.34+0.59
0Olivia Delebekk SamuelssonHalden SK20.53+4.18
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss26.44+10.09
0Aron Rostveit ElmiOK Moss26.13+9.38
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF19.22+2.47
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK19.05+2.30
0Sigve Hagen-TafjordHalden SK19.31+2.56
0Teodor HarridsleffGimle IF15.42+-0.53
0Elise Holm NedrebøOK Moss30.28+13.53
0Mikkel HystadHalden SK17.48+1.13
0Adrian Spolèn JansenGimle IF15.46+-0.49
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF19.25+2.50
0Signe KvalheimHalden SK16.02+-0.33
0Solan LøkenOK Moss16.44+0.09
0Elias MosebekkHalden SK12.17+-4.18
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK13.02+-3.33
0Liv SandnesVarteig OL16.19+-0.16
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL15.51+-0.44
0Selma EriksenGimle IF31.05+14.30
0Olea FristadHalden SK36.35+20.00
0Sara FristadHalden SK16.08+-0.27
0Vena FristadHalden SK36.19+19.44
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL19.31+2.56
0William Nordmark SandstedtHalden SK16.01+-0.34
0Kristian OswaldOK Moss14.22+-2.13
0Håkon PrangerødSarpsborg OL10.21+-6.14
0Ingrid Stigum HalvorsenHalden SK28.46+12.11
0Vegard Stigum HalvorsenHalden SK19.14+2.39
Anders AbrahamsenOK Mossikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin Husebye AamodtFredrikstad SK22.33
2Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK24.12+1.39
3Sofie Holm NedrebøOK Moss25.56+3.23
4Una RetteraasenIndre Østfold OK31.20+8.47

D 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Minna Sofie WingstedtHalden SK17.17
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.17+1.00
3Jenny DanevadFredrikstad SK18.36+1.19
4Sigrid Schmitt GranHalden SK19.34+2.17
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL20.44+3.27
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK20.51+3.34
7Julie SåheimFredrikstad SK23.15+5.58
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL26.03+8.46
9Guro OttesenFredrikstad SK27.34+10.17
10Ingrid SteinslandFredrikstad SK28.54+11.37
11Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK29.04+11.47
12Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK29.29+12.12
13Tuva Charlotte FossaasGimle IF32.07+14.50
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK24.50
2Emma Helene OlsenHalden SK27.01+2.11
3Marie Lien BackstrømHalden SK29.29+4.39
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL32.39+7.49
5Julie Sophie WoldOK Moss34.19+9.29
6Sigrid HaugeSarpsborg OL35.08+10.18
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK38.35+13.45
8Elma Sagli GudimIndre Østfold OK43.29+18.39
9Frida Hovgaard EisvangOK Moss44.10+19.20
10Marikken ChristensenSarpsborg OL52.07+27.17
11Julie BrenåsVarteig OL1.00.09+35.19

D 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erika Lind-LarsenOK Moss20.04
2Synne Marie JenssenHalden SK21.14+1.10
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK21.37+1.33
4Mathilde KlausenFredrikstad SK31.00+10.56
5Sylvia DannevigHalden SK32.28+12.24
6Josefin EylertsenHalden SK32.55+12.51

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31.37
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK35.26+3.49
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss40.03+8.26
4Alexandra AngvollFredrikstad SK40.52+9.15
5Vilde RetteraasenIndre Østfold OK43.03+11.26
6Ingrid Grønlund MoenGimle IF44.37+13.00
7Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL48.21+16.44
Embla ØvretveitFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Raadal BjørloHalden SK23.37
2Aurora GjølsjøOK Moss26.40+3.03
3Karoline BjørnerødOK Moss28.49+5.12
4Marie HansenSarpsborg OL28.51+5.14
5Helena ÅsbergSarpsborg OL33.17+9.40
6Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK37.13+13.36
7Selma KristiansenOK Moss42.23+18.46
8Marie Lindløv JensenSarpsborg OL47.04+23.27
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKikke startet

H -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ville Emil WingstedtHalden SK17.46
2Selmer LøkenOK Moss18.45+0.59
3Isak SolbergFredrikstad SK21.10+3.24
4Anders Rostveit ElmiOK Moss22.51+5.05
5Sondre StrømbergFredrikstad SK27.07+9.21
6Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK29.09+11.23

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK17.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Audun NordbyFredrikstad SK19.54+2.42
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL22.33+5.21
4Edvard KeransFredrikstad SK24.35+7.23
5Anders Hovgaard EisvangOK Moss24.56+7.44
6Nathaniel TrobeOK Moss28.12+11.00
7Brage KristiansenOK Moss34.03+16.51
8Birk BreimoOK Moss38.58+21.46
Abdirahman HassanOK Mossdiskvalifisert
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Philip Orud HovlandHalden SKikke startet

H 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alfred BjørnerødOK Moss20.07
2Ludvik SætherFredrikstad SK20.42+0.35
3Sondre LadimOK Moss22.30+2.23
4Herman Lien BackstrømHalden SK22.59+2.52
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23.28+3.21
6Ivar HansenSarpsborg OL30.26+10.19
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK33.24+13.17
8Erlend Grønlund MoenGimle IF34.11+14.04
9Isak HoltHalden SK34.36+14.29
10Peder BryggenHalden SK35.29+15.22
11Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL35.47+15.40
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Mathias Spolén JansenHalden SKbrutt

H 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OK24.01
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK24.53+0.52
3Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss27.25+3.24
4Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK30.20+6.19
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKdiskvalifisert
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon KnutsenGimle IFikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christopher LadimOK Moss23.33
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK24.10+0.37
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK27.07+3.34
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK28.05+4.32
5Alf Kristian HelleHalden SK29.40+6.07
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30.03+6.30
7Sivert PoppeFredrikstad SK31.26+7.53
8Jonathan EylertsenHalden SK33.48+10.15
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK37.05+13.32
10Adam KristiansenOK Moss38.28+14.55
11Martin BrækkeHalden SK39.15+15.42
12Tor Erling GjølsjøOK Moss39.47+16.14
13Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK1.00.50+37.17
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK25.55
2Sondre OttesenFredrikstad SK26.21+0.26
3Benjamin AasenSarpsborg OL35.06+9.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor