Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 18 august 2018

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingrid MobråthenD 15-16 (5)diskvalifisert

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Klaus EngenH 70- (14)diskvalifisert

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Harald ØstbyeH 60- (16)46.58+14.0811.51
15Håkon MortenH 60- (16)1.14.02+41.1218.41

Fredrikstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linda SolbergD17 kort (10)37.189.25

Gjø-Vard OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ulrikke Visted-HansenN-åpen (18)48.0721.17
0Eline KravdalD-10 (4)44.5219.51
1Ole Petter Visted-HansenH11-12N (1)48.3721.30
1Even LienH 11-12 (2)47.0012.28
1Marie KravdalD 13-14 (4)47.2411.25
1Torbjørn KravdalH 40- (6)1.00.469.06
1Lars LienH 13-14 (4)32.457.53
1Astrid KravdalD 40- (5)53.229.32
1Audun StrandlieH 50- (16)48.168.38
2Emma Visted-HansenD 13-14 (4)57.03+9.3913.44
2Sigmund HansenH 40- (6)1.02.04+1.189.18
2Margrete JørandliD 60- (9)47.37+1.5612.37
3Øyvind LienH 40- (6)1.09.39+8.5310.26
3Ida HjorthD19- (3)1.15.49+17.1011.22
3Hege SolerødD 50- (10)46.02+5.2811.37
4Annar Erlien SolerødH 13-14 (4)1.03.09+30.2415.13
4Even ErlienH 40- (6)1.15.37+14.5111.20
4Eli Ringstad LienD 40- (5)1.35.35+42.1317.05
4Agnethe HasliD17 kort (10)52.03+14.4513.08
6Åshild Stuve StrandlieD 50- (10)54.27+13.5313.45
Eiril Erlien SolerødD 11-12 (3)ikke startet
Karen Haanes StrandlieD 11-12 (3)ikke startet

Grue IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Bjørn Gaute HerlyngH 50- (16)1.02.33+14.1711.11
8Laila Høiås HerlyngD 50- (10)1.06.53+26.1916.53
14Svein ThorsbergH 50- (16)1.19.41+31.2514.15

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nikolai TesloH-10 (2)48.1321.20
3Berthe TesloD 15-16 (5)1.13.00+22.1418.26
8Gunn Elin RudiD17 kort (10)1.07.06+29.4816.56
12John HofossH 60- (16)56.15+23.2514.12

Hamar OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eivind LutnesN-åpen (18)1.06.5329.35
0Hanna LutnesN-åpen (18)1.10.0431.00
0Ivar LutnesN-åpen (18)1.06.5629.36
2Tore Borchgrevink AluH17 kort (5)54.15+8.039.42
2Kjersti RønningD 50- (10)41.57+1.2310.35
3Mona LomeD 40- (5)1.01.08+7.4610.56
3Frode HjorthH 60- (16)41.15+8.2510.25
4Trond FeiringH 70- (14)54.54+9.0914.33
5Ludvig Bjerke-NarudH 70- (14)55.29+9.4414.43
5Andreas HuberH 50- (16)57.42+9.2610.19
5Einar LundH 60- (16)44.26+11.3611.13
6Ingrid LjonesD17 kort (10)1.00.37+23.1915.18
7Kamilla LomeD17 kort (10)1.02.56+25.3815.53
7Terje MalmH 70- (14)57.02+11.1715.07
8Harald VoldenH 60- (16)47.40+14.5012.02
9Marte Frogner TømmervoldD17 kort (10)1.09.06+31.4817.26
10Henning WernøeH 50- (16)1.03.20+15.0411.19
12Arne ArnesenH 50- (16)1.08.02+19.4612.10
13John MikalsenH 60- (16)1.01.25+28.3515.30
14Erik GrøndalenH 60- (16)1.04.13+31.2316.12
Kjetil JacobsenH 17-C (6)diskvalifisert
Eva LutnesD17 kort (10)diskvalifisert
Tommy OlsenH 50- (16)diskvalifisert
Inger E. VamnesD80 (1)diskvalifisert
Sverre Berg LutnesH17 kort (5)diskvalifisert
Terje GudbrandsenH17 kort (5)diskvalifisert
Liv FeiringD 70- (3)diskvalifisert
Anne-Guri JevneD 50- (10)diskvalifisert
Bente GrøndalenD 60- (9)diskvalifisert

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elle M. MelbyeD 60- (9)1.12.19+26.3819.10
9Helge BjaalandH 70- (14)1.01.23+15.3816.16

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bernt TollefsenH 17-C (6)1.35.08+47.5125.14

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Christian Fredrik BorgH 13-14 (4)36.45+4.008.51

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Egil EideH 50- (16)55.41+7.259.57
6Frode KonstH19- (6)1.58.21+53.5612.51
8Hasse BergstrømH 70- (14)57.27+11.4215.14

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Stian OverskeidH17 kort (5)1.07.33+21.2112.05
7Anne SørumD 60- (9)1.17.51+32.1020.38

Lillehammer OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Markus FinsandN-åpen (18)54.1524.00
0Isak SkappelN-åpen (18)1.14.5933.10
0Magnhild Kleppa MadslienD-10 (4)27.1612.03
1Kaja Skappel HalvorsrudD 13-16C (1)1.02.0916.29
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (5)50.4612.49
1Andreas Svingheim MagerøyH19- (6)1.04.257.00
2Tone Tidemand SkappelD 17-C (5)1.08.47+6.4818.14
2Martine SkjelsvikD 15-16 (5)53.50+3.0413.35
2Valborg MadslienD 40- (5)58.08+4.4610.23
3Lars FinsandH 17-C (6)55.21+8.0414.40
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (4)47.33+14.4811.27
3Kari SvingheimD17 kort (10)44.44+7.2611.17
3Lill Ramberg SkappelD 60- (9)52.51+7.1014.01
Jon Vegard LundeH 70- (14)diskvalifisert
Øystein SkappelH 70- (14)diskvalifisert
Tormod KleppaH 40- (6)ikke startet

Løten o-lag

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil Bergseng RindenN-åpen (18)51.2322.44
0Selma Bergseng RindenN-åpen (18)49.4822.02
1Elin BergsengD 17-C (5)1.01.5916.26
1Ove Antvord HaugereidH17 kort (5)46.128.15
1Sofie JohanssonD19- (3)58.398.47
1Sigurd DæhliH 60- (16)32.508.17
2Trond OlsenH 60- (16)37.59+5.099.35
6Harald BergeH 50- (16)58.18+10.0210.25
10Ole Hans ØieH 60- (16)50.45+17.5512.48
11Kristian StorsveenH 50- (16)1.06.36+18.2011.54
11Einar LienH 60- (16)51.47+18.5713.04
13Bent Ove Barmoen RindenH 50- (16)1.09.38+21.2212.27
Randi Fallbakken BergeD 50- (10)diskvalifisert
Lis DæhliD 60- (9)diskvalifisert
Eli StensliD17 kort (10)ikke startet

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Bård NatvigH 60- (16)48.42+15.5212.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anette RuudD 17-N (3)58.4217.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Færø BakkenD 17-N (3)58.44+0.0217.41

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marie LilandD19- (3)1.07.50+9.1110.10
2Børge PedersenH 50- (16)49.45+1.298.53
6Egil RundbergetH 60- (16)44.54+12.0411.20
15Per Ole DahlsrudH 50- (16)1.21.28+33.1214.34

OK Øst

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenH 17-N (1)1.25.0625.37
2Jens-Henrik SimonsenH 17-C (6)51.01+3.4413.31
3Liv SimonsenD 17-N (3)1.24.40+25.5825.30

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurd KvammeH 15-16 (1)1.14.3413.20
2Ole Solli KvikstadH 11-12 (2)1.44.58+57.5827.50
3Hilde Solli KvikstadD 17-C (5)1.46.54+44.5528.21
3Onno VerberneH 50- (16)49.52+1.368.55
4Simen BallangrudH19- (6)1.23.26+19.019.04
4Vanja StaffD 50- (10)47.55+7.2112.06
5Markus KvammeH 17-C (6)2.18.10+1.30.5336.38
5Marius StaffH19- (6)1.32.14+27.4910.01
5Håvard KvammeH 40- (6)1.18.06+17.2011.42
5Hildegunn LindstadD17 kort (10)58.10+20.5214.41
7Nils Harald StaffH 50- (16)1.01.24+13.0810.59

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Signe KonstN-åpen (18)58.5126.02
0Solveig Sollerud KonstD-10 (4)43.2919.14
5Bente KonstD 40- (5)1.37.30+44.0817.26

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger K. BrøndboD 70- (3)1.09.1918.23
Kåre ØstgårdH 70- (14)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Petter NæssH 60- (16)44.20+11.3011.11

Ringsaker OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Torgrim Hasle HaslestadH-10 (2)43.2619.13
1Anne Marit BordalD 50- (10)40.3410.14
1Wenche BjørnstadD 60- (9)45.4112.07
3Jon-Anders BordalH19- (6)1.14.08+9.438.03
4Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (5)1.20.05+29.1920.13
6Knut WikstrømH 70- (14)56.54+11.0915.05
10Ragnar HøsøienH 70- (14)1.58.47+1.13.0231.30
Knut MalmoH 60- (16)diskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (4)brutt

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tea ForbergD 70- (3)1.22.42+13.2321.56

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon TyldumH80 (1)53.1414.07
1Tormod PrestrudH 70- (14)45.4512.08
2John Birger SkansenH 70- (14)53.26+7.4114.10
3Paul Martin BergH 70- (14)54.51+9.0614.32
4Gro SolnørdalD 60- (9)57.10+11.2915.09
5Marit TyldumD 60- (9)1.04.06+18.2517.00
Odbjørg NordengD 70- (3)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marte Olava BratlienN-åpen (18)1.27.5938.55
0Mina HolmenN-åpen (18)1.27.4338.48
1Erik HasliH 17-C (6)47.1712.32
2Ruth BratlienD 11-12 (3)2.01.36+1.05.2732.15
4Mona BratlienD 17-C (5)1.53.18+51.1930.03
5Unn Mette KlopbakkenD 50- (10)48.31+7.5712.15
7Anita StensethD 50- (10)56.58+16.2414.23
Therese HolmenD 11-12 (3)diskvalifisert
Hanne HolmenD 17-C (5)diskvalifisert
Ida Marie BratlienD 13-16C (1)brutt

Vang OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aksel Bolstad CarlsonN-åpen (18)1.07.4529.58
0Emma Pedersen ElverhøiN-åpen (18)1.02.5227.49
0Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (18)43.4219.20
0Peder Melgalvis BilstadN-åpen (18)43.5219.24
0Matilde NylundN-åpen (18)1.12.4332.10
0Julie Gjessing SkjesetN-åpen (18)1.12.2432.02
0Kristian UrsetN-åpen (18)1.07.4529.58
0Maren Bleken RudD-10 (4)29.2613.01
1Mina Bleken RudD 11-12 (3)56.0914.53
2Kenneth BilstadH19- (6)1.11.08+6.437.43
2Tone Bleken RudD17 kort (10)41.54+4.3610.34
3Anne FrøislandD 13-14 (4)1.36.25+49.0123.13
4Maren HenriksenD 13-14 (4)1.40.27+53.0324.12
5Per Olav AndersenH 40- (6)1.18.06+17.2011.42

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Erik NæssH 50- (16)1.03.11+14.5511.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor