Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-18 | D19 | H 19 | H 40 | H 50 | H 60 | H 70 | H 80 | Direkte B | Direkte a | H 15-16B | D 15-16B | D 17B | H 17B

Freidig

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Una KittilsenD 13-14 (10)25.068.57
1Iver Dalsaune ThunH 13-14 (8)24.478.51
1Mari EidsmoD 15-16 (9)46.0310.27
1Nils Olav VennevikH 70 (6)1.00.4513.48
1Alf Petter LynumH 11-12 (1)31.5813.53
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)44.3210.07
2Mikkel HoltH 15-16 (16)34.21+0.597.48
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (10)25.16+0.109.01
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (8)24.57+0.108.54
2Hanne SandstadD 19 (16)39.47+4.328.27
3Nelly MaskeDirekte A (5)59.09+8.0213.26
3Anna Aurora NolteD 13-14 (10)36.51+11.4513.09
3Ane Malene KolstadD 15-16 (9)47.55+1.5210.53
3Håvard Sandstad EidsmoH 19 (48)30.48+0.395.48
3Kari UlsethD 40- (6)51.34+7.3111.43
4Emil GrønliH 13-14 (8)38.04+13.1713.35
4Tale Tannvik SkeiD 15-16 (9)49.58+3.5511.21
4Selma NevinD 13-14 (10)37.00+11.5413.12
5Vilde Lereim StorliD 15-16 (9)52.52+6.4912.00
5Maria Strømdal WikD 13-14 (10)37.25+12.1913.21
5Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (16)44.06+10.4410.01
5Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (8)45.42+20.5516.19
6Solveig Louise NissenD 13-14 (10)37.53+12.4713.31
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (16)44.09+10.4710.02
6Silje Marie NissenD 15-16 (9)56.12+10.0912.46
6Tristan HalvorsenH 13-14 (8)45.45+20.5816.20
6Sindre JohannessenH 19 (48)31.54+1.456.01
6Anne NevinD 40- (6)1.20.42+36.3918.20
7Marita AskeD 13-14 (10)38.05+12.5913.36
7Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (16)47.46+14.2410.51
7Malin SandstadD 19 (16)45.16+10.019.37
8Tora KittilsenD 13-14 (10)38.09+13.0313.37
8Albin LillieströmH 19 (48)32.04+1.556.03
9Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (10)40.06+15.0014.19
9August MaskeH 15-16 (16)53.50+20.2812.14
9Vera MelkildD 19 (16)47.18+12.0310.03
11Vegard Ulseth SylteH 15-16 (16)1.03.20+29.5814.23
11Heidi ArnesenD 19 (16)51.30+16.1510.57
12Maria Ulseth SylteD 19 (16)54.14+18.5911.32
13Mattis HoltH 19 (48)33.59+3.506.24
15Mats EidsmoH 19 (48)35.09+5.006.37
18Oscar LyngenH 19 (48)35.24+5.156.40
20Tomas EidsmoH 19 (48)35.39+5.306.43
22Vegard KittilsenH 19 (48)38.21+8.127.14
24Oskar Spets StorhovH 19 (48)38.31+8.227.16
24Lars SandstadH 19 (48)38.31+8.227.16
26Simen Spets StorhovH 19 (48)38.33+8.247.16
27Johan IvarssonH 19 (48)38.39+8.307.17
29Jo Even KolstadH 19 (48)40.12+10.037.35
32Mathias HermstadH 19 (48)41.13+11.047.46
33Lars OwrenH 19 (48)42.29+12.208.00
35Jonas GrønliH 19 (48)43.02+12.538.07
36Kristian Fredrik LynumH 19 (48)43.12+13.038.09
38Jens Even StorhovH 19 (48)46.05+15.568.41
39Pål KittilsenH 19 (48)46.28+16.198.46
40Andreas SylteH 19 (48)46.43+16.348.48
43Svein Terje KolstadH 19 (48)52.29+22.209.54
46Matias NissenH 19 (48)1.04.31+34.2212.10
Ole Ulseth SylteH -10 (1)28.3714.18
Nora HalvorsenD 11-12 (3)diskvalifisert
Sverre HellevikH 13-14 (8)diskvalifisert
Jostein RøH 15-16 (16)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (16)diskvalifisert
Bjørnar LynumH 19 (48)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (8)ikke startet
Margot Bolstad LynumD 40- (6)ikke startet
Tina Strømdal WikD 40- (6)ikke startet
Jon HolstadH 19 (48)ikke startet
Mona J. MølnvikD 50- (2)ikke startet
Vemund MølnvikH 15-16 (16)ikke startet
Håkon HolstadH 19 (48)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor