Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Bjugn IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar EideDirekte A (5)51.0711.37
44Frank SandbergH 19 (48)57.57+27.4810.56

Byåsen IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (3)33.4614.40
2Gøril EideD 40- (6)45.22+1.1910.18
2Nina-Beate LiabakkD 50- (2)47.46+3.1410.51
2Marie Wollan BenumD 11-12 (3)34.29+0.4314.59
2Bjørn BergerH 40 (3)45.28+16.229.40
3Skjalg StordalH 40 (3)50.53+21.4710.49
3Marte Lien JohnsenD 19 (16)41.17+6.028.47
4Emma ArnesenD 19 (16)42.18+7.039.00
5Stina ElfvingDirekte A (5)1.03.50+12.4314.30
5Ragnhild EideD 19 (16)43.46+8.319.18
6Øystein WiggenH 50 (11)47.21+9.5110.45
7Ådne StordalH 13-14 (8)1.25.55+1.01.0830.41
9Maren VikenD 15-16 (9)1.16.45+30.4217.26
10Jenny PerssonD 19 (16)50.39+15.2410.46
12Erlend AuneH 15-16 (16)1.11.22+38.0016.13
14Emilie Liabakk EriksenD 19 (16)1.06.06+30.5114.03
28Petter Liabakk EriksenH 19 (48)38.42+8.337.18
37Hans Aleksander ØsthagenH 19 (48)43.32+13.238.12
Johannes StordalH 11-12N (1)27.4813.54
Kristian Wollan BenumN-åpen (1)fullført
Einar EideH 15-16 (16)diskvalifisert
Ingunn S. ØsthagenD 17B (1)diskvalifisert
Lene Berg HanssenD 19 (16)ikke startet
Lars Martin HafstadH 40 (3)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øystein Kvaal ØsterbøH 19 (48)31.33+1.245.57

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond BrevikH 50 (11)37.36+0.068.32

Freidig

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Una KittilsenD 13-14 (10)25.068.57
1Iver Dalsaune ThunH 13-14 (8)24.478.51
1Mari EidsmoD 15-16 (9)46.0310.27
1Nils Olav VennevikH 70 (6)1.00.4513.48
1Alf Petter LynumH 11-12 (1)31.5813.53
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)44.3210.07
2Mikkel HoltH 15-16 (16)34.21+0.597.48
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (10)25.16+0.109.01
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (8)24.57+0.108.54
2Hanne SandstadD 19 (16)39.47+4.328.27
3Nelly MaskeDirekte A (5)59.09+8.0213.26
3Anna Aurora NolteD 13-14 (10)36.51+11.4513.09
3Ane Malene KolstadD 15-16 (9)47.55+1.5210.53
3Håvard Sandstad EidsmoH 19 (48)30.48+0.395.48
3Kari UlsethD 40- (6)51.34+7.3111.43
4Emil GrønliH 13-14 (8)38.04+13.1713.35
4Tale Tannvik SkeiD 15-16 (9)49.58+3.5511.21
4Selma NevinD 13-14 (10)37.00+11.5413.12
5Vilde Lereim StorliD 15-16 (9)52.52+6.4912.00
5Maria Strømdal WikD 13-14 (10)37.25+12.1913.21
5Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (16)44.06+10.4410.01
5Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (8)45.42+20.5516.19
6Solveig Louise NissenD 13-14 (10)37.53+12.4713.31
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (16)44.09+10.4710.02
6Silje Marie NissenD 15-16 (9)56.12+10.0912.46
6Tristan HalvorsenH 13-14 (8)45.45+20.5816.20
6Sindre JohannessenH 19 (48)31.54+1.456.01
6Anne NevinD 40- (6)1.20.42+36.3918.20
7Marita AskeD 13-14 (10)38.05+12.5913.36
7Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (16)47.46+14.2410.51
7Malin SandstadD 19 (16)45.16+10.019.37
8Tora KittilsenD 13-14 (10)38.09+13.0313.37
8Albin LillieströmH 19 (48)32.04+1.556.03
9Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (10)40.06+15.0014.19
9August MaskeH 15-16 (16)53.50+20.2812.14
9Vera MelkildD 19 (16)47.18+12.0310.03
11Vegard Ulseth SylteH 15-16 (16)1.03.20+29.5814.23
11Heidi ArnesenD 19 (16)51.30+16.1510.57
12Maria Ulseth SylteD 19 (16)54.14+18.5911.32
13Mattis HoltH 19 (48)33.59+3.506.24
15Mats EidsmoH 19 (48)35.09+5.006.37
18Oscar LyngenH 19 (48)35.24+5.156.40
20Tomas EidsmoH 19 (48)35.39+5.306.43
22Vegard KittilsenH 19 (48)38.21+8.127.14
24Oskar Spets StorhovH 19 (48)38.31+8.227.16
24Lars SandstadH 19 (48)38.31+8.227.16
26Simen Spets StorhovH 19 (48)38.33+8.247.16
27Johan IvarssonH 19 (48)38.39+8.307.17
29Jo Even KolstadH 19 (48)40.12+10.037.35
32Mathias HermstadH 19 (48)41.13+11.047.46
33Lars OwrenH 19 (48)42.29+12.208.00
35Jonas GrønliH 19 (48)43.02+12.538.07
36Kristian Fredrik LynumH 19 (48)43.12+13.038.09
38Jens Even StorhovH 19 (48)46.05+15.568.41
39Pål KittilsenH 19 (48)46.28+16.198.46
40Andreas SylteH 19 (48)46.43+16.348.48
43Svein Terje KolstadH 19 (48)52.29+22.209.54
46Matias NissenH 19 (48)1.04.31+34.2212.10
Ole Ulseth SylteH -10 (1)28.3714.18
Nora HalvorsenD 11-12 (3)diskvalifisert
Sverre HellevikH 13-14 (8)diskvalifisert
Jostein RøH 15-16 (16)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (16)diskvalifisert
Bjørnar LynumH 19 (48)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (8)ikke startet
Margot Bolstad LynumD 40- (6)ikke startet
Tina Strømdal WikD 40- (6)ikke startet
Jon HolstadH 19 (48)ikke startet
Mona J. MølnvikD 50- (2)ikke startet
Vemund MølnvikH 15-16 (16)ikke startet
Håkon HolstadH 19 (48)ikke startet

Frol IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadH 15-16 (16)33.227.35
1Jo Forseth IndgaardH 19 (48)30.095.41
2Yngve SkogstadH 19 (48)30.10+0.015.41
5Stian SundsvikH 19 (48)31.52+1.436.00
10Carl Petter LyngenH 19 (48)32.12+2.036.04
11Martin VisterH 19 (48)32.16+2.076.05
12Lars Sandstad SkjesetH 19 (48)32.37+2.286.09
14Isak BergsetH 19 (48)34.06+3.576.26
17Johan Asphjell BjørnaasH 19 (48)35.19+5.106.39
Ulf Forseth IndgaardH 19 (48)diskvalifisert
Mari Kilskar GrevskottD 17-18 (1)ikke startet
Arne GrevskottH 50 (11)ikke startet

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mai Iren AlmåsDirekte B (3)1.04.06+18.0222.53
4Tone AlmåsD 40- (6)53.25+9.2212.08
34Ola KeiseråsH 19 (48)42.53+12.448.05

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Roar ForbordH 70 (6)1.04.39+3.5414.41
8Lars Erik StrømsnesH 50 (11)51.31+14.0111.42
41Ludvig Williams StrømsnesH 19 (48)49.49+19.409.23

Nidarøst OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johannes LangaasH 17-18 (1)1.00.3412.53
1Hanne Helmine RogstadD 17-18 (1)1.14.0115.44
2Bjørn P. LøvåsDirekte A (5)51.18+0.1111.39
3Tord RomundstadH 13-14 (8)37.07+12.2013.15
8Stine AuneD 15-16 (9)1.16.44+30.4117.26

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadD 19 (16)35.157.30
6Ingunn Egeberg VáriD 19 (16)44.31+9.169.28
7Vegard Jarvis WestergårdH 19 (48)31.59+1.506.02
8Gry GranstedtD 19 (16)46.50+11.359.57
9Nicolas RioH 19 (48)32.07+1.586.03
13Marit NerstenD 19 (16)1.00.17+25.0212.49
16Vegard Blomseth JohnsenH 19 (48)35.15+5.066.39
19Mikkel SørensenH 19 (48)35.26+5.176.41
21Simen Eid NielsenH 19 (48)37.23+7.147.03
31Olav Milian Schmitt GranH 19 (48)40.21+10.127.36
Ingrid GulbrandsenD 19 (16)diskvalifisert

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hallvar HallanH 15-16 (16)40.45+7.239.15

OL Trollelg

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottD 40- (6)44.0310.00
1Thomas Berge MjølhusH 40 (3)29.066.11
1Frode HaugskottH 50 (11)37.308.31
2Frida HaugskottD 15-16 (9)47.25+1.2210.46
3Anders LaugloH 70 (6)1.07.16+6.3115.17
4Alex PedersenDirekte A (5)1.00.26+9.1913.44
10Astrid Berge MjølhusD 13-14 (10)1.00.21+35.1521.33
23Anders HaugskottH 19 (48)38.27+8.187.15
30Jan SchmidH 19 (48)40.16+10.077.35
Sigrid HaugskottD 13-16C (1)diskvalifisert
Stig Arild HaugskottDirekte B (3)diskvalifisert
Geir PaulsenH 50 (11)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jardar SandstadH 70 (6)1.17.38+16.5317.38

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vegard JermstadH 15-16 (16)34.40+1.187.52
4Rolf KarsetH 70 (6)1.08.26+7.4115.33
13Henrik BelboH 15-16 (16)1.15.09+41.4717.04

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jakob HaugenH 50 (11)38.54+1.248.50
5Mette WanvikD 40- (6)57.00+12.5712.57
7Marie Nielsen SolbergD 15-16 (9)56.46+10.4312.54
7Bård Øyvind SolbergH 50 (11)50.41+13.1111.31
42Audun Wanvik HaugenH 19 (48)50.13+20.049.28

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tor Ove HallemH 50 (11)51.55+14.2511.47
10Inge HafstadH 50 (11)1.00.39+23.0913.47
Sofie HallemD 17-18 (1)ikke startet
Trude MarkhusD 15-16 (9)ikke startet

Wing OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kato NykvistDirekte B (3)46.0416.27
3Rune StræteH 50 (11)37.42+0.128.34
5Robert StrømH 70 (6)1.15.16+14.3117.06
5Øyvind SchjelderupH 50 (11)41.24+3.549.24
8Erling Eide HustvedtH 15-16 (16)53.40+20.1812.11
10Nikolai RenolenH 15-16 (16)1.01.58+28.3614.04
15Kristin JægerD 19 (16)1.14.49+39.3415.55
45Agnar RenolenH 19 (48)59.29+29.2011.13
Gabriel CallananH 15-16 (16)ikke startet
August Hopstad NykvistH 15-16 (16)ikke startet
Jostein AlvestadH 60ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor