Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-18 | D19 | H 19 | H 40 | H 50 | H 60 | H 70 | H 80 | Direkte B | Direkte a | H 15-16B | D 15-16B | D 17B | H 17B

H 19

5 300 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Forseth IndgaardFrol IL30.09
2Yngve SkogstadFrol IL30.10+0.01
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig30.48+0.39
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK31.33+1.24
5Stian SundsvikFrol IL31.52+1.43
6Sindre JohannessenFreidig31.54+1.45
7Vegard Jarvis WestergårdNTNUI31.59+1.50
8Albin LillieströmFreidig32.04+1.55
9Nicolas RioNTNUI32.07+1.58
10Carl Petter LyngenFrol IL32.12+2.03
11Martin VisterFrol IL32.16+2.07
12Lars Sandstad SkjesetFrol IL32.37+2.28
13Mattis HoltFreidig33.59+3.50
14Isak BergsetFrol IL34.06+3.57
15Mats EidsmoFreidig35.09+5.00
16Vegard Blomseth JohnsenNTNUI35.15+5.06
17Johan Asphjell BjørnaasFrol IL35.19+5.10
18Oscar LyngenFreidig35.24+5.15
19Mikkel SørensenNTNUI35.26+5.17
20Tomas EidsmoFreidig35.39+5.30
21Simen Eid NielsenNTNUI37.23+7.14
22Vegard KittilsenFreidig38.21+8.12
23Anders HaugskottOL Trollelg38.27+8.18
24Oskar Spets StorhovFreidig38.31+8.22
24Lars SandstadFreidig38.31+8.22
26Simen Spets StorhovFreidig38.33+8.24
27Johan IvarssonFreidig38.39+8.30
28Petter Liabakk EriksenByåsen IL38.42+8.33
29Jo Even KolstadFreidig40.12+10.03
30Jan SchmidOL Trollelg40.16+10.07
31Olav Milian Schmitt GranNTNUI40.21+10.12
32Mathias HermstadFreidig41.13+11.04
33Lars OwrenFreidig42.29+12.20
34Ola KeiseråsIL Leik42.53+12.44
35Jonas GrønliFreidig43.02+12.53
36Kristian Fredrik LynumFreidig43.12+13.03
37Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL43.32+13.23
38Jens Even StorhovFreidig46.05+15.56
39Pål KittilsenFreidig46.28+16.19
40Andreas SylteFreidig46.43+16.34
41Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL49.49+19.40
42Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering50.13+20.04
43Svein Terje KolstadFreidig52.29+22.20
44Frank SandbergBjugn IL57.57+27.48
45Agnar RenolenWing OK59.29+29.20
46Matias NissenFreidig1.04.31+34.22
Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
Bjørnar LynumFreidigdiskvalifisert
Jon HolstadFreidigikke startet
Håkon HolstadFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor