Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Freidig

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumH 11-12 (1)19.2210.11
1Iver Dalsaune ThunH 13-14 (9)14.006.40
1Mikkel HoltH 15-16 (18)14.176.12
1Una KittilsenD 13-14 (10)14.527.04
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)19.488.36
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)14.29+0.296.53
2Hanne SandstadD 19 (15)17.45+1.007.23
2Nelly MaskeDirekte B (3)21.46+1.2310.21
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (10)14.56+0.047.06
2Vilde Lereim StorliD 15-16 (10)17.32+0.557.37
3Nora HalvorsenD 11-12 (3)18.39+4.479.48
3Solveig Louise NissenD 13-14 (10)15.49+0.577.31
3Mari EidsmoD 15-16 (10)18.55+2.188.13
3Margot Bolstad LynumD 40- (7)21.51+1.429.30
3Nils Olav VennevikH 70 (7)29.08+1.3712.40
4Emil GrønliH 13-14 (9)16.16+2.167.44
4Anna Aurora NolteD 13-14 (10)16.38+1.467.55
4Tina Strømdal WikD 40- (7)22.29+2.209.46
5Marita AskeD 13-14 (10)17.00+2.088.05
5Tale Tannvik SkeiD 15-16 (10)20.05+3.288.43
6Sverre HellevikH 13-14 (9)21.39+7.3910.18
6Håvard Sandstad EidsmoH 19 (44)13.36+0.265.13
6Sindre JohannessenH 19 (44)13.36+0.265.13
6Malin SandstadD 19 (15)18.42+1.577.47
6Maria Strømdal WikD 13-14 (10)17.02+2.108.06
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (18)17.55+3.387.47
6Ane Malene KolstadD 15-16 (10)20.12+3.358.46
6Kari UlsethD 40- (7)24.22+4.1310.35
7Vera MelkildD 19 (15)19.09+2.247.58
7Tora KittilsenD 13-14 (10)19.06+4.149.05
8Jostein RøH 15-16 (18)19.18+5.018.23
8Silje Marie NissenD 15-16 (10)21.50+5.139.29
8Mattis HoltH 19 (44)13.40+0.305.15
9Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (18)19.53+5.368.38
9Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (10)24.34+9.4211.41
10Selma NevinD 13-14 (10)25.09+10.1711.58
11Vegard Ulseth SylteH 15-16 (18)21.46+7.299.27
12August MaskeH 15-16 (18)21.51+7.349.30
13Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (18)21.53+7.369.30
14Maria Ulseth SylteD 19 (15)24.15+7.3010.06
14Albin LillieströmH 19 (44)14.29+1.195.34
18Tomas EidsmoH 19 (44)14.46+1.365.40
19Oscar LyngenH 19 (44)14.48+1.385.41
21Mats EidsmoH 19 (44)15.03+1.535.47
24Oskar Spets StorhovH 19 (44)15.20+2.105.53
27Lars SandstadH 19 (44)15.24+2.145.55
29Jo Even KolstadH 19 (44)15.40+2.306.01
30Johan IvarssonH 19 (44)15.44+2.346.03
31Mathias HermstadH 19 (44)15.55+2.456.07
32Simen Spets StorhovH 19 (44)15.59+2.496.08
33Vegard KittilsenH 19 (44)16.02+2.526.10
34Lars OwrenH 19 (44)16.06+2.566.11
35Kristian Fredrik LynumH 19 (44)16.07+2.576.11
36Jonas GrønliH 19 (44)16.42+3.326.25
38Matias NissenH 19 (44)16.54+3.446.30
41Pål KittilsenH 19 (44)18.07+4.576.58
42Jens Even StorhovH 19 (44)18.16+5.067.01
Ole Ulseth SylteH -10 (1)19.599.59
Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)diskvalifisert
Tristan HalvorsenH 13-14 (9)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (18)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)diskvalifisert
Mona J. MølnvikD 50- (2)ikke startet
Vemund MølnvikH 15-16 (18)ikke startet
Håkon HolstadH 19 (44)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor