Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Bjugn IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Frank SandbergH 19 (44)18.52+5.427.15

Byåsen IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johannes StordalH 11-12N (1)23.2211.41
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (3)13.527.17
1Ingunn S. ØsthagenD 17B (1)14.547.05
2Marie Wollan BenumD 11-12 (3)18.27+4.359.42
2Skjalg StordalH 40 (2)19.40+2.198.11
2Gøril EideD 40- (7)20.50+0.419.03
2Nina-Beate LiabakkD 50- (2)24.03+4.1510.27
3Ragnhild EideD 19 (15)17.55+1.107.27
4Einar EideH 15-16 (18)17.35+3.187.38
4Marte Lien JohnsenD 19 (15)18.02+1.177.30
5Ådne StordalH 13-14 (9)18.47+4.478.56
5Emma ArnesenD 19 (15)18.31+1.467.42
6Øystein WiggenH 50 (9)20.04+3.538.43
9Jenny PerssonD 19 (15)20.56+4.118.43
10Erlend AuneH 15-16 (18)20.25+6.088.52
10Maren VikenD 15-16 (10)26.59+10.2211.43
11Emilie Liabakk EriksenD 19 (15)22.07+5.229.12
28Petter Liabakk EriksenH 19 (44)15.31+2.215.58
40Hans Aleksander ØsthagenH 19 (44)17.03+3.536.33
Kristian Wollan BenumN-åpen (1)fullført
Lene Berg HanssenD 19 (15)ikke startet
Lars Martin HafstadH 40 (2)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Øystein Kvaal ØsterbøH 19 (44)13.46+0.365.17

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Trond BrevikH 50 (9)17.00+0.497.23

Freidig

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumH 11-12 (1)19.2210.11
1Iver Dalsaune ThunH 13-14 (9)14.006.40
1Mikkel HoltH 15-16 (18)14.176.12
1Una KittilsenD 13-14 (10)14.527.04
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)19.488.36
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)14.29+0.296.53
2Hanne SandstadD 19 (15)17.45+1.007.23
2Nelly MaskeDirekte B (3)21.46+1.2310.21
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (10)14.56+0.047.06
2Vilde Lereim StorliD 15-16 (10)17.32+0.557.37
3Nora HalvorsenD 11-12 (3)18.39+4.479.48
3Solveig Louise NissenD 13-14 (10)15.49+0.577.31
3Mari EidsmoD 15-16 (10)18.55+2.188.13
3Margot Bolstad LynumD 40- (7)21.51+1.429.30
3Nils Olav VennevikH 70 (7)29.08+1.3712.40
4Emil GrønliH 13-14 (9)16.16+2.167.44
4Anna Aurora NolteD 13-14 (10)16.38+1.467.55
4Tina Strømdal WikD 40- (7)22.29+2.209.46
5Marita AskeD 13-14 (10)17.00+2.088.05
5Tale Tannvik SkeiD 15-16 (10)20.05+3.288.43
6Sverre HellevikH 13-14 (9)21.39+7.3910.18
6Håvard Sandstad EidsmoH 19 (44)13.36+0.265.13
6Sindre JohannessenH 19 (44)13.36+0.265.13
6Malin SandstadD 19 (15)18.42+1.577.47
6Maria Strømdal WikD 13-14 (10)17.02+2.108.06
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (18)17.55+3.387.47
6Ane Malene KolstadD 15-16 (10)20.12+3.358.46
6Kari UlsethD 40- (7)24.22+4.1310.35
7Vera MelkildD 19 (15)19.09+2.247.58
7Tora KittilsenD 13-14 (10)19.06+4.149.05
8Jostein RøH 15-16 (18)19.18+5.018.23
8Silje Marie NissenD 15-16 (10)21.50+5.139.29
8Mattis HoltH 19 (44)13.40+0.305.15
9Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (18)19.53+5.368.38
9Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (10)24.34+9.4211.41
10Selma NevinD 13-14 (10)25.09+10.1711.58
11Vegard Ulseth SylteH 15-16 (18)21.46+7.299.27
12August MaskeH 15-16 (18)21.51+7.349.30
13Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (18)21.53+7.369.30
14Maria Ulseth SylteD 19 (15)24.15+7.3010.06
14Albin LillieströmH 19 (44)14.29+1.195.34
18Tomas EidsmoH 19 (44)14.46+1.365.40
19Oscar LyngenH 19 (44)14.48+1.385.41
21Mats EidsmoH 19 (44)15.03+1.535.47
24Oskar Spets StorhovH 19 (44)15.20+2.105.53
27Lars SandstadH 19 (44)15.24+2.145.55
29Jo Even KolstadH 19 (44)15.40+2.306.01
30Johan IvarssonH 19 (44)15.44+2.346.03
31Mathias HermstadH 19 (44)15.55+2.456.07
32Simen Spets StorhovH 19 (44)15.59+2.496.08
33Vegard KittilsenH 19 (44)16.02+2.526.10
34Lars OwrenH 19 (44)16.06+2.566.11
35Kristian Fredrik LynumH 19 (44)16.07+2.576.11
36Jonas GrønliH 19 (44)16.42+3.326.25
38Matias NissenH 19 (44)16.54+3.446.30
41Pål KittilsenH 19 (44)18.07+4.576.58
42Jens Even StorhovH 19 (44)18.16+5.067.01
Ole Ulseth SylteH -10 (1)19.599.59
Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)diskvalifisert
Tristan HalvorsenH 13-14 (9)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (18)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)diskvalifisert
Mona J. MølnvikD 50- (2)ikke startet
Vemund MølnvikH 15-16 (18)ikke startet
Håkon HolstadH 19 (44)ikke startet

Frol IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardH 19 (44)13.105.03
2Tobias AlstadH 15-16 (18)14.24+0.076.15
2Yngve SkogstadH 19 (44)13.11+0.015.04
3Jo Forseth IndgaardH 19 (44)13.19+0.095.07
5Lars Sandstad SkjesetH 19 (44)13.28+0.185.10
9Stian SundsvikH 19 (44)13.44+0.345.16
11Martin VisterH 19 (44)13.47+0.375.18
12Carl Petter LyngenH 19 (44)14.03+0.535.24
15Isak BergsetH 19 (44)14.33+1.235.35
17Johan Asphjell BjørnaasH 19 (44)14.37+1.275.37
Mari Kilskar GrevskottD 17-18 (2)ikke startet
Arne GrevskottH 50 (9)ikke startet

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mai Iren AlmåsDirekte B (3)20.239.42
5Tone AlmåsD 40- (7)22.39+2.309.50
37Ola KeiseråsH 19 (44)16.47+3.376.27

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lars Erik StrømsnesH 50 (9)20.48+4.379.02
Ludvig Williams StrømsnesH 19 (44)diskvalifisert
Roar ForbordH 70 (7)diskvalifisert

Nidarøst OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johannes LangaasH 17-18 (1)23.249.45
1Bjørn P. LøvåsDirekte A (2)20.398.58
2Hanne Helmine RogstadD 17-18 (2)25.35+1.0911.07
3Tord RomundstadH 13-14 (9)16.04+2.047.39
9Stine AuneD 15-16 (10)25.06+8.2910.54

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadD 19 (15)16.456.58
4Nicolas RioH 19 (44)13.23+0.135.08
8Gry GranstedtD 19 (15)20.43+3.588.37
10Ingunn Egeberg VáriD 19 (15)21.27+4.428.56
12Ingrid GulbrandsenD 19 (15)23.50+7.059.55
13Vegard Jarvis WestergårdH 19 (44)14.08+0.585.26
13Marit NerstenD 19 (15)23.56+7.119.58
16Mikkel SørensenH 19 (44)14.34+1.245.36
20Simen Eid NielsenH 19 (44)14.50+1.405.42
22Vegard Blomseth JohnsenH 19 (44)15.09+1.595.49
23Olav Milian Schmitt GranH 19 (44)15.16+2.065.52

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hallvar HallanH 15-16 (18)17.45+3.287.43

OL Trollelg

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottD 13-16C (1)15.198.03
1Thomas Berge MjølhusH 40 (2)17.217.13
1Frida HaugskottD 15-16 (10)16.377.13
1Kristin HaugskottD 40- (7)20.098.45
1Frode HaugskottH 50 (9)16.117.02
4Stig Arild HaugskottH 70 (7)31.44+4.1313.47
5Anders LaugloH 70 (7)34.12+6.4114.52
8Astrid Berge MjølhusD 13-14 (10)20.30+5.389.45
25Anders HaugskottH 19 (44)15.22+2.125.54
26Jan SchmidH 19 (44)15.23+2.135.55
Alex PedersenDirekte A (2)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jardar SandstadH 70 (7)28.48+1.1712.31

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vegard JermstadH 15-16 (18)17.10+2.537.27
Henrik BelboH 15-16 (18)diskvalifisert
Rolf KarsetH 70 (7)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jakob HaugenH 50 (9)16.31+0.207.10
7Marie Nielsen SolbergD 15-16 (10)21.44+5.079.26
7Mette WanvikD 40- (7)31.30+11.2113.41
39Audun Wanvik HaugenH 19 (44)17.02+3.526.33

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sofie HallemD 17-18 (2)24.2610.37
4Trude MarkhusD 15-16 (10)19.06+2.298.18
7Inge HafstadH 50 (9)20.45+4.349.01
9Tor Ove HallemH 50 (9)21.35+5.249.23

Wing OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Robert StrømH 70 (7)27.3111.57
4Rune StræteH 50 (9)17.36+1.257.39
5Øyvind SchjelderupH 50 (9)17.53+1.427.46
7Gabriel CallananH 15-16 (18)19.17+5.008.23
14Nikolai RenolenH 15-16 (18)22.43+8.269.52
15Kristin JægerD 19 (15)27.28+10.4311.26
15August Hopstad NykvistH 15-16 (18)23.07+8.5010.03
Erling Eide HustvedtH 15-16 (18)diskvalifisert
Kato NykvistDirekte B (3)diskvalifisert
Jostein AlvestadH 60ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor