Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tromsø ski-o sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tromsø ski-o sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 10 mars 2018

D 11-12

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø17.109.07
2Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø17.24+0.149.15
3Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø18.55+1.4510.03
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøikke startet

D 13-14

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø21.088.29
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø22.12+1.048.54
3Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø36.08+15.0014.30

D 17-20

3 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø24.517.10
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø25.46+0.557.26
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø28.14+3.238.09

D 21-

3 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI17.164.59
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL18.06+0.505.13
3Torun AnkjellNordreisa IL22.05+4.496.22
4Solveig BlindheimNTNUI26.06+8.507.32

D 40-

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø21.257.18
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø23.59+2.348.11

D 50-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL19.078.03
2Britt Helene FossøyNotodden OL19.59+0.528.25

D 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL25.1910.40

H 15-16

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø22.127.34
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILikke startet

H 17-20

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL16.404.12
2Eskil FrøislandVang OL17.45+1.054.28
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17.48+1.084.29
4Trygve MyhrAsker Skiklubb19.13+2.334.51
5Sander H. RogndokkenNydalens SK20.08+3.285.05
6Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26.49+10.096.46
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsøbrutt

H 21-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL15.433.58
2Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL17.44+2.014.28
3Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø19.35+3.524.56
4Markus GladEmblem IL20.30+4.475.10
5Geir Holm GundersenSturla, IF30.16+14.337.38

H 40-

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Ivan LorentsenOK Silsand16.565.46

H 50-

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø15.065.09
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø16.05+0.595.29
3Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø17.21+2.155.55
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø17.42+2.366.02
5Axel Juell TheisenMellembygd OL18.49+3.436.25
6Anders FossøyNotodden OL18.56+3.506.27
7Atle IversenIL BUL-Tromsø19.24+4.186.37
8Hans-Martin VaengSørreisa OL19.50+4.446.46
9Håkon BrynjulfsenOK Silsand19.55+4.496.47
10Björn GustavssonIFK Kiruna20.03+4.576.50

H 60-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar HelgesenSørreisa OL21.269.02
2Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn24.34+3.0810.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor