Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 18 februar 2018

D17 stafett

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11.21.12
1. Ulvensøen Marta29.57129.571
2. Haverstad Maren Jansson23.28153.25100.00
3. Ulvensøen Anna27.4711.21.12100.00
2Asker Skiklubb 11.24.43+3.31
1. Tonna Hannele30.052+0.0830.052+0.08
2. Strand Synne24.152+0.4754.2020+0.55+0.47
3. Farnes Hennum Tilla30.232+2.361.24.4320+3.31+2.36
3Kongsberg OL 11.39.14+18.02
1. Bergstøl Kjersti Tønnessen39.157+9.1839.157+9.18
2. Eger Helene28.363+5.081.07.516-1+14.26+5.08
3. Haavengen Marlin31.233+3.361.39.143-3+18.02+3.36
4Nydalens SK 11.40.40+19.28
1. Lye Tone E31.443+1.4731.443+1.47
2. Dæhli Marianne33.076+9.391.04.5130+11.26+9.39
3. Ulvestad Siri35.494+8.021.40.404+1+19.28+8.02
5Asker Skiklubb 21.41.13+20.01
1. Fey Zsuzsa35.405+5.4335.405+5.43
2. Wisløff Margrethe29.384+6.101.05.184-1+11.53+6.10
3. Larsen Marianne Mellbye35.555+8.081.41.135+1+20.01+8.08
6NTNUI 21.50.06+28.54
1. Eiken Anne Willkommen35.344+5.3735.344+5.37
2. Brekke Ingvild32.135+8.451.07.475+1+14.22+8.45
3. Trømborg Åsne Skram42.199+14.321.50.066+1+28.54+14.32
7Kongsberg OL 21.59.52+38.40
1. Langeggen Ingvild39.066+9.0939.066+9.09
2. Rogstad Kathinka39.408+16.121.18.467+1+25.21+16.12
3. Vanebo Andrea41.068+13.191.59.5270+38.40+13.19
8Konnerud IL 12.00.20+39.08
1. Skyttersæter Saugerud Amanda45.438+15.4645.438+15.46
2. Thea Land34.107+10.421.19.5380+26.28+10.42
3. Juveli Anette40.276+12.402.00.2080+39.08+12.40
9NTNUI 32.08.42+47.30
1. Haavengen Idunn45.449+15.4745.449+15.47
2. Fosby Karoline Dahl42.149+18.461.27.5890+34.33+18.46
3. Antonsen Kristin40.447+12.572.08.4290+47.30+12.57

H17 stafett

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 11.19.17
1. Heimdal Audun28.412+0.3528.412+0.35
2. Heimdal Aslak21.052+0.4149.4620+0.350.00
3. Baklid Jørgen29.3111.19.171-1-0.35
2Hadeland OL 11.20.18+1.01
1. Watterdal Øyvind28.473+0.4128.473+0.41
2. Sætra Ove20.24149.111-2-0.41
3. Kvåle Bjørnar31.072+1.361.20.182+1+1.01+1.01
3Asker Skiklubb 11.30.15+10.58
1. Wisløff Per Clemet31.475+3.4131.475+3.41
2. Myhr Trygve26.375+6.1358.244-1+9.13+5.32
3. Aas Henrik Fredriksen31.513+2.201.30.153-1+10.58+1.45
4Wing OK 11.33.55+14.38
1. Lars Moholdt28.06128.061
2. Christian Hohl21.573+1.3350.033+2+0.52+0.52
3. Agnar Renolen43.527+14.211.33.554+1+14.38+13.46
5Nydalens SK 21.40.44+21.27
1. Lystad Lars34.057+5.5934.057+5.59
2. Haugen Ole Petter30.096+9.451.04.145-2+15.03+9.04
3. Halden Gjermund Tørnqvist36.305+6.591.40.4450+21.27+6.24
6Nydalens SK 11.43.23+24.06
1. Blumenstein Bojan44.4910+16.4344.4910+16.43
2. Rogndokken Sander H.26.124+5.481.11.019-1+21.50+5.07
3. Haga Håvard32.224+2.511.43.236-3+24.06+2.16
7Byåsen IL 11.51.25+32.08
1. Øyvind Wiggen31.364+3.3031.364+3.30
2. Øystein Wiggen37.0511+16.411.08.418+4+19.30+16.00
3. Per Wirhen42.446+13.131.51.257-1+32.08+12.38
8Asker Skiklubb 31.53.01+33.44
1. Jauhojärvi Tommy35.598+7.5335.598+7.53
2. Henriksen Terje30.587+10.341.06.577-1+17.46+9.53
3. Gravir Gjermund46.048+16.331.53.018+1+33.44+15.58
9Kongsberg OL 12.18.33+59.16
1. Trygve Heggedal54.2411+26.1854.2411+26.18
2. Sølve Drage36.3710+16.131.31.01110+41.50+15.32
3. Svein Olav Torø47.329+18.012.18.339-2+59.16+17.26
Konnerud IL 2fullført
1. Kamsvåg Styrk Hundseid32.176+4.1132.176+4.11
2. Gottfridsson David32.238+11.591.04.4060+15.29+11.18
3. fullførtfullført
NTNUI 1fullført
1. Vaadal Håvard Mo37.569+9.5037.569+9.50
2. Skogan Jakob Kalvig33.099+12.451.11.0510+1+21.54+12.04
3. fullførtfullført
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Hauge Andersdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Gravir Eivind Øfsthusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tonna Eivinddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor