Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for St. Hanskuten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: St. Hanskuten
Arrangørorganisasjon: OL Gaula
Dato: søndag 17 juni 2018

D 15-16

8 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK3.36.0825.47

D 17-18

8 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3.36.0825.56

D 21-

12 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja BergerByåsen IL2.24.2311.55
2Pauline Røstum BellingmoNTNUI2.40.33+16.1013.15
3Mari BasbergFreidig3.15.06+50.4316.06
3Ingrid Grændsen3.15.06+50.4316.06
5Oddveig Hovdenak3.15.09+50.4616.06
Tonje BostadNidarøst OKdiskvalifisert

D 40-

8 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone AlmåsIL Leik1.40.3612.04

D 50-

8 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari StubsjøenIL Leik2.08.3715.26
2Mai Iren AlmåsIL Leik2.10.04+1.2715.36
3Trine SunnsetMelhus IL2.39.36+30.5919.09

D 60-

8 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK3.26.5324.50

D 70-

8 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig2.22.2717.06

H 19-20

12 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas UnsgårdIL Leik1.53.069.20
2Sivert Røstum BellingmoOL Gaula2.01.44+8.3810.03

H 21-

12 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola KeiseråsIL Leik1.38.508.09
2Runar KrognesIL Leik2.07.52+29.0210.33
3Per Didrik NonstadWing OK2.40.33+1.01.4313.15
4Ole Hartvik SkogstadOL Gaula3.11.46+1.32.5615.50

H 40-

12 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are RogstadNidarøst OK2.42.1413.23
2Nils Kristian SkjærvoldKlubbløs2.44.55+2.4113.37

H 50-

12 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon RøstumOL Gaula2.01.4610.03
2Frode HaugskottOL Trollelg2.03.01+1.1510.09
3Morten KorsvoldWing OK2.27.05+25.1912.08
4Bjørn P. LøvåsNidarøst OK2.42.14+40.2813.23
5Geir ArnesenFreidig2.50.12+48.2614.03
6John LerliMelhus IL3.11.09+1.09.2315.47

H 60-

8 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AlvestadWing OK1.32.0811.03
2Helge RustadFreidig1.45.02+12.5412.36
3Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg1.56.20+24.1213.57
4Hallgeir ØianOL Gaula2.08.37+36.2915.26
5Jan Erik KofoedNidarøst OK2.14.41+42.3316.10

H 70-

8 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig1.41.3112.11
2Torleif StephansenNidarøst OK1.44.49+3.1812.34
3Nils Olav VennevikFreidig2.06.19+24.4815.09
4Øistein ÅsmulOL Trollelg2.08.17+26.4615.24
5Anders WaageFreidig2.13.23+31.5216.00
6Anders LaugloOL Trollelg2.22.28+40.5717.06
7Robert StrømWing OK3.40.40+1.59.0926.29
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert
Arne SæterhaugByåsen ILdiskvalifisert

H 80-

3 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul ForsethOL Trollelg1.30.2926.46

Tur kort

3 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliMelhus IL1.05.3419.23
2Henry SundsetvikOL Trollelg1.09.23+3.4920.31
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.09.34+4.0020.34
4Heidi FlåOrkanger IF1.17.01+11.2722.47
5Joar Arvid KrognesIL Leik1.52.06+46.3233.09
6Turid RustadFreidig1.52.37+47.0333.19
7Anna Røstum BellingmoOL Gaula1.55.35+50.0134.11
8Hilde BellingmoOL Gaula1.55.43+50.0934.14
Asbjørn BjerkenåsIL Leikdiskvalifisert

Tur lang

8 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein UnsgårdIL Leik1.36.3211.35
2Svein Olav ÅmotIL Leik1.47.01+10.2912.50
3Oddbjørn SyrstadIL Leik2.11.31+34.5915.47
4Erling ByeByåsen IL2.20.31+43.5916.52
4Hanne SvegårdByåsen IL2.20.31+43.5916.52
6Brage KeiseråsIL Leik2.25.05+48.3317.25
6Jan HageIL Leik2.25.05+48.3317.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor