Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

1 810 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering23.0112.42
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering31.5517.38
Eystein AskeFreidig25.5914.21
Emil BalonVelledalen IL31.1617.16
Kristian Wolland BenumByåsen IL19.5410.59
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK17.069.26
Emma DrønnesundEmblem IL18.5510.27
Eira Forsbak AsplemFreidig23.0112.42
Imre Leander GangauneWing OK18.5310.25
Tora Marstrand HasleFreidig30.4717.00
Sturla August IdlandEmblem IL25.1413.56
Emma ImslandWing OK26.1114.27
Matilde Tanem IversenVerdal OK30.2816.49
Simon Mitchell IversenVerdal OK30.4416.58
Helene Heggheim JensenEmblem IL54.4530.14
Silje Heggheim JensenEmblem IL54.3230.07
Clara LeroyerFreidig29.3016.17
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL17.309.40
Linus Fossum MalmringFreidig43.0823.49
Mads Stensland MelbyeVerdal OK17.529.52
Sara Grande MoldenNOTEAM33.5218.42
Nikoline MunkebyFrol IL21.2311.48
Patrick NikolaisenFrol IL57.0131.30
Filip Leonard NolteFreidig28.1115.34
Anton NomelandByåsen IL47.0225.59
Una NomelandByåsen IL47.0225.59
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK37.3820.47
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg32.4318.04
Gaute Holck SandbergWing OK31.3017.24
Tuva Holck SandbergWing OK31.3717.28
Maja Sjøgren CarlsenFreidig39.0021.32
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL34.2218.59
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering25.1613.57
Marie Skytterholm StandalEmblem IL27.1915.05
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering31.1717.17
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering32.2417.54
Eline Jøsang WithWing OK20.5511.33
Peter Jøsang WithWing OK32.5118.08
Sigurd Wold AaldeFreidig23.0612.45
Mads MelbyeVerdal OKikke startet
Fredrik Hals StensrudOL Trollelgikke startet

D -10

2 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK54.2921.52
Frida HolmqvistByåsen IL39.0515.41
Sigrid HægstadByåsen IL33.1313.20
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL29.2711.49
Mia Stensland MelbyeVerdal OK36.4414.45
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK42.3017.04
Aurora OldertrøenTynset IF24.319.50
Ida Joanne OldertrøenTynset IF47.1418.58
Mia ReinåsFrol IL36.3614.41
Maia Ruano StrandWing OK34.3613.53
Solveig Skoglund LeitheFrol IL37.1314.56
Hedda SæbøNidarøst OK35.5714.26
Maria sæther VerdeniusVingelen IL31.1312.32
Julia NikolaisenFrol ILdiskvalifisert
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

D11-12

3 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora HalvorsenFreidig26.588.43
2Ingrid Wollan BenumByåsen IL33.02+6.0410.41
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK33.03+6.0510.41
4Marie Wollan BenumByåsen IL34.54+7.5611.17
5Ingeborg KolstadWing OK39.22+12.2412.44
6Ine Bohnhorst TegdanFreidig41.06+14.0813.18
7Synne Kvittum NytrøenTynset IF41.18+14.2013.21
8Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL41.54+14.5613.33
9Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering41.59+15.0113.35
10Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering45.32+18.3414.44
11Nora Sumstad HanssenByåsen IL47.05+20.0715.14
12Stina GåsøOL Trollelg1.16.58+50.0024.54
13Louise Hals StensrudOL Trollelg1.17.06+50.0824.57
Hannah Gustad StrømOK Skøynarikke startet

D11-12 N

2 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Emilie LonaWing OK24.5010.05
2Idun AaenStjørdals-Blink Orientering30.05+5.1512.13
3Hanna SkjerveVerdal OK37.36+12.4615.17
4Tina UglemsmoSelbu OK39.15+14.2515.57
5Nardos Kidane EmahatsionSelbu OK39.17+14.2715.58

D13-14

3 130 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea sæther VerdeniusVingelen IL24.367.51
2Eline Horten JordetVingelen IL25.10+0.348.02
3Mathea Spets StorhovFreidig26.00+1.248.18
4Anna Aurora NolteFreidig27.26+2.508.45
5Una KittilsenFreidig27.36+3.008.49
6Sigrid HaugskottOL Trollelg29.29+4.539.25
7Maria Strømdal WikFreidig31.50+7.1410.10
8Tora KittilsenFreidig35.28+10.5211.19
9Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK36.34+11.5811.40
10Guro SchjølbergTynset IF37.22+12.4611.56
11Julie DrønnesundEmblem IL37.33+12.5711.59
12Lina Storler SnøfuglFreidig39.21+14.4512.34
13Marita AskeFreidig39.36+15.0012.39
14Mathea Baglo BjørkengVerdal OK41.13+16.3713.10
15Malin Nordgård LeirenByåsen IL48.25+23.4915.28

D13-16 C

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line TryggestadEmblem IL1.13.1623.42

D15-16

4 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg40.219.46
2Vilde Lereim StorliFreidig40.44+0.239.51
3Mari EidsmoFreidig41.24+1.0310.01
4Trude MarkhusVerdal OK45.33+5.1211.01
5Ane Malene KolstadFreidig45.51+5.3011.06
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering52.57+12.3612.49
7June MunkebyFrol IL54.13+13.5213.07
8Linnea MunkebyFrol IL54.59+14.3813.18
9Serine Skogeng ReitenEmblem IL56.31+16.1013.41
10Stine AuneNidarøst OK57.57+17.3614.01
11Louise RonglanOK Skøynar1.16.14+35.5318.27
12Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1.39.17+58.5624.02
13Emma B. HjelmenOL Trollelg1.56.58+1.16.3728.19

D15-20 B

3 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D17- A Kort

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara ProforsFrol IL42.199.50
2Ingvild BrekkeNTNUI55.00+12.4112.47
3Synne FossøyNTNUI58.05+15.4613.30
4Maria Dahl FosbyNTNUI1.16.08+33.4917.42
5Mari EidnesNTNUI1.28.33+46.1420.35
Marit SchmidOL Trollelgdiskvalifisert

D17- C

3 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth StørsethSelbu OK36.1011.42
2Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering41.33+5.2313.26
3Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering46.40+10.3015.06
4Hanna ØianOL Gaula1.01.26+25.1619.52
5Cecilie TryggestadEmblem IL1.04.29+28.1920.52

D17-18

5 380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL52.099.41
2Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK59.48+7.3911.06
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.01.20+9.1111.24
4Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering1.13.50+21.4113.43
5Ragne MunkebyFrol IL1.18.54+26.4514.39
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.21.09+29.0015.05
7Jorun BækkenOs IL1.22.26+30.1715.19
8Matilde MunkebyFrol IL1.25.16+33.0715.50
Sofie HallemVerdal OKdiskvalifisert
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKbrutt

D19-20

5 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK53.039.04
2Ragnhild EideByåsen IL58.27+5.249.59
3Line SølbergIL Leik1.01.32+8.2910.31
4Malin SandstadFreidig1.03.13+10.1010.48
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.06.08+13.0511.18
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.11.35+18.3212.14
7Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.13.28+20.2512.33
8Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.13.37+20.3412.35
9Vera MelkildFreidig1.14.03+21.0012.39
10Åse BerganNydalens SK1.16.30+23.2713.04
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIikke startet

D21-

7 230 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma JohanssonEmblem IL1.02.278.38
2Ingrid LundanesNTNUI1.05.31+3.049.03
3Ingrid GulbrandsenNTNUI1.06.57+4.309.15
4Audhild Bakken RognstadEmblem IL1.07.24+4.579.19
5Karen Oline KolstadNTNUI1.08.53+6.269.31
6Ingeborg EideByåsen IL1.11.00+8.339.49
7Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.11.54+9.279.56
8Vilde MalmeiNTNUI1.13.23+10.5610.08
9Mathilde RundhaugFrol IL1.15.34+13.0710.27
10Ida LindkvistNTNUI1.19.07+16.4010.56
11Guro TorpeFrol IL1.27.19+24.5212.04
12Ronja BjörklundNTNUI1.33.50+31.2312.58
13Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering1.35.19+32.5213.11
14Aurora FossøyNTNUI1.40.06+37.3913.50
15Silje ArntzenNTNUI1.40.46+38.1913.56
16Tonje VassendNTNUI1.41.26+38.5914.01
17Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.41.48+39.2114.04
18Hildegunn HeggøyNTNUI1.44.53+42.2614.30
19Ingrid OkkenhaugNTNUI1.45.12+42.4514.33
20Solveig BlindheimNTNUI1.48.04+45.3714.56
21Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI1.48.49+46.2215.03
22Helene OmdalNTNUI1.56.21+53.5416.05
23Line Hovdenak LyngNidarøst OK2.01.16+58.4916.46
24Lene Therese MyrlandNTNUI2.06.23+1.03.5617.28
25Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg2.14.26+1.11.5918.35
26Eva TesarovaWing OK2.18.21+1.15.5419.08
27Ingrid UrsethVingelen IL2.47.24+1.44.5723.09
Katharina RogstadEmblem ILikke startet

D35

4 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig50.3410.16
2Pernille Ibsen LervågVelledalen IL51.13+0.3910.24
3Jenny PerssonByåsen IL52.24+1.5010.39
4Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering55.19+4.4511.14
5Tina Strømdal WikFreidig1.06.19+15.4513.28
6Kari Solem AuneByåsen IL1.07.35+17.0113.44
7Marte SkoglundFrol IL1.14.40+24.0615.10
8Kristin JægerWing OK1.24.01+33.2717.04

D45

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte HusebyeFredrikstad SK37.388.45
2Kristin HaugskottOL Trollelg42.35+4.579.54
3Tone AlmåsIL Leik48.56+11.1811.22
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering54.49+17.1112.44
5Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF55.40+18.0212.56
6Gøril EideByåsen IL1.01.06+23.2814.12
7Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.10.10+32.3216.19
8Kirsti Næss OlsenOL Trollelg1.16.09+38.3117.42
9Anne Mette GrøtliKvikne IL1.25.38+48.0019.54
Kari Tønset GuttvikWing OKikke startet

D50

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig42.009.46
2Torunn Spets StorhovFreidig43.24+1.2410.05
3Rine HanssenByåsen IL45.52+3.5210.40
4Eirin LodgaardByåsen IL50.42+8.4211.47
5Birgit Wikan BergIL Nansen54.12+12.1212.36
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL56.08+14.0813.03
7Hilde ForbordMalvik IL56.43+14.4313.11
8Randi JensenFrol IL58.08+16.0813.31
9Gunhild KvistadSteinkjer OK1.00.04+18.0413.58
10Mai Iren AlmåsIL Leik1.05.26+23.2615.13
11Marianne LykkeEmblem IL1.05.27+23.2715.13
12Liv MeliIL Nansen1.07.26+25.2615.40
13Britt Laila NilsgårdRøros IL1.08.30+26.3015.55
14Janita SkogengEmblem IL1.11.05+29.0516.31
15Randi HaugskottFrol IL1.24.17+42.1719.36
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OKikke startet

D55

3 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF45.2912.21
2Guri BjørndalByåsen IL45.42+0.1312.25
3Marit Sylte LundanesEmblem IL46.08+0.3912.32
4Ragnhild DåsnesOs IL48.10+2.4113.05
5Trine SunnsetMelhus IL1.04.03+18.3417.24
6Gunhild BredesenVerdal OK1.05.58+20.2917.55
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.22.05+36.3622.18

D60

3 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL44.2612.04
2Marit Hæreid SandstadFrol IL47.09+2.4312.48
3Karin GalaaenSelbu OK47.30+3.0412.54
4Gerd BjørsethKrokstadøra IL49.19+4.5313.24
5Kari OsmoenOs IL59.20+14.5416.07
6Sunniva Johaug RyenOs IL1.07.50+23.2418.25
7Anne Mette NormannTynset IF1.24.48+40.2223.02

D65

3 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrunn UrsethVingelen IL52.0514.40
2Stina ElfvingByåsen IL56.06+4.0115.48
3Ruth SchmidOL Trollelg1.08.03+15.5819.10
4Inger Johanne SimensenOs IL1.11.31+19.2620.08
5Anne StensethByåsen IL1.19.04+26.5922.16
6Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK1.24.57+32.5223.55

D70

3 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig57.1916.08
2Anne-Lise BrenneOL Trollelg1.42.31+45.1228.52
Anne FuruholtOL Trollelgdiskvalifisert
Solveig VingelenVingelen ILdiskvalifisert
Anne-Mari HaagensenOs ILikke startet

D80

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi IversenByåsen IL1.54.5542.33

H -10

2 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL23.519.34
Erlend GrønliFreidig23.509.34
Mathias LeroyerFreidig18.007.13
William Mitchell IversenVerdal OK40.2716.14
Emil Aleksander NolteFreidig28.0111.15
Sondre Skoglund LeitheFrol IL44.3317.53
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31.3812.42
Ole Ulseth SylteFreidig24.429.55
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering40.4916.23

H11-12

3 090 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ådne SundetIL Leik32.0610.23
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg33.19+1.1310.46
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL35.35+3.2911.30
4Filip Mitchell IversenVerdal OK36.29+4.2311.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Hallvard HellevikFreidig41.50+9.4413.32
6Alf Petter LynumFreidig43.13+11.0713.59
7Håkon HallanOK Skøynar46.28+14.2215.02
8Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL51.16+19.1016.35
9Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK53.01+20.5517.09
10Sigurd RønningMelhus IL53.16+21.1017.14
11Jakob Jøsang WithWing OK53.29+21.2317.18
12Ingvar OsenEmblem IL56.18+24.1218.13
13Johannes LerliMelhus IL57.11+25.0518.30
14Noah TryggestadEmblem IL59.24+27.1819.13

H11-12 N

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin NæveIL Leik49.0419.56

H13-14

3 130 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig21.316.52
2Tristan HalvorsenFreidig25.06+3.358.01
3Emil GrønliFreidig27.00+5.298.37
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig27.24+5.538.45
5Iver Dalsaune ThunFreidig28.04+6.338.58
6Kristoffer LerliMelhus IL28.14+6.439.01
7Aleksander Tanem IversenVerdal OK28.18+6.479.02
8Magnus AlstadFrol IL30.08+8.379.37
9Imre Overgård FremstadByåsen IL32.26+10.5510.21
10Magne GuttvikWing OK32.41+11.1010.26
11Ådne Krogstad StendahlFrol IL33.25+11.5410.40
12Herman Bruchmüller SundtByåsen IL37.35+16.0412.00
13Vegard Lereim StorliFreidig37.44+16.1312.03
14Tord RomundstadNidarøst OK39.49+18.1812.43
15Sverre HellevikFreidig43.53+22.2214.01
16Magnus Skytterholm StandalEmblem IL45.30+23.5914.32
17Kasper LodgaardByåsen IL46.50+25.1914.57
18Aksel VikenByåsen IL47.41+26.1015.14
Jørgen AuneByåsen ILdiskvalifisert

H13-16 C

3 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind NæveIL Leik29.549.40
2Mathias Enebak IversenFreidig53.25+23.3117.17
3Peder Angel Lundquist LangenOs IL57.05+27.1118.28
4Johannes HalvorsrudMelhus IL1.03.35+33.4120.34
Emil AaldeOppdal ILdiskvalifisert
Sigurd VatnFrol ILbrutt

H15-16

4 760 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK31.576.42
2Tobias AlstadFrol IL33.43+1.467.05
3Mikkel HoltFreidig36.38+4.417.41
4Jørgen SchjølbergTynset IF38.42+6.458.07
5Petter Andreas LonaWing OK40.41+8.448.32
6Einar EideByåsen IL41.53+9.568.47
7Håvard VeieOK Skøynar43.11+11.149.04
8Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK43.43+11.469.11
9Iver Gjedrem LundVerdal OK45.02+13.059.27
10August MaskeFreidig47.23+15.269.57
11Hallvar HallanOK Skøynar47.25+15.289.57
12Jostein RøFreidig47.56+15.5910.04
13Erlend AuneByåsen IL51.52+19.5510.53
14Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig55.20+23.2311.37
15Håkon SæternesByåsen IL57.14+25.1712.01
16Erling Eide HustvedtWing OK59.10+27.1312.25
17Brage AsplemFreidig1.01.34+29.3712.56
18Henrik BelboSteinkjer OK1.02.54+30.5713.12
19Vetle Grønvik EkraFreidig1.10.17+38.2014.45
20Vegard JermstadSteinkjer OK1.12.10+40.1315.09
21Nikolai RenolenWing OK1.22.44+50.4717.22
Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

H15-20 B

3 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter Prytz JensenMelhus IL38.019.54
2Andreas AagesenMelhus IL42.07+4.0610.58
3Joakim Solberg QvenildMelhus IL47.53+9.5212.28
4Oskar StorlerMelhus IL1.00.51+22.5015.50
5Martin AuneMelhus IL1.02.59+24.5816.24
6Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.11.09+33.0818.31

H17- A Kort

5 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin VisterFrol IL40.587.00
2Vegard HansenByåsen IL1.08.24+27.2611.41
3Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.11.13+30.1512.10
4Ole Morten FrøsethVerdal OK1.17.08+36.1013.11
5Anders EmilssonNTNUI1.27.50+46.5215.00
6Petter LyngNidarøst OK1.57.07+1.16.0920.01

H17- C

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mateusz BalonVelledalen IL54.3317.39

H17-18

7 940 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig1.07.478.32
2Mats EidsmoFreidig1.08.09+0.228.34
3Lars SandstadFreidig1.12.15+4.289.05
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.14.44+6.579.24
5Vegard KittilsenFreidig1.14.56+7.099.26
6Jonas GrønliFreidig1.14.57+7.109.26
7Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.15.33+7.469.30
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.22.16+14.2910.21
9Jo Even KolstadFreidig1.24.01+16.1410.34
10Kristian Fredrik LynumFreidig1.25.35+17.4810.46
11Håkon HolstadFreidig1.38.49+31.0212.26
12Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.44.21+36.3413.08
13Ådne Skjæveland JøssingWing OK1.55.12+47.2514.30
14Johannes LangaasNidarøst OK2.21.47+1.14.0017.51
15Jonas VindalWing OK2.50.28+1.42.4121.28

H19-20

9 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg1.10.417.45
2Oskar Spets StorhovFreidig1.12.55+2.148.00
3Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.17.16+6.358.28
4Oscar LyngenFreidig1.18.02+7.218.33
5Jørgen BaklidKonnerud IL1.18.40+7.598.38
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.21.59+11.188.59
7Martin Borge HeirFossum IF1.22.01+11.209.00
8Tobias KristensenNTNUI1.22.52+12.119.05
9Marius PyttenKristiansand OK1.23.51+13.109.12
10Mathias HermstadFreidig1.24.12+13.319.14
11Jonas UnsgårdIL Leik1.40.52+30.1111.04
12Sivert BellingmoOL Gaula1.54.02+43.2112.31
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKikke startet

H21-

11 140 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SirumFrol IL1.14.456.42
2Jo Forseth IndgaardFrol IL1.17.34+2.496.57
3Yngve SkogstadFrol IL1.18.40+3.557.03
4Stian SundsvikFrol IL1.19.56+5.117.10
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.22.36+7.517.24
6Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.24.01+9.167.32
7Carl Petter LyngenFrol IL1.24.48+10.037.36
8Anders TiltnesIL Tyrving1.24.54+10.097.37
9Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.25.53+11.087.42
10Asgeir Bakken RognstadEmblem IL1.27.48+13.037.52
11Andreas SølbergIL Leik1.30.09+15.248.05
12Erlend Nilsen SandnesNTNUI1.31.50+17.058.14
13Ola BergerByåsen IL1.32.04+17.198.15
14Anders Felde OlaussenNTNUI1.33.03+18.188.21
15Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.34.01+19.168.26
16Håvard VassendenFrol IL1.34.07+19.228.26
17Simen Eid NielsenNTNUI1.34.58+20.138.31
18Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.36.29+21.448.39
19Audun HeimdalNTNUI1.41.31+26.469.06
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.43.40+28.559.18
21Ola KeiseråsIL Leik1.45.58+31.139.30
22Harri LuchsingerFreidig1.46.46+32.019.35
23Erik GustafssonNTNUI1.48.44+33.599.45
23Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.48.44+33.599.45
25Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.49.43+34.589.50
26Markus GladEmblem IL1.53.35+38.5010.11
27Matias Hodne HanischKristiansand OK1.57.25+42.4010.32
28Adrian OpheimNTNUI2.00.09+45.2410.47
29Kristoffer NeslandNTNUI2.04.31+49.4611.10
30Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK2.22.53+1.08.0812.49
31Jérôme SoulardByåsen IL3.33.31+2.18.4619.10
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Emil GranqvistNTNUIdiskvalifisert
Sindre Engzelius GylverNTNUIbrutt
Lars OwrenFreidigbrutt
Jonas Klausen EspedalNTNUIbrutt
Kjetil OkkenhaugEmblem ILikke startet
Isak BergsetFrol ILikke startet
Sindre Østgulen DeiszNTNUIikke startet

H35

7 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering1.21.0010.12
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1.21.56+0.5610.19
3Håvard SundbergStor-Elvdal SK1.24.01+3.0110.34
4Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.26.25+5.2510.53
5Kristian StensrudOL Trollelg1.29.10+8.1011.13
6Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.34.48+13.4811.56
7Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.36.59+15.5912.12
8Hermann LeitheFrol IL1.45.59+24.5913.20
9Rolf AlstadFrol IL1.50.03+29.0313.51
Bjørn Åge ReinåsFrol ILikke startet
Kurt Ove MelbyeVerdal OKikke startet

H45

5 850 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BakkMelhus IL54.149.16
2Thomas Berge MjølhusOL Trollelg55.01+0.479.24
3Torgeir AuneByåsen IL59.07+4.5310.06
4Gunnar VatnFrol IL59.26+5.1210.09
5Hans Arild SkjevdalRøros IL1.00.37+6.2310.21
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.06.39+12.2511.23
7Christer JensenEmblem IL1.12.45+18.3112.26
8Trond AaldeFreidig1.13.46+19.3212.36
9Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.14.11+19.5712.40
10Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.17.33+23.1913.15
11Jan Jacob VerdeniusVingelen IL1.21.03+26.4913.51
12Geir SchjølbergTynset IF1.24.18+30.0414.24
Robert OtterleiByåsen ILikke startet
Lars StrømOK Skøynarikke startet

H45- A Kort

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Helmer SæternesByåsen IL41.099.34
2Arild HeggesetFreidig53.04+11.5512.20
3Are RogstadNidarøst OK1.01.33+20.2414.18
4Jon VindalWing OK1.05.00+23.5115.06
Arne GuttvikWing OKikke startet

H50

5 380 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig45.208.25
2Atle DengerudSteinkjer OK45.29+0.098.27
3John SvergjaNord-Østerdal OK48.09+2.498.56
4Harald SvergjaNord-Østerdal OK48.46+3.269.03
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering49.01+3.419.06
6Svein Erik BratsbergWing OK50.06+4.469.18
7Morten StrandWing OK50.09+4.499.19
7Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg50.09+4.499.19
9Atle PedersenMelhus IL50.17+4.579.20
10Jon RøstumOL Gaula50.26+5.069.22
11Einar LundVerdal OK52.24+7.049.44
12Agnar RenolenWing OK54.13+8.5310.04
13Øyvind SchjelderupWing OK57.11+11.5110.37
14Bjørn P. LøvåsNidarøst OK59.31+14.1111.03
15Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.01.08+15.4811.21
16Rune StræteWing OK1.01.24+16.0411.24
17Stein MarkhusVerdal OK1.02.47+17.2711.40
18Øystein WiggenByåsen IL1.02.52+17.3211.41
19Vidar SkjerveVerdal OK1.03.29+18.0911.47
20Tor Ove HallemVerdal OK1.03.40+18.2011.50
21Arild H ClausenFreidig1.03.51+18.3111.52
22Geir PaulsenOL Trollelg1.05.39+20.1912.12
23Jon Inge BreenÅlen IL1.07.17+21.5712.30
24Jens Kjetil MehammerWing OK1.08.38+23.1812.45
25Erling ByeByåsen IL1.12.26+27.0613.27
26Stein Ivar FossMelhus IL1.14.31+29.1113.51
27Harald StorrønningByåsen IL1.21.10+35.5015.05
28Jan HageIL Leik1.23.43+38.2315.33
Lars Erik StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert

H55

4 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Einar PedersliOL Trollelg42.178.35
2Stig Magnar LøvåsFreidig42.30+0.138.38
3Petter GullikstadRøros IL44.20+2.039.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Arne OkkenhaugVerdal OK45.00+2.439.08
5Kjell BaardsgaardOL Trollelg45.50+3.339.18
6Jostein AlvestadWing OK47.13+4.569.35
7Arve LægranSteinkjer OK47.20+5.039.37
8Terje SchjølbergRøros IL48.05+5.489.46
9Frode SjøvoldRøros IL48.43+6.269.54
10Dag StenersenNidarøst OK50.15+7.5810.12
11Stig BratsbergMolde og Omegn IF52.06+9.4910.35
12Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK52.50+10.3310.44
13Svein UnsgårdIL Leik56.06+13.4911.24
14Per EngebakkenNord-Østerdal OK56.52+14.3511.33
15John LerliMelhus IL1.05.30+23.1313.18
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet

H60

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild VassendenFrol IL44.0410.14
2Hallgeir ØianOL Gaula49.55+5.5111.36
3Helge SundbergRøros IL50.40+6.3611.46
4Morten SkoglundByåsen IL51.10+7.0611.53
5Olav Martin IndgaardFrol IL52.24+8.2012.11
6Asmund PedersenTynset IF54.54+10.5012.46
7Fritjof SandstadFrol IL55.34+11.3012.55
8Helge EriksenByåsen IL1.00.04+16.0013.58
9Audun ÅrøenEmblem IL1.20.59+36.5518.50
Torbjørn SirumFrol ILdiskvalifisert

H65

3 680 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje HansenVingelen IL33.159.02
2Bjørn BergerByåsen IL39.12+5.5710.39
3Karl Arne MelbyeVerdal OK41.05+7.5011.09
4Frank BjarkøWing OK41.50+8.3511.22
5Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg47.07+13.5212.48
6Harald OftedalFreidig47.44+14.2912.58
7Geir NilsenEmblem IL57.07+23.5215.31
8Ottar RyenOs IL58.08+24.5315.47
9Eivind BakkMelhus IL1.00.15+27.0016.22
10Arnt Olav DragstenStjørdals-Blink Orientering1.14.13+40.5820.10
Rolf WærnesOrkanger IFikke startet
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Steinar AasvangWing OKikke startet

H70

3 550 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edgar FuruholtOL Trollelg42.2911.58
2Tore Angell-PetersenFreidig45.17+2.4812.45
3Roar StensethByåsen IL47.53+5.2413.29
4Frode StensrudOL Trollelg48.03+5.3413.32
5Tom BuggeByåsen IL49.22+6.5313.54
6Terje HanssenPolitiets IL50.32+8.0314.14
7Halvor FlatbergNidarøst OK53.30+11.0115.04
8Nils Olav VennevikFreidig54.29+12.0015.20
9Svein Endre HoveByåsen IL55.04+12.3515.30
10Tor ØstvangOs IL55.53+13.2415.44
11Egil RepvikOL Trollelg1.03.27+20.5817.52
12Steinar SimensenOs IL1.04.02+21.3318.02
13Øistein ÅsmulOL Trollelg1.05.02+22.3318.19
14Sverre KristoffersenVerdal OK1.05.19+22.5018.23
15Tore KisteNidarøst OK1.05.31+23.0218.27
16Asbjørn HeggemHalsa IL1.06.25+23.5618.42
17Kristian MidthjellVerdal OK1.07.09+24.4018.54
18Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg1.08.34+26.0519.18
19Rolf KarsetSteinkjer OK1.12.04+29.3520.18
20Anders WaageFreidig1.12.34+30.0520.26
Erik HaagensenOs ILikke startet

H75

3 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK42.3912.00
2Roar ForbordMalvik IL46.47+4.0813.10
3Leif EngenNidarøst OK47.59+5.2013.30
4Gunnar ØsterbøFreidig50.36+7.5714.15
5Jardar SandstadSelbu OK54.16+11.3715.17
6Tore BrurokNidarøst OK57.09+14.3016.05
7Anders LaugloOL Trollelg58.46+16.0716.33
8Magnus LandstadFreidig1.03.43+21.0417.56
9Finn BjørgumNidarøst OK1.05.08+22.2918.20
10Finn Faye KnudsenOL Trollelg1.06.01+23.2218.35
11Per LøvaasOL Trollelg1.07.55+25.1619.07
Eigil SørliMalvik ILdiskvalifisert
Robert StrømWing OKikke startet

H80

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn LangelandByåsen IL58.1421.34
2Arne SæterhaugByåsen IL1.20.02+21.4829.38
Jon VingelenVingelen ILikke startet

H85

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg52.1319.20
Gunnar SmistadOL Trollelgikke startet

Direkte C

3 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond IversenVerdal OK40.5013.12
2Gunn Tove LeirumByåsen IL47.49+6.5915.28
3Knut Arild KnudsenFreidig48.24+7.3415.39
4Mads Berg jrIL Nansen49.16+8.2615.56
5Trude ForsbakFreidig53.28+12.3817.18
6Trond TaraldsenMalvik IL55.32+14.4217.58
7Kristin SølbergIL Leik58.54+18.0419.03
8Sissel Wollan BenumByåsen IL1.03.19+22.2920.29
9Guro Laksholm GrindbergVerdal OK1.04.15+23.2520.47
10Karin KeiseråsOs IL1.32.35+51.4529.57
Ingrid TanemVerdal OKbrutt
Lise Tuset GustadOK Skøynarikke startet

Direkte B

3 150 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune SævikStjørdals-Blink Orientering34.0310.48
2Stig DahleMolde og Omegn IF35.44+1.4111.20
3Elvira Marie BergheimFreidig36.26+2.2311.33
4Ingrid Wold AaldeFreidig36.30+2.2711.35
5Lars GrindbergVerdal OK37.16+3.1311.49
6Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL39.08+5.0512.25
7Fredrik IdlandEmblem IL39.30+5.2712.32
8Elisabeth EspelandTynset IF39.33+5.3012.33
9Erik SæbøNidarøst OK40.49+6.4612.57
10Ole Gunnar SølbergIL Leik42.25+8.2213.27
11John Olav NæveIL Leik42.50+8.4713.35
12Frank DrønnesundEmblem IL44.25+10.2214.06
13Jon Marius IversenVerdal OK44.48+10.4514.13
14Tormod LangaasNidarøst OK44.53+10.5014.14
15Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF46.16+12.1314.41
16Hanne SvegårdByåsen IL51.03+17.0016.12
17Bente HortenVingelen IL51.59+17.5616.30
18May Toril MoenOL Trollelg52.50+18.4716.46
19Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF53.05+19.0216.51
20Odd MusumOL Trollelg55.23+21.2017.34
21Mona Lund VeieOK Skøynar1.04.25+30.2220.26
22Ingvil SnøfuglFreidig1.06.12+32.0921.00
23Eli KristoffersenVerdal OK1.09.58+35.5522.12

Direkte A Kort

4 140 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar AndrénIL Leik26.176.20
2John Kasper SvegjaKvikne IL35.48+9.318.38
3Fredrik PerssonNOTEAM38.59+12.429.24
4Helen PalmerByåsen IL42.39+16.2210.18
5Snorre HansenByåsen IL43.40+17.2310.32
6Arne Inge KolstadWing OK45.26+19.0910.58
7Leif Arne NytrøenTynset IF48.56+22.3911.49
8Hanne VefsnmoByåsen IL55.41+29.2413.27
9Snorre GangauneWing OK58.50+32.3314.12
10Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering59.11+32.5414.17
11olav kvittemFreidig1.00.13+33.5614.32
12Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.00.22+34.0514.34
13Mette Resell NolteFreidig1.10.19+44.0216.59
14Rune VikenByåsen IL1.14.13+47.5617.55
15Maj-Lisbet RønningFreidig1.27.22+1.01.0521.06
16Margit EideStjørdals-Blink Orientering1.40.56+1.14.3924.22
Stein Otto BjørkengVerdal OKdiskvalifisert
Leif RøkjellByåsen ILdiskvalifisert
Anne MidtbustFrol ILbrutt

Direkte A Lang

6 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL41.456.56
2Jørgen TegdanFreidig51.47+10.028.36
3Kristian Nilsen SandnesNTNUI54.37+12.529.05
4Gustav RuøFreidig1.06.02+24.1710.59
5Terhi HolsterNOTEAM1.08.31+26.4611.24
6Eivind LonaWing OK1.17.54+36.0912.57
7Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.18.08+36.2313.00
8Geir HanssenByåsen IL1.24.31+42.4614.03
9Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.29.35+47.5014.54
10Christian RøeIL Snøhetta1.31.58+50.1315.18
11Børge LeirenByåsen IL1.41.52+1.00.0716.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor