Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 26 mai 2018

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 1D135 (1)1.56.13
1. Kari Solem Aune32.42132.421
2. Guri Bjørndal49.4211.22.24100.00
3. Gøril Eide33.4911.56.13100.00
1Byåsen IL 1DH11-12 (4)47.22
1. Marie Wollan Benum22.382+6.4522.382+6.45
2. Mari Lauvstad Brenne11.042+0.3833.4220+7.23+0.38
3. Ingrid Wollan Benum13.402+0.4547.221-1-7.23
2Byåsen IL 1H135 (5)2.41.05+22.57
1. Torgeir Aune41.042+0.2741.042+0.27
2. Øystein Wiggen50.072+5.531.31.111-1-0.27
3. Haakon Arnesen1.09.543+24.402.41.052+1+22.57+22.57
4Byåsen IL 1DH13-16 (10)1.18.59+5.42
1. Håkon Sæternes28.18128.181
2. Jørgen Aune19.409+5.0147.586+5+1.45+1.45
3. Erlend Aune31.014+7.371.18.594-2+5.42+3.57
5Byåsen IL 1H175 (6)2.13.40+34.31
1. Kjell Maroni32.564+8.3932.564+8.39
2. Leif Røhjell58.006+19.061.30.565+1+27.45+19.06
3. Tom Bugge42.442+10.232.13.4050+34.31+6.46

Freidig

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 2DH13-16 (10)1.13.17
1. Silje Marie Nissen31.136+2.5531.136+2.55
2. Marita Aske15.002+0.2146.131-5-2.55
3. Kristoffer Strømdal Wik27.042+3.401.13.17100.00
2Freidig 1DH11-12 (4)48.01+0.39
1. Nora Halvorsen Anders B Mjølhus, Sivert S Levin22.413+6.4822.413+6.48
2. Selma M-Sikorski Olise Hammer12.253+1.5935.0630+8.47+1.59
3. Hallvard Hellevik12.55148.012-1+0.39-8.08
3Freidig 6DH13-16 (10)1.18.36+5.19
1. Emil Reinertsen Leroyer29.552+1.3729.552+1.37
2. Maria Strømdal Wik17.137+2.3447.084+2+0.55-0.42
3. Una Kittilsen31.285+8.041.18.363-1+5.19+4.24
3Freidig 2DH11-12 (4)48.21+0.59
1. Alf Petter Lynum Eir S Ekseth15.53115.531
2. Sven Nevin Annika L Eikrem10.26126.19100.00
3. Ine Bonhorst Tegdan22.023+9.0748.213+2+0.59+0.59
4Freidig 1H175 (6)2.04.05+24.56
1. Arild Heggeset33.275+9.1033.275+9.10
2. Nils Olav Vennevik41.263+2.321.14.533-2+11.42+2.32
3. Geir Willumsen49.124+16.512.04.054+1+24.56+13.14
5Freidig 3DH13-16 (10)1.19.27+6.10
1. Anna Christensen34.589+6.4034.589+6.40
2. Sverre Hellevik16.245+1.4551.228-1+5.09-1.31
3. Mathea Spets Storhov28.053+4.411.19.275-3+6.10+1.01
6Freidig 1H15 (12)2.04.20+23.38
1. Mikkel Holt37.546+6.5437.546+6.54
2. Johan Ivarsson36.084+6.361.14.025-1+8.22+1.28
3. Stig Magnar Løvås50.186+17.012.04.206+1+23.38+15.16
6Freidig 1DH13-16 (10)1.24.32+11.15
1. Tale Tannvik Skei30.333+2.1530.333+2.15
2. Lina Storler Snøfugl16.004+1.2146.332-1+0.20-1.55
3. Emil Grønli37.597+14.351.24.326+4+11.15+10.55
7Freidig 4DH13-16 (10)1.27.14+13.57
1. Tora Kittilsen32.447+4.2632.447+4.26
2. Selma Nevin14.39147.235-2+1.10-3.16
3. Iver Dalsaune Thun39.518+16.271.27.147+2+13.57+12.47
8Freidig 5DH13-16 (10)1.30.01+16.44
1. Tristan Halvorsen31.015+2.4331.015+2.43
2. Vilde Talgø-Kristiansen15.323+0.5346.332-3+0.20-2.23
3. Vegard Lereim Storli43.289+20.041.30.018+6+16.44+16.24
Freidig 2H15 (12)diskvalifisert
1. Vetle Grønvik Ekradiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kasper Sæterhaug Knudsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. August Maskediskvalifisertdiskvalifisert

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Frol IL 3H15 (12)1.48.40+7.58
1. Johan Asphjell Bjørnaas36.085+5.0836.085+5.08
2. Yngve Skogstad29.3211.05.401-4-5.08
3. Gunnar Vatn43.005+9.431.48.403+2+7.58+7.58
3Frol IL 1H175 (6)2.00.56+21.47
1. Olav Martin Indgaard30.023+5.4530.023+5.45
2. Torbjørn Sirum47.115+8.171.17.134+1+14.02+8.17
3. Marit Hæreid Sandstad43.433+11.222.00.563-1+21.47+7.45
4Frol IL 2H15 (12)1.51.16+10.34
1. Lars Sandstad Skjeset31.362+0.3631.362+0.36
2. Jonas Ressem46.2310+16.511.17.596+4+12.19+11.43
3. Paul Sirum33.1711.51.164-2+10.34-1.45
5Frol IL 1H15 (12)1.53.03+12.21
1. Martin Vister31.393+0.3931.393+0.39
2. Tobias Alstad42.178+12.451.13.564+1+8.16+7.37
3. Isak Bergset39.074+5.501.53.035+1+12.21+4.05
Frol IL 1D15 (3)diskvalifisert
1. Kine Sofie Sandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Randi Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lena Lyngsaunet Alstaddiskvalifisertdiskvalifisert

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 4H15 (12)1.40.42
1. Nicolas Rio31.00131.001
2. Rasmus Rørholt Theisen34.482+5.161.05.482+1+0.08+0.08
3. Sindre Østgulen Deisz34.542+1.371.40.421-1-0.08
1NTNUI 1D15 (3)1.49.07
1. Marta Ulvensøen37.11137.111
2. Ingunn Egeberg Vári39.2811.16.39100.00
3. Anna Ulvensøen32.2811.49.07100.00
2NTNUI 2H15 (12)1.47.05+6.23
1. Kristian Nilsen Sandnes35.534+4.5335.534+4.53
2. Erlend Nilsen Sandnes35.333+6.011.11.263-1+5.46+0.53
3. Håkon Raadal Bjørlo35.393+2.221.47.052-1+6.23+0.37
2NTNUI 2D15 (3)2.27.40+38.33
1. Trine Disch Kihle53.392+16.2853.392+16.28
2. Hildegunn Heggøy47.192+7.511.40.5820+24.19+7.51
3. Ingvild Brekke46.422+14.142.27.4020+38.33+14.14
7NTNUI 3H15 (12)2.09.54+29.12
1. Erik Gustafsson38.057+7.0538.057+7.05
2. Olav Milian Schmitt Gran41.225+11.501.19.2770+13.47+6.42
3. Henrik Upsal50.277+17.102.09.5470+29.12+15.25
NTNUI 1H15 (12)diskvalifisert
1. Vegard Blomseth Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Fruseth Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5OL Trollelg 1H135 (5)3.01.24+43.16
1. Snorre Gangaune1.11.465+31.091.11.465+31.09
2. Kristin Haugskott51.164+7.022.03.0250+31.51+0.42
3. Geir Paulsen58.225+13.083.01.2450+43.16+11.25
6OL Trollelg 1H175 (6)2.30.04+50.55
1. Anders Lauglo45.306+21.1345.306+21.13
2. Egil Repvik45.274+6.331.30.5760+27.46+6.33
3. Stig Arild Haugskott59.076+26.462.30.0460+50.55+23.09
9OL Trollelg 1H15 (12)2.27.31+46.49
1. Roar Skulbørstad42.528+11.5242.528+11.52
2. Thomas Berge Mjølhus41.366+12.041.24.2880+18.48+6.56
3. Marit Schmid1.03.039+29.462.27.319+1+46.49+28.01

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Stjørdals-Blink Orientering 1H135 (5)2.43.20+25.12
1. Kyrre Kraft59.243+18.4759.243+18.47
2. Jakob Haugen44.1411.43.3830+12.27-6.20
3. Mette Wanvik59.422+14.282.43.2030+25.12+12.45
8Stjørdals-Blink Orientering 1H15 (12)2.25.31+44.49
1. Ole Wanvik Haugen46.3010+15.3046.3010+15.30
2. Mattis Myhre42.369+13.041.29.06100+23.26+7.56
3. Solveig Vassenden56.258+23.082.25.318-2+44.49+21.23

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Verdal OK 1DH13-16 (10)1.14.12+0.55
1. Iver Gjedrem Lund34.228+6.0434.228+6.04
2. Aleksander Tanem Iversen16.266+1.4750.487-1+4.35-1.29
3. Martin Vehus Skjerve23.2411.14.122-5+0.55-3.40
4Verdal OK 1H135 (5)2.29.34+11.26
1. Einar Lund53.214+12.4453.214+12.44
2. Vidar Skjerve55.005+10.461.48.2140+17.10+4.26
3. Anton Bjartnes41.134+-4.012.29.3440+11.26-5.44

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Wing OK 1H135 (5)2.18.08
1. Svein Erik Bratsberg40.37140.371
2. Eivind Lona52.173+8.031.32.542+1+1.43+1.43
3. Rune Stræte45.1412.18.081-1-1.43
1Wing OK 1H175 (6)1.39.09
1. Øyvind Schjelderup27.212+3.0427.212+3.04
2. Tor Gjermstad39.272+0.331.06.4820+3.37+0.33
3. Steinar Aasvang32.2111.39.091-1-3.37
2Wing OK 2H175 (6)1.55.28+16.19
1. Morten Strand24.17124.171
2. Knut Skjesol38.5411.03.11100.00
3. Robert Strøm52.175+19.561.55.282+1+16.19+16.19
9Wing OK 1DH13-16 (10)1.31.28+18.11
1. Erling Eide Hustvedt40.2110+12.0340.2110+12.03
2. Astrid Oline Rinnan Green17.308+2.5157.519-1+11.38-0.25
3. Petter Andreas Lona33.376+10.131.31.2890+18.11+6.33
10Wing OK 1H15 (12)2.44.08+1.03.26
1. Andreas Haaland44.389+13.3844.389+13.38
2. Mathias Bjugan41.547+12.221.26.3290+20.52+7.14
3. Jonas Vindal1.17.3610+44.192.44.0810+1+1.03.26+42.34
10Wing OK 2DH13-16 (10)1.52.51+39.34
1. August Hopstad Nykvist30.474+2.2930.474+2.29
2. Borgar Stavrum32.0910+17.301.02.5610+6+16.43+14.14
3. Nikolai Renolen49.5510+26.311.52.51100+39.34+22.51
Wing OK 1DH11-12 (4)diskvalifisert
1. Sofus H Linddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Loke Strøm Haugsnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jakob Jøsang Withdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor