Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 260 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Petter Hjulstad AarøeFrol IL8.466.57
Daniel AlstadFrol IL12.5110.11
Kristian AlstadFrol IL17.0513.33
anna helena belboSteinkjer OK29.4823.39
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK16.0512.45
Sivert Gudding BarliVerdal OK9.257.28
Laura HegstadOK Skøynar15.3712.23
Mateo HendersonSteinkjer OK18.5114.57
Noelle HendersonSteinkjer OK11.469.20
Brage ReinåsFrol IL11.219.00
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL18.3614.45
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL26.4321.12
Ville Sandstad SkjesetFrol IL25.1220.00
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL23.3118.39
Solveig Skoglund LeitheFrol IL19.4515.40
olav erik sætherVerdal OK21.2116.56
sverre g sætherVerdal OK21.0916.47
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering23.0418.18
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering27.0021.25
Petter Løvås ValstadFrol IL12.3810.01
Sivert Løvås ValstadFrol IL8.356.48
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D -10

1 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK9.397.39
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK14.4811.44
Mia ReinåsFrol IL8.426.54
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar22.4918.06

D 11-12

1 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar17.119.14
2Ingeborg KolstadWing OK18.46+1.3510.05
3Karita MøllerSteinkjer OK19.11+2.0010.18
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.39+3.2811.06

D 13-14

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig16.357.47
2Mathea Spets StorhovFreidig17.02+0.277.59
3Guro HegstadOK Skøynar18.32+1.578.42
4Selma NevinFreidig18.57+2.228.53
5Sigrid HaugskottOL Trollelg19.11+2.369.00
6Maria Strømdal WikFreidig19.30+2.559.09
7Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK20.04+3.299.25
8Mathea Baglo BjørkengVerdal OK21.35+5.0010.07
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg14.546.06
2Trude MarkhusVerdal OK17.30+2.367.10
3Ane Malene KolstadFreidig17.49+2.557.18
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.45+3.517.41
5Stine AuneNidarøst OK22.21+7.279.09
6Maren VikenByåsen IL24.10+9.169.54
7Hege HallanOK Skøynar25.55+11.0110.37

D 17-18

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL17.436.45
2Hedda Hoff HagenByåsen IL23.02+5.198.47
Lene Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Ane Marte VatnFrol ILdiskvalifisert

D 19-20

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SandstadFreidig16.246.15
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16.55+0.316.27
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18.30+2.067.03
4Andrine VikenByåsen IL27.09+10.4510.21
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Kårhild Husby NordstadNTNUIdiskvalifisert
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

D 21-

2 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesNTNUI15.586.05
2Tonje VassendNTNUI16.57+0.596.28
3Vilde MalmeiNTNUI17.16+1.186.35
4Ragnhild HjermstadFossum IF17.20+1.226.36
5Emma ArnesenByåsen IL17.22+1.246.37
6Maren GrandeFrol IL17.42+1.446.45
7Hanne SandstadFreidig17.46+1.486.46
8Aurora FossøyNTNUI18.51+2.537.11
9Kajsa Stina SandstadNTNUI20.18+4.207.44
10Kristine AusenNTNUI22.16+6.188.29
11Marte SkoglundFrol IL24.09+8.119.13
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet

D 35-

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JægerWing OK23.079.28
2Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering26.39+3.3210.55

D 40-

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina Strømdal WikFreidig21.288.47
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering22.00+0.329.00
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 45-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg17.237.07
2Gøril EideByåsen IL19.23+2.007.56
3Tone AlmåsIL Leik20.47+3.248.31
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering22.19+4.569.08

D 50-

2 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig16.367.47
2Rine HanssenByåsen IL18.09+1.338.31
3Sigrid MelkildFreidig18.37+2.018.44
4Hilde ForbordMalvik IL20.22+3.469.33
5Mari HoffByåsen IL20.59+4.239.51
6Mai Iren AlmåsIL Leik23.21+6.4510.57
7Susanna BrynhildsenWing OK27.10+10.3412.45
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Randi JensenFrol ILikke startet

D 55-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL20.109.28
2Turid ArnesenByåsen IL20.22+0.129.33

H -10

1 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL6.385.15
Brage Strøm HaugsnesWing OK20.4216.25
Mathias LeroyerFreidig6.465.22
William Mitchell IversenVerdal OK8.476.58
Sondre Skoglund LeitheFrol IL9.477.45
Dagfinn StenvikByåsen IL9.207.24
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.4510.07

H 11-12

1 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Petter LynumFreidig16.188.45
2Håkon HallanOK Skøynar16.58+0.409.07
3Filip Mitchell IversenVerdal OK17.31+1.139.25
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20.02+3.4410.46
5Sven NevinFreidig29.02+12.4415.36
6Ole Andreas VeskeOK Skøynar30.04+13.4616.09
7Loke Strøm HaugsnesWing OK31.55+15.3717.09

H 13-14

2 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig14.597.02
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig16.51+1.527.54
3Magnus AlstadFrol IL16.52+1.537.55
4Ådne Krogstad StendahlFrol IL18.07+3.088.30
5Kristoffer LerliMelhus IL18.25+3.268.38
6Tord RomundstadNidarøst OK20.13+5.149.29
7Aleksander Tanem IversenVerdal OK21.04+6.059.53
8Sigurd VatnFrol IL22.20+7.2110.29

H 15-16

2 470 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL13.275.26
2Mikkel HoltFreidig14.14+0.475.45
3Simen HegstadOK Skøynar15.04+1.376.05
4Aksel VeskeOK Skøynar15.42+2.156.21
5Hallvar HallanOK Skøynar16.21+2.546.37
6Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK17.17+3.506.59
7Erling Eide HustvedtWing OK17.29+4.027.04
8Iver Gjedrem LundVerdal OK17.41+4.147.09
9Einar EideByåsen IL18.47+5.207.36
10Nikolai RenolenWing OK19.37+6.107.56
11August MaskeFreidig21.39+8.128.45
12Mathias Enebak IversenFreidig26.35+13.0810.45
13Olav Gjedrem LundVerdal OK29.12+15.4511.49
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert
Sindre TusetSteinkjer OKikke startet
Håvard VeieOK Skøynarikke startet
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet
Antonius Herskedal AmundsenFreidigikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-18

3 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig17.165.39
2Kristian Fredrik LynumFreidig17.34+0.185.45
3Mats EidsmoFreidig18.14+0.585.58
4Vegard KittilsenFreidig18.37+1.216.06
5Lars SandstadFreidig20.00+2.446.33
6Jo Even KolstadFreidig20.06+2.506.35
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL20.09+2.536.36
8Håkon HolstadFreidig20.42+3.266.47
9Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering21.18+4.026.59
10Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering21.34+4.187.04
11Marius MøllerSteinkjer OK22.09+4.537.15
12Johannes LangaasNidarøst OK29.32+12.169.40
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig17.025.35
2Tobias KristensenNTNUI17.23+0.215.41
3Anders HaugskottOL Trollelg18.12+1.105.58
4Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI18.53+1.516.11
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

H 21-

3 050 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag BlandkjennKristiansand OK15.545.12
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.59+0.055.14
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig16.04+0.105.16
4Audun HeimdalNTNUI16.07+0.135.17
5Henry McNultyNTNUI16.15+0.215.19
6Carl Petter LyngenFrol IL16.16+0.225.20
7Mattis HoltFreidig16.35+0.415.26
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK16.36+0.425.26
9Jonas Klausen EspedalNTNUI16.55+1.015.32
10Albin LillieströmFreidig16.56+1.025.33
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17.27+1.335.43
12Anders Felde OlaussenNTNUI17.38+1.445.46
13Espen SundsvikFrol IL17.54+2.005.52
14Erik FrøsethVerdal OK23.55+8.017.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Ole Morten FrøsethVerdal OK26.18+10.248.37
Svein Inge YdseVerdal OKdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Ola KeiseråsIL Leikdiskvalifisert
Jan KondulaNTNUIdiskvalifisert
Jon SivertsenVerdal OKdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKikke startet

H 35-

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hermann LeitheFrol IL18.187.24

H 40-

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg15.326.17
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.38+2.067.08

H 45-

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK13.485.35
2Lars StrømOK Skøynar16.50+3.026.48
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.08+4.207.20
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig15.046.10
2Atle DengerudSteinkjer OK15.11+0.076.13
3Frode HaugskottOL Trollelg16.18+1.146.40
4Bernt BrynhildsenWing OK16.26+1.226.44
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16.32+1.286.46
6Øyvind SchjelderupWing OK17.07+2.037.00
7Harald StorrønningByåsen IL18.31+3.277.35
8Øystein WiggenByåsen IL18.33+3.297.36
9Knut HagenByåsen IL18.34+3.307.36
10Per Ivar SkinderhaugWing OK19.02+3.587.48
11Stein MarkhusVerdal OK19.10+4.067.51
12Geir PaulsenOL Trollelg19.56+4.528.10
13Egil HustvedtWing OK19.57+4.538.10
14Geir WillumsenFreidig23.21+8.179.34
Agnar RenolenWing OKdiskvalifisert

H 55-

2 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon ArnesenByåsen IL19.488.06
2John LerliMelhus IL22.57+3.099.24
Petter GullikstadRøros ILdiskvalifisert
Terje RønningOK Skøynardiskvalifisert
Jan Arild JohnsenFossum IFdiskvalifisert

H 60-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL18.338.42
2Fritjof SandstadFrol IL20.11+1.389.28

H 65-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK19.149.01
2Rune M HoltFreidig26.44+7.3012.33

H 70-

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert StrømWing OK20.4310.12
2Eigil SørliMalvik IL21.23+0.4010.32
3Roar ForbordMalvik IL21.26+0.4310.33
4Nils Olav VennevikFreidig22.29+1.4611.04
5Sverre KristoffersenVerdal OK23.15+2.3211.27
6Arne SæterhaugByåsen IL28.37+7.5414.05
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg29.15+8.3214.24
Bjørn Olav NygårdFrol ILdiskvalifisert
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert

C1,5

1 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond IversenVerdal OK21.5311.45
2Heidi K  StendahlFrol IL24.56+3.0313.24
Eli StenvikByåsen ILdiskvalifisert

B2,0

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd A SkogmoWing OK21.169.59
2Sara BrynildsenWing OK22.11+0.5510.24
3Mari N FrøsethVerdal OK27.19+6.0312.49
4Julie Bjerke KilaasVerdal OK30.32+9.1614.20
5Trond TaraldsenMalvik IL52.08+30.5224.28
nelly maskeFreidigdiskvalifisert

A2,5

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Sofie SandstadFrol IL17.497.12
2Håvard BelboSteinkjer OK20.40+2.518.22
3knut helge haugOK Skøynar21.05+3.168.32
4Martin MunkebyFrol IL22.26+4.379.04
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor