Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 oktober 2018

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

Nydalens SK

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders NordbergA - Legendar (5)1.59.438.05
1Siri UlvestadK - Kari (5)1.55.0810.51
1Ragnar TonjerB - Ola (29)1.31.378.38
1Geir Ottar KvernstuenC - Lokal (67)43.518.16
2Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (5)2.08.42+8.598.41
2Eira Skaarer WiklundR - Rekrutt (22)33.01+1.088.55
2Pia Young VikK - Kari (5)2.03.46+8.3811.40
2Isak JonssonB - Ola (29)1.31.49+0.128.39
3Oda ScheeleK - Kari (5)2.26.19+31.1113.48
3Kornelius Kriszat-LøvfaldB - Ola (29)1.34.19+2.428.53
4Ea LunøeK - Kari (5)3.07.20+1.12.1217.40
4Øystein PettersenB - Ola (29)1.37.02+5.259.09
5Esten KorenA - Legendar (5)2.58.08+58.2512.02
5Yngvild Langedal BreivikK - Kari (5)3.07.25+1.12.1717.40
6Hanne Wærp HaugeR - Rekrutt (22)47.05+15.1212.43
7Kasper Bakken UlsethB - Ola (29)1.45.13+13.369.55
7Einar LunøeC - Lokal (67)51.09+7.189.39
9Aina Tikkanen ToftR - Rekrutt (22)47.39+15.4612.52
10Jan Tore HenriksenC - Lokal (67)52.23+8.329.53
11Rune ScheeleB - Ola (29)1.46.22+14.4510.02
12Anders Håvard LarsenB - Ola (29)1.46.24+14.4710.02
12Bjørn HaugeC - Lokal (67)52.37+8.469.55
13Eskil HafskjoldR - Rekrutt (22)50.55+19.0213.45
13Kenneth BuchB - Ola (29)1.46.28+14.5110.02
13Torstein HoleC - Lokal (67)52.40+8.499.56
14Rasmus MackenzieR - Rekrutt (22)51.05+19.1213.48
14Gaute BerganB - Ola (29)1.46.41+15.0410.03
14Terje Wiig MathisenC - Lokal (67)53.13+9.2210.02
15Sondre HafskjoldR - Rekrutt (22)51.10+19.1713.49
17Sindre LangaasC - Lokal (67)58.07+14.1610.57
18Jon Iver BakkenC - Lokal (67)58.28+14.3711.01
19Axel AaldeC - Lokal (67)58.53+15.0211.06
20Kjetil EspedalC - Lokal (67)59.40+15.4911.15
21Idun BergeR - Rekrutt (22)1.22.50+50.5722.23
21Teodor Mo HjelsethB - Ola (29)1.55.38+24.0110.54
21Marie ScheeleC - Lokal (67)59.42+15.5111.15
22Iben Sannum PihlstrømR - Rekrutt (22)1.22.55+51.0222.24
22Dag AalvikB - Ola (29)2.04.57+33.2011.47
22Inga Skaarer WiklundC - Lokal (67)59.44+15.5311.16
27Kristian Norum MeløysundB - Ola (29)2.39.50+1.08.1315.04
27Dana SteneC - Lokal (67)1.00.14+16.2311.21
28Nils BerganB - Ola (29)2.54.37+1.23.0016.28
29Elias StubberudB - Ola (29)3.11.34+1.39.5718.04
31Fredrik SaugestadC - Lokal (67)1.00.36+16.4511.26
37Marianne DæhliC - Lokal (67)1.06.14+22.2312.29
38Maiken Skirstad MoC - Lokal (67)1.06.27+22.3612.32
43Marie SaugestadC - Lokal (67)1.07.52+24.0112.48
44Knut AaldeC - Lokal (67)1.08.14+24.2312.52
46Helge StubberudC - Lokal (67)1.08.41+24.5012.57
49Per SandbergC - Lokal (67)1.09.46+25.5513.09
57Elise Wærp HaugeC - Lokal (67)1.17.22+33.3114.35
63Jonas AarsethC - Lokal (67)1.25.06+41.1516.03
63Mari AarsethC - Lokal (67)1.25.06+41.1516.03
67Peer StiansenC - Lokal (67)2.04.30+1.20.3923.29
Audun BerganB - Ola (29)brutt
Gunhild Rogne HallandK - Kari (5)brutt
Halvor SaunesB - Ola (29)brutt
Sondre Ruud BråtenC - Lokal (67)brutt
Per Ola UlsethC - Lokal (67)brutt
Bojan BlumensteinA - Legendar (5)ikke startet
Asgeir MjøsundA - Legendar (5)ikke startet
Helene ScheeleR - Rekrutt (22)ikke startet
Synnøve Lyssand SandbergC - Lokal (67)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor