Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 17 oktober 2018

Nydalens SK

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun BerganB - Ola (48)28.396.59
1Pia Young VikK - Kari (9)34.038.18
2Bojan BlumensteinA - Legendar (21)23.14+0.035.40
2Fredrik Norløff-MathisenR - Rekrutt (16)21.38+5.1310.00
2Ragnar TonjerB - Ola (48)28.43+0.047.00
3Endre StoksethC - Lokal (92)30.41+1.368.21
4Jon Aukrust OsmoenA - Legendar (21)24.51+1.406.03
4Kornelius Kriszat-LøvfaldB - Ola (48)30.09+1.307.21
4Bjørn HaugeC - Lokal (92)30.43+1.388.22
6Dag AalvikB - Ola (48)30.12+1.337.21
6Yngvild Langedal BreivikK - Kari (9)42.32+8.2910.22
7Geir Ottar KvernstuenC - Lokal (92)31.34+2.298.36
8Jan Tore HenriksenC - Lokal (92)31.38+2.338.37
9Teodor Mo HjelsethB - Ola (48)30.50+2.117.31
11Rasmus MackenzieR - Rekrutt (16)48.18+31.5322.21
11Torstein HoleC - Lokal (92)31.56+2.518.42
12Eskil HafskjoldR - Rekrutt (16)48.22+31.5722.23
12Even Angell-PetersenC - Lokal (92)33.46+4.419.12
13Sondre HafskjoldR - Rekrutt (16)48.31+32.0622.27
14Idunn BergeR - Rekrutt (16)58.18+41.5326.59
14Marie SaugestadC - Lokal (92)33.56+4.519.14
15Iben Sanne PihlstrømR - Rekrutt (16)58.23+41.5827.01
16Esten KorenA - Legendar (21)34.18+11.078.21
16Stine FosseR - Rekrutt (16)58.24+41.5927.02
17Inga Skaarer WiklundC - Lokal (92)34.08+5.039.18
18Knut LandstadA - Legendar (21)38.51+15.409.28
18Kenneth BuchB - Ola (48)33.42+5.038.13
18Marie ScheeleC - Lokal (92)34.10+5.059.18
19Kasper Bakken UlsethB - Ola (48)34.42+6.038.27
20Rune ScheeleC - Lokal (92)34.15+5.109.19
21Gaute BerganB - Ola (48)35.16+6.378.36
22Per Ola UlsethC - Lokal (92)35.47+6.429.45
24Jon Iver BakkenB - Ola (48)37.15+8.369.05
27Helge StubberudC - Lokal (92)36.28+7.239.56
28Anders Håvard LarsenB - Ola (48)38.54+10.159.29
30Kristian Norum MeløysundB - Ola (48)39.12+10.339.33
32Axel AaldeC - Lokal (92)37.02+7.5710.05
35Einar LunøeC - Lokal (92)37.46+8.4110.17
37Nils BerganB - Ola (48)48.25+19.4611.48
38Rolf Andreas BergB - Ola (48)59.09+30.3014.25
39Elias StubberudB - Ola (48)59.28+30.4914.30
40Eira Skaarer WiklundC - Lokal (92)38.16+9.1110.25
41Ottar WiklundC - Lokal (92)38.18+9.1310.26
49Per SandbergC - Lokal (92)40.15+11.1010.58
51Maiken MoC - Lokal (92)42.35+13.3011.36
56Børge PedersenC - Lokal (92)48.32+19.2713.13
61Ingrid Bergh SkardC - Lokal (92)50.16+21.1113.41
64Dag Håvard LarsenC - Lokal (92)50.37+21.3213.47
72Kjetil EspedalC - Lokal (92)57.54+28.4915.46
73Fredrik SaugestadC - Lokal (92)57.57+28.5215.47
76Mari AarsethC - Lokal (92)1.06.55+37.5018.14
78Elise Wærp HaugeC - Lokal (92)1.14.42+45.3720.21
79Solveig BerganC - Lokal (92)1.17.29+48.2421.06
Runar HafskjoldB - Ola (48)diskvalifisert
Oda ScheeleK - Kari (9)diskvalifisert
Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (21)ikke startet
Marie LilandA - Legendar (21)ikke startet
Halvor SaunesA - Legendar (21)ikke startet
Ea LunøeK - Kari (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor