Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 17 oktober 2018

A - Legendar

4 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving23.115.39
2Bojan BlumensteinNydalens SK23.14+0.035.40
3Sven HelmüllerBækkelagets SK23.28+0.175.43
4Jon Aukrust OsmoenNydalens SK24.51+1.406.03
5Ralph StreetBækkelagets SK25.22+2.116.11
6Ivar LundanesIL Tyrving25.30+2.196.13
7Sindre SandvenBækkelagets SK25.51+2.406.18
8Sander ArntzenAsker Skiklubb25.53+2.426.18
9Erling HjermstadFossum IF26.48+3.376.32
10Espen JakobsenIL Tyrving27.22+4.116.40
11Eivind Berner MyhreFossum IF32.35+9.247.56
12Mikael OlaussonOslostudentenes IK33.08+9.578.04
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI33.35+10.248.11
14Simen WästlundBækkelagets SK34.06+10.558.19
15Eirik WatterdalBækkelagets SK34.16+11.058.21
16Esten KorenNydalens SK34.18+11.078.21
17Sivert Sande KvermeFossum IF36.22+13.118.52
18Knut LandstadNydalens SK38.51+15.409.28
19Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK39.41+16.309.40
20Johan SvedbergHeming Orientering40.59+17.489.59
21Paul TorvundOslostudentenes IK56.48+33.3713.51
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet
Halvor SaunesNydalens SKikke startet

B - Ola

4 100 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BerganNydalens SK28.396.59
2Ragnar TonjerNydalens SK28.43+0.047.00
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29.44+1.057.15
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK30.09+1.307.21
5Trond KortnerØstmarka OK30.11+1.327.21
6Dag AalvikNydalens SK30.12+1.337.21
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL30.15+1.367.22
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL30.23+1.447.24
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.50+2.117.31
10Kristian ØstermannHeming Orientering33.24+4.458.08
11Sondre Zahl HagenFossum IF33.25+4.468.09
12Thor MellaOppsal Orientering33.27+4.488.09
13Gløer WinsvoldSentrum OK33.29+4.508.10
14Eirik Høst FossgardLillomarka OL33.31+4.528.10
15Harald BakkeFossum IF33.33+4.548.10
16Svein NygårdLillomarka OL33.35+4.568.11
17Erling KatlaFossum IF33.39+5.008.12
18Kenneth BuchNydalens SK33.42+5.038.13
19Kasper Bakken UlsethNydalens SK34.42+6.038.27
20Mikkel KatlaFossum IF35.12+6.338.35
21Gaute BerganNydalens SK35.16+6.378.36
22Karl Even RyghHeming Orientering36.51+8.128.59
23Mikkel BerglundRingerike OL36.58+8.199.00
24Jon Iver BakkenNydalens SK37.15+8.369.05
25Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering38.37+9.589.25
25Felix FinsrudAsker Skiklubb38.37+9.589.25
27Marius BakkeFossum IF38.50+10.119.28
28Anders Håvard LarsenNydalens SK38.54+10.159.29
29Arild AndresenFossum IF38.58+10.199.30
30Kristian Norum MeløysundNydalens SK39.12+10.339.33
31Sveinung SyversenOppsal Orientering40.44+12.059.56
32Morten TangenOK Moss40.56+12.179.59
33Pål SkogedalAsker Skiklubb41.50+13.1110.12
34Nils Petter FremmingHeming Orientering42.57+14.1810.28
35Lars BerglundRingerike OL45.01+16.2210.58
36Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.19+19.4011.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Nils BerganNydalens SK48.25+19.4611.48
38Rolf Andreas BergNydalens SK59.09+30.3014.25
39Elias StubberudNydalens SK59.28+30.4914.30
40Hallvard KorenOK Moss1.00.42+32.0314.48
41Christian ReuschHeming Orientering1.04.31+35.5215.44
42Raphael Guedes Barreiros NetoNOTEAM1.25.05+56.2620.45
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Truls HestengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Eilert AamodtOppsal Orienteringikke startet
Charles HalaasFossum IFikke startet
Stig HeirAsker Skiklubbikke startet
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

C - Lokal

3 670 m, 92 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF29.057.55
2Morten FismenFossum IF30.10+1.058.13
3Endre StoksethNydalens SK30.41+1.368.21
4Bjørn HaugeNydalens SK30.43+1.388.22
5Erik PaulsrudIL Koll30.55+1.508.25
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL31.02+1.578.27
7Geir Ottar KvernstuenNydalens SK31.34+2.298.36
8Jan Tore HenriksenNydalens SK31.38+2.338.37
9Philip Lehmann RomørenFossum IF31.42+2.378.38
10Christian GrotnesIL Tyrving31.45+2.408.39
11Torstein HoleNydalens SK31.56+2.518.42
12Even Angell-PetersenNydalens SK33.46+4.419.12
13Knut Erling ØenHeming Orientering33.52+4.479.13
14Marie SaugestadNydalens SK33.56+4.519.14
15Ståle HeitmannFossum IF34.01+4.569.16
16Fridtjof ReuschHeming Orientering34.06+5.019.17
17Inga Skaarer WiklundNydalens SK34.08+5.039.18
18Marie ScheeleNydalens SK34.10+5.059.18
19Ida Marie FlågenHeming Orientering34.11+5.069.18
20Rune ScheeleNydalens SK34.15+5.109.19
21Guttorm L EggeOslostudentenes IK35.44+6.399.44
22Per Ola UlsethNydalens SK35.47+6.429.45
23Helge StenerudOL Tønsberg og omegn36.06+7.019.50
24Marianne NjåsteinIL Tyrving36.21+7.169.54
25Stein BlomsethLillomarka OL36.24+7.199.55
26Carl Erik WasbergOppsal Orientering36.25+7.209.55
27Helge StubberudNydalens SK36.28+7.239.56
28Ragnhild Mathea HelmersenFet OL36.31+7.269.57
29Olav HasaasFossum IF36.33+7.289.57
30Ask OlaussenOppsal Orientering36.34+7.299.57
31Hallvard FjærLillomarka OL36.44+7.3910.00
32Axel AaldeNydalens SK37.02+7.5710.05
33Britta FismenFossum IF37.13+8.0810.08
34Sigurd RødnesOppsal Orientering37.44+8.3910.16
35Einar LunøeNydalens SK37.46+8.4110.17
36Gunnar HopeModum OL38.08+9.0310.23
36Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.08+9.0310.23
38Heidi TronbølFet OL38.11+9.0610.24
39Stein MellaOppsal Orientering38.12+9.0710.24
40Eira Skaarer WiklundNydalens SK38.16+9.1110.25
41Ottar WiklundNydalens SK38.18+9.1310.26
42Karl Aasmund ErøyOK Moss38.19+9.1410.26
43Linda HanssenØstmarka OK38.21+9.1610.26
44Bent Sande KvermeFossum IF38.45+9.4010.33
45Stein H. HagenFossum IF38.46+9.4110.33
46Audrun UtskarpenOslostudentenes IK38.55+9.5010.36
47Jon Ivar JuvikLillomarka OL39.07+10.0210.39
48Are EriksenOslostudentenes IK39.44+10.3910.49
49Per SandbergNydalens SK40.15+11.1010.58
50Toril HallanLillomarka OL42.29+13.2411.34
51Maiken MoNydalens SK42.35+13.3011.36
52Morten RannemFossum IF42.41+13.3611.37
53Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM45.17+16.1212.20
54Christian Fredrik BorgIL Koll45.28+16.2312.23
55Tor LahlumKolbotn og Skimt OL45.38+16.3312.26
56Børge PedersenNydalens SK48.32+19.2713.13
57Morten KongsbergIL Tyrving48.41+19.3613.15
58Hasse BergstrømIL Tyrving48.45+19.4013.17
59Ove MartinsenHauketo IF49.29+20.2413.28
60Bjørn BendiktsenKonnerud IL49.51+20.4613.34
61Ingrid Bergh SkardNydalens SK50.16+21.1113.41
62Jon LahlumIL GeoForm50.27+21.2213.44
63Claes-H. UngerLillomarka OL50.29+21.2413.45
64Dag Håvard LarsenNydalens SK50.37+21.3213.47
65Kathinka Zahl HagenFossum IF51.24+22.1914.00
66Fredrik HøyerFossum IF51.53+22.4814.08
67Endre HallanLillomarka OL52.56+23.5114.25
68Bjørn A CarlssonFossum IF54.40+25.3514.53
69Tormod BøeVBIL54.47+25.4214.55
70Øyvind GrandumIL GeoForm55.08+26.0315.01
71Jon FredriksenHauketo IF55.20+26.1515.04
72Kjetil EspedalNydalens SK57.54+28.4915.46
73Fredrik SaugestadNydalens SK57.57+28.5215.47
74Anders FlågenHeming Orientering58.06+29.0115.49
75Trude FixdalIL Koll58.33+29.2815.57
76Mari AarsethNydalens SK1.06.55+37.5018.14
77Kristian FørdeSveio O-lag1.09.42+40.3718.59
78Elise Wærp HaugeNydalens SK1.14.42+45.3720.21
79Solveig BerganNydalens SK1.17.29+48.2421.06
80Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.17.38+48.3321.09
81Trine Marit RaaenLierbygda OL1.17.39+48.3421.09
82Dag HauglandØstmarka OK1.23.32+54.2722.45
Vebjørn BerreFossum IFdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Martin GranlyLillomarka OLdiskvalifisert
Øyvind HelmersenFet OLdiskvalifisert
May Ingela HopeModum OLdiskvalifisert
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Tor RingstadHedrum OLdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hege FeiringIL Tyrvingikke startet
Lars HjermstadFossum IFikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet
Sondre OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Rachele RighiniOslostudentenes IKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet

R - Rekrutt

2 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering16.257.36
2Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK21.38+5.1310.00
3Pernille Nor-WollØstmarka OK25.10+8.4511.39
4Selma Tørudbakken JendalFossum IF28.05+11.4013.00
5Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering31.12+14.4714.26
6Alexander RødstenHeming Orientering31.18+14.5314.29
7Tobias Tronbøl LiumIL Koll32.19+15.5414.57
8Beate UndebergetOppsal Orientering32.41+16.1615.07
9Harald AulieIL Koll32.53+16.2815.13
10Stian LillegårdLillomarka OL37.13+20.4817.13
11Rasmus MackenzieNydalens SK48.18+31.5322.21
12Eskil HafskjoldNydalens SK48.22+31.5722.23
13Sondre HafskjoldNydalens SK48.31+32.0622.27
14Idunn BergeNydalens SK58.18+41.5326.59
15Iben Sanne PihlstrømNydalens SK58.23+41.5827.01
16Stine FosseNydalens SK58.24+41.5927.02

K - Kari

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK34.038.18
2Maren Jansson HaverstadNTNUI35.37+1.348.41
3Charlotte WatsonLillomarka OL38.24+4.219.21
4Ingrid BergeIL Tyrving39.02+4.599.31
5Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering40.49+6.469.57
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK42.32+8.2910.22
7Oda Marie ColquhounLillomarka OL43.23+9.2010.34
Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Marion AebiIL Tyrvingikke startet
Ea LunøeNydalens SKikke startet
Maria Rørvik HaverLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor