Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

A - Legendar

3 900 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Albin RidefeltOK Linné22.365.47
2Bojan BlumensteinNydalens SK23.45+1.096.05
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK23.53+1.176.07
4Anders NordbergNydalens SK24.53+2.176.22
5Sindre SandvenBækkelagets SK25.18+2.426.29
6Mats NordbrødenHalden SK25.23+2.476.30
7Simen WästlundBækkelagets SK25.34+2.586.33
8Henrik EijsinkNydalens SK25.37+3.016.34
9Sven HellmüllerBækkelagets SK25.52+3.166.37
10Oskar StørmerFossum IF26.02+3.266.40
11Asgeir MjösundNydalens SK27.03+4.276.56
12Sander ArntzenAsker Skiklubb27.21+4.457.00
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI27.38+5.027.05
14Gunnar A FiskumIL Tyrving27.47+5.117.07
15Eskil Sande GullordBækkelagets SK27.59+5.237.10
16Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering28.05+5.297.12
17Göran WinbladRehns BK28.09+5.337.13
18Anders VisterNydalens SK28.17+5.417.15
19Sindre NordhagenOppsal Orientering28.18+5.427.15
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK29.11+6.357.28
21Per Melander OftenNydalens SK29.42+7.067.36
22Halvor SaunesNydalens SK30.09+7.337.43
23Johan SvedbergHeming Orientering30.36+8.007.50
24Lukas LilandNydalens SK31.49+9.138.09
25Eivind Berner MyhreFossum IF31.53+9.178.10
26Alan CherryNydalens SK32.10+9.348.14
27Eirik WatterdalOL Tønsberg og omegn32.13+9.378.15
28Einar EkelandOddersjaa SSK33.43+11.078.38
29Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb34.48+12.128.55
30Mikael OlaussonOslostudentenes IK35.03+12.278.59
31Sivert Sande KvermeFossum IF35.06+12.309.00
32Petter Astrup ArnesenHeming Orientering36.22+13.469.19
33Skage GrønnebergHeming Orientering36.40+14.049.24
34Lars Young VikNydalens SK37.20+14.449.34
35Esten KorenNydalens SK38.27+15.519.51
36Asbjørn BygglandHøydalsmo IL38.36+16.009.53
37Finn Gjerull RyghNydalens SK41.06+18.3010.32
38Knut LandstadNydalens SK41.43+19.0710.41
39Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK41.56+19.2010.45
40Jacob DybwadHeming Orientering1.04.10+41.3416.27

B - Ola

3 900 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering26.296.47
2Isak JonssonNydalens SK26.49+0.206.52
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK26.54+0.256.53
4Øystein PettersenNydalens SK27.08+0.396.57
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb27.43+1.147.06
6Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29.01+2.327.26
7Henrik ReuschHeming Orientering29.16+2.477.30
8Felix FinsrudAsker Skiklubb29.52+3.237.39
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL29.53+3.247.39
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL29.56+3.277.40
11Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30.03+3.347.42
12Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.05+3.367.42
13Leif StørmerFossum IF30.22+3.537.47
13Lars-Christian UngerNydalens SK30.22+3.537.47
15Audun BerganNydalens SK30.30+4.017.49
16Trond KortnerØstmarka OK30.44+4.157.52
17Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.00+4.317.56
18Per Øyvind SteneNydalens SK31.06+4.377.58
19Njaal Ellegaard MelbyVang OL31.10+4.417.59
20Marius BakkeFossum IF31.15+4.468.00
21Kristian ØstermannHeming Orientering31.34+5.058.05
22Harald BakkeFossum IF31.51+5.228.10
23Håkon HeggedalNydalens SK32.30+6.018.20
24Morten HeirFossum IF32.41+6.128.22
25Aslak HeimdalKonnerud IL33.19+6.508.32
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering33.20+6.518.32
27Gaute BerganNydalens SK33.44+7.158.38
28Arild AndresenFossum IF34.03+7.348.43
29Torbjørn Blom-hagenFossum IF34.34+8.058.51
30Sondre Zahl HagenFossum IF35.08+8.399.00
31Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering35.22+8.539.04
32Gløer WinsvoldSentrum OK35.23+8.549.04
33Sveinung SyversenOppsal Orientering35.27+8.589.05
34Eilert AamodtOppsal Orientering35.47+9.189.10
35Tor Andreas AndersenOppsal Orientering36.14+9.459.17
36Mikkel KatlaFossum IF36.55+10.269.27
37Paul TorvundOslostudentenes IK37.16+10.479.33
38Anders Håvard LarsenNydalens SK37.58+11.299.44
39Svein NygårdLillomarka OL38.09+11.409.46
39Mathias Pedersen VoldLillomarka OL38.09+11.409.46
41Dag AalvikNydalens SK38.38+12.099.54
42Morten TangenOK Moss39.33+13.0410.08
43Hallvard KorenOK Moss39.45+13.1610.11
44Elias StubberudNydalens SK40.08+13.3910.17
45Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering40.24+13.5510.21
46Fredrik LarsenIndre Østfold OK41.10+14.4110.33
47Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.14+14.4510.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
47Hans JevanordFossum IF41.14+14.4510.34
49Rolf Andreas BergNydalens SK41.49+15.2010.43
50Jan KocbachFana IL43.56+17.2711.15
51Mikkel BerglundRingerike OL46.08+19.3911.49
52Nils BerganNydalens SK46.11+19.4211.50
53Lars BerglundRingerike OL48.39+22.1012.28
54Truls HestengenOppsal Orientering48.54+22.2512.32
55Knut Harald HyllesethSentrum OK52.16+25.4713.24
56Christian ReuschHeming Orientering53.11+26.4213.38
57Raphael Guedes Barreiros NetoNOTEAM1.30.07+1.03.3823.06
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
Stig HeirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristian Norum MeløysundNydalens SKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Niklas NormansenIL GeoFormbrutt
Christian VogelsangNydalens SKbrutt

C - Lokal

3 400 m, 102 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Ottar KvernstuenNydalens SK27.558.12
2Tom BerganFet OL28.06+0.118.15
3Endre StoksethNydalens SK28.16+0.218.18
4Sindre LangaasNydalens SK28.19+0.248.19
5Morten FismenFossum IF29.36+1.418.42
6Torstein HoleNydalens SK29.40+1.458.43
7Jan Tore HenriksenNydalens SK29.41+1.468.43
7Sigurd RødnesOppsal Orientering29.41+1.468.43
9Christian Fredrik BorgIL Koll30.12+2.178.52
10Vidar BenjaminsenLillomarka OL30.26+2.318.57
11Einar LunøeNydalens SK30.28+2.338.57
12Erik PaulsrudIL Koll30.41+2.469.01
13Terje Wiig MathisenNydalens SK30.59+3.049.06
14Bjørn HaugeNydalens SK31.03+3.089.07
15Knut Erling ØenHeming Orientering31.29+3.349.15
16Carl Erik WasbergOppsal Orientering31.32+3.379.16
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF31.46+3.519.20
18Marius E. AamodtOppsal Orientering31.51+3.569.22
19Bjørn BakkevigHeming Orientering31.54+3.599.22
20Christian GrotnesIL Tyrving32.13+4.189.28
21Guttorm L EggeOslostudentenes IK32.19+4.249.30
22Philip Lehmann RomørenFossum IF32.22+4.279.31
23Axel AaldeNydalens SK32.54+4.599.40
24Magne BrændenLillomarka OL33.13+5.189.46
25Steinar EastwoodLillomarka OL33.15+5.209.46
26Tor RingstadHedrum OL33.19+5.249.47
27Britta FismenFossum IF33.21+5.269.48
28Stein BlomsethLillomarka OL33.32+5.379.51
29Gunnar HopeModum OL33.55+6.009.58
30Hege FeiringIL Tyrving35.11+7.1610.20
31Stein MellaOppsal Orientering35.35+7.4010.27
32Håkon Meland-TangenBækkelagets SK35.36+7.4110.28
33Øystein RappRaumar Orientering35.38+7.4310.28
34Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35.40+7.4510.29
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK36.09+8.1410.37
36Kathinka Zahl HagenFossum IF36.13+8.1810.39
37Anders FlågenHeming Orientering36.30+8.3510.44
38Kimme ArnesenHeming Orientering36.48+8.5310.49
39Ask OlaussenOppsal Orientering36.55+9.0010.51
40Per SandbergNydalens SK37.01+9.0610.53
41Marie ScheeleNydalens SK37.08+9.1310.55
42Ove MartinsenHauketo IF37.09+9.1410.55
43Are EriksenOslostudentenes IK37.28+9.3311.01
44May Ingela HopeModum OL37.33+9.3811.02
45Marie SaugestadNydalens SK37.38+9.4311.04
46Bjørn BendiktsenKonnerud IL37.39+9.4411.04
47Marianne NjåsteinIL Tyrving37.41+9.4611.05
48Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37.53+9.5811.08
49Jakob Andersen GjerdeboOppsal Orientering38.05+10.1011.12
50Eskil KolshusOppsal Orientering38.07+10.1211.12
51Morten RannemFossum IF38.22+10.2711.17
52Eira Skaarer WiklundNydalens SK38.25+10.3011.17
53Ottar WiklundNydalens SK38.27+10.3211.18
54Olav HasaasFossum IF38.38+10.4311.21
55Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK38.57+11.0211.27
56Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm39.29+11.3411.36
57Linda HanssenØstmarka OK39.32+11.3711.37
58Trude FixdalIL Koll39.47+11.5211.42
59Gustav Andresen SkotteFossum IF39.55+12.0011.44
60Sondre OlaussenOppsal Orientering40.00+12.0511.45
61Fredrik SaugestadNydalens SK40.10+12.1511.48
62Jonas AarsethNydalens SK40.28+12.3311.54
63Halvar FjærLillomarka OL40.33+12.3811.55
64Marianne DæhliNydalens SK40.38+12.4311.57
65Helge StenerudOL Tønsberg og omegn40.48+12.5312.00
66Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40.55+13.0012.02
67Ida Marie FlågenHeming Orientering41.06+13.1112.05
68Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK41.55+14.0012.19
69Jon FredriksenHauketo IF42.00+14.0512.21
70Øyvind HelmersenFet OL42.06+14.1112.22
71Mari AarsethNydalens SK42.27+14.3212.29
72Martin GranlyLillomarka OL42.29+14.3412.29
73Malene JebsenHeming Orientering42.55+15.0012.37
74Hannah Syrdal ØenHeming Orientering43.07+15.1212.40
75Elise Wærp HaugeNydalens SK43.58+16.0312.55
76Alexander WaalerNOTEAM44.26+16.3113.04
77Bent Sande KvermeFossum IF44.45+16.5013.09
78Bjørn ChristensenØstmarka OK45.01+17.0613.14
79Hasse BergstrømIL Tyrving45.16+17.2113.18
80Morten KongsbergIL Tyrving45.50+17.5513.28
81Kjetil EspedalNydalens SK46.13+18.1813.35
82Stein H. HagenFossum IF46.14+18.1913.35
83Endre HallanLillomarka OL46.27+18.3213.39
84Maiken Skirstad MoNydalens SK46.33+18.3813.41
85Claes-H. UngerLillomarka OL46.48+18.5313.45
86Ingrid Bergh SkardNydalens SK48.02+20.0714.07
87Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering49.38+21.4314.35
88Tormod BøeVBIL50.00+22.0514.42
89Tormod ØvergaardVestre Akers SK51.41+23.4615.12
90Ella BerstadHeming Orientering55.48+27.5316.24
91Peer StiansenNydalens SK58.00+30.0517.03
92Dag HauglandØstmarka OK1.14.12+46.1721.49
93Solveig BerganNydalens SK1.22.52+54.5724.22
94Helena GranbergØstmarka OK1.33.07+1.05.1227.23
95Siv Susanne JystadØstmarka OK1.33.11+1.05.1627.24
Ragnar  Maalen JohansenNOTEAMdiskvalifisert
Egil HusethKamp/Vestheim IFdiskvalifisert
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert
Fridtjof ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Rachele RighiniOslostudentenes IKdiskvalifisert
Tove HeimdalKonnerud ILbrutt
Ståle HeitmannFossum IFbrutt

R - Rekrutt

2 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.0111.00
2Rasmus D. EastwoodLillomarka OL22.48+0.4711.24
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL26.36+4.3513.18
4Lukas Jones ArnesenHeming Orientering27.02+5.0113.31
5Eskil BrændenLillomarka OL27.28+5.2713.44
6Jonathan WoodhouseLillomarka OL29.27+7.2614.43
7Frida van MegenOppsal Orientering29.50+7.4914.55
8Stian LillegårdLillomarka OL32.48+10.4716.24
9Alexander RødstenHeming Orientering34.38+12.3717.19
10Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering36.14+14.1318.07
11Harald AulieIL Koll36.36+14.3518.18
12Selma Tørudbakken JendalFossum IF38.54+16.5319.27
13Idunn BergeNydalens SK45.26+23.2522.43
14Stine FosseNydalens SK46.23+24.2223.11
15Beate UndebergetOppsal Orientering50.03+28.0225.01
16Eskil HafsjoldNydalens SK50.19+28.1825.09
17Rasmus MackenzieNydalens SK50.22+28.2125.11
18Alma Rygh HoltenNydalens SK53.09+31.0826.34
19Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK58.58+36.5729.29
20Paul Johan SlungaardHeming Orientering59.28+37.2729.44
21Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.03.15+41.1431.37
22Sondre HafsjoldNydalens SK1.17.46+55.4538.53
Josefine Oraug RyghNydalens SKdiskvalifisert

K - Kari

3 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK28.587.25
2Oda ScheeleNydalens SK32.19+3.218.17
3Pia Young VikNydalens SK33.56+4.588.42
4Maren Jansson HaverstadNTNUI34.15+5.178.46
5Mariann UlvestadBækkelagets SK34.35+5.378.52
6Rikke Blakkestad IngesenFossum IF36.17+7.199.18
7Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering36.44+7.469.25
8Jenny BaklidKonnerud IL38.02+9.049.45
9Tone Bergerud LyeNydalens SK38.10+9.129.47
10Marthe GløersenBækkelagets SK38.28+9.309.51
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL38.44+9.469.55
12Åsne Naadland HoloFossum IF39.30+10.3210.07
13Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU Orientering41.11+12.1310.33
14Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering41.20+12.2210.35
15Marie LilandNydalens SK41.49+12.5110.43
16Pernille KatlaFossum IF42.46+13.4810.57
17Ane Sofie KroghOppsal Orientering43.14+14.1611.05
18Marie Rygh HoltenNydalens SK43.37+14.3911.11
19Emilie WestinNydalens SK44.51+15.5311.30
20Ea LunøeNydalens SK45.10+16.1211.34
21Oda Marie ColquhounLillomarka OL45.14+16.1611.35
22Ingrid G. KvålsgardFossum IF46.05+17.0711.48
23Yngvild Langedal BreivikNydalens SK50.36+21.3812.58
Maya Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristine Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Maria Rørvik HaverLillomarka OLdiskvalifisert
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor