Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 3 oktober 2018

A - Legendar

4 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bojan BlumensteinNydalens SK27.576.59
2Simen WästlundBækkelagets SK28.04+0.077.01
3Bjørn EkebergIL Tyrving28.18+0.217.04
4Ivar LundanesIL Tyrving28.20+0.237.05
5Anders NordbergNydalens SK28.25+0.287.06
6Alan CherryNydalens SK28.47+0.507.11
7Eirik Kampstrup HovindNydalens SK28.57+1.007.14
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI29.01+1.047.15
9Per Melander OftenNydalens SK29.24+1.277.21
10Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering29.28+1.317.22
11Håvard HagaNydalens SK30.33+2.367.38
12Lars Young VikNydalens SK30.34+2.377.38
13Johan SvedbergHeming Orientering30.43+2.467.40
14Mikael OlaussonOslostudentenes IK31.14+3.177.48
15Espen JakobsenIL Tyrving31.58+4.017.59
16Gunnar A FiskumIL Tyrving32.06+4.098.01
17Torkil Eide SolstadIL Tyrving33.22+5.258.20
18Vegard RuttenborgIL Tyrving34.40+6.438.40
19Erik SagvoldenNydalens SK34.45+6.488.41
20Sindre NordhagenOppsal Orientering38.46+10.499.41
21Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40.16+12.1910.04
Sverre Turter SandvoldNydalens SKdiskvalifisert
Sivert Sande KvermeFossum IFikke startet

B - Ola

4 000 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag AalvikNydalens SK33.358.23
2Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering33.37+0.028.24
3Truls HestengenOppsal Orientering33.39+0.048.24
4Lars-Christian UngerNydalens SK33.44+0.098.26
5Audun BerganNydalens SK33.52+0.178.28
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK33.59+0.248.29
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL34.00+0.258.30
8Anders Håvard LarsenNydalens SK34.04+0.298.31
9Linus OlhansÅs-NMBU Orientering34.11+0.368.32
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.18+0.438.34
11Trond KortnerØstmarka OK34.37+1.028.39
12Svein NygårdLillomarka OL34.49+1.148.42
13Gaute BerganNydalens SK34.54+1.198.43
14Ludvig RødnesOppsal Orientering35.07+1.328.46
15Tor Andreas AndersenOppsal Orientering35.10+1.358.47
16Mathias BenjaminsenLillomarka OL35.11+1.368.47
17Morten HeirFossum IF35.13+1.388.48
18Sveinung SyversenOppsal Orientering35.15+1.408.48
19Gløer WinsvoldSentrum OK35.25+1.508.51
20Njaal Ellegaard MelbyVang OL36.21+2.469.05
21Henrik ReuschHeming Orientering36.28+2.539.07
22Per Øyvind SteneNydalens SK38.05+4.309.31
23Espen WigaardOppsal Orientering39.32+5.579.53
24Ivar SeierstadIL GeoForm39.34+5.599.53
25Håkon GjerdeIndre Østfold OK39.51+6.169.57
26Karl Even RyghHeming Orientering41.30+7.5510.22
27Andreas SævigOppsal Orientering41.53+8.1810.28
28Christian ReuschHeming Orientering42.13+8.3810.33
29Rolf Andreas BergNydalens SK44.44+11.0911.11
30Stig HeirAsker Skiklubb44.50+11.1511.12
31Rune BlågestadIndre Østfold OK44.58+11.2311.14
32Jon Iver BakkenNydalens SK45.05+11.3011.16
33Hallvard KorenOK Moss45.07+11.3211.16
34Fredrik LarsenIndre Østfold OK45.18+11.4311.19
35Nils BerganNydalens SK49.19+15.4412.19
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Asgeir LiumFet OLikke startet
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringikke startet
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Anders B. ØksenholtNydalens SKikke startet

C - Lokal

4 000 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd RødnesOppsal Orientering34.408.40
2Tom BerganFet OL34.42+0.028.40
3Ask OlaussenOppsal Orientering34.47+0.078.41
4Philip Lehmann RomørenFossum IF35.08+0.288.47
5Geir Ottar KvernstuenNydalens SK36.06+1.269.01
6Per Ola UlsethNydalens SK36.31+1.519.07
7Stein BlomsethLillomarka OL37.32+2.529.23
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL37.42+3.029.25
9Christian GrotnesIL Tyrving38.03+3.239.30
10Torstein HoleNydalens SK39.24+4.449.51
11Eskil KolshusOppsal Orientering40.33+5.5310.08
12Bjørn HaugeNydalens SK40.56+6.1610.14
13Terje Wiig MathisenNydalens SK41.02+6.2210.15
14Louise OramBækkelagets SK41.03+6.2310.15
15Sindre LangaasNydalens SK41.07+6.2710.16
16Dana B. SteneNydalens SK41.55+7.1510.28
17Heidi TronbølFet OL42.03+7.2310.30
18Øystein KildahlØstmarka OK42.05+7.2510.31
19Endre StoksethNydalens SK42.23+7.4310.35
20Axel AaldeNydalens SK42.35+7.5510.38
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK42.35+7.5510.38
22Hallvard FjærLillomarka OL42.38+7.5810.39
23Eivind RuthVBIL42.41+8.0110.40
24Helge StenerudOL Tønsberg og omegn42.46+8.0610.41
25Håkon Meland-TangenBækkelagets SK42.50+8.1010.42
26Marie SaugestadNydalens SK43.07+8.2710.46
27Fridtjof ReuschHeming Orientering43.15+8.3510.48
28Gunnar HopeModum OL43.18+8.3810.49
29Tor RingstadHedrum OL44.03+9.2311.00
30Sondre OlaussenOppsal Orientering44.39+9.5911.09
31Martin GranlyLillomarka OL44.49+10.0911.12
32Ragnhild Mathea HelmersenFet OL45.56+11.1611.29
33Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering46.03+11.2311.30
34Fredrik SaugestadNydalens SK46.13+11.3311.33
35Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK46.23+11.4311.35
36Anders FlågenHeming Orientering46.39+11.5911.39
37Bjørn BendiktsenKonnerud IL46.42+12.0211.40
38May Ingela HopeModum OL47.18+12.3811.49
39Audrun UtskarpenOslostudentenes IK47.33+12.5311.53
40Linda HanssenØstmarka OK47.44+13.0411.56
41Ida Marie FlågenHeming Orientering47.49+13.0911.57
42Are EriksenOslostudentenes IK48.42+14.0212.10
43Helena AxelssonNydalens SK50.28+15.4812.37
44Olav HasaasFossum IF51.37+16.5712.54
45Karl Aasmund ErøyOK Moss52.01+17.2113.00
46Elise Wærp HaugeNydalens SK52.10+17.3013.02
47Dag Håvard LarsenNydalens SK52.12+17.3213.03
48Peer StiansenNydalens SK52.51+18.1113.12
49Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm52.56+18.1613.14
50Tor LahlumKolbotn og Skimt OL53.02+18.2213.15
51Per StedjeØstmarka OK53.10+18.3013.17
52Endre HallanLillomarka OL55.52+21.1213.58
53Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM56.20+21.4014.05
54Sigbjørn ModalsliFossum IF56.23+21.4314.05
55Jan Gunnar HenriksenRudsbygd OL1.01.45+27.0515.26
56Bent Sande KvermeFossum IF1.07.43+33.0316.55
57Hasse BergstrømIL Tyrving1.12.51+38.1118.12
58Maiken MoNydalens SK1.14.53+40.1318.43
59Dag HauglandØstmarka OK1.35.52+1.01.1223.58
60Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.42.00+1.07.2025.30
Solveig BerganNydalens SKdiskvalifisert
Alexander WaalerNOTEAMdiskvalifisert
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Jon Ivar JuvikLillomarka OLikke startet
Gard E. JørgensenGneist, ILikke startet
Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet

R - Rekrutt

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering19.429.22
2Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20.17+0.359.39
3Jonathan WoodhouseLillomarka OL20.29+0.479.45
4Hanne Wærp HaugeNydalens SK21.18+1.3610.08
5Rachele RighiniOslostudentenes IK26.08+6.2612.26
6Pernille Nor-WollØstmarka OK26.53+7.1112.48
7Frida van MegenOppsal Orientering27.03+7.2112.52
8Selma Tørudbakken JendalFossum IF27.36+7.5413.08
9Arne KongsnesOppsal Orientering28.23+8.4113.30
10Kristine KolshusOppsal Orientering29.28+9.4614.01
11Helmut BlumensteinNydalens SK32.59+13.1715.42
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet

K - Kari

4 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI35.308.52
2Mariann UlvestadBækkelagets SK36.46+1.169.11
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.17+3.479.49
4Pia Young VikNydalens SK39.33+4.039.53
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering39.45+4.159.56
6Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL40.00+4.3010.00
7Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering42.50+7.2010.42
8Ida TiltnesIL Tyrving42.54+7.2410.43
9Solveig BlandkjennIL Tyrving43.09+7.3910.47
10Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering43.12+7.4210.48
11Oda Marie ColquhounLillomarka OL43.23+7.5310.50
12Maria Rørvik HaverLillomarka OL44.13+8.4311.03
13Marion AebiIL Tyrving44.28+8.5811.07
14Emilie WestinNydalens SK44.34+9.0411.08
15Ingrid BlindheimLillomarka OL45.31+10.0111.22
16Ingvild Paulsen VieHaugesund OL46.37+11.0711.39
17Gunhild Rogne HallandNydalens SK47.31+12.0111.52
18Ida TangenNydalens SK48.26+12.5612.06
Atanaska BedelevaNydalens SKikke startet
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor