Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, lang, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

sprint, dag 1mellom (m/STOK u.løp), dag 2mellom (m/STOK u.løp), dag 2 (totalt)lang, dag 3lang, dag 3 (totalt)

N-åpen

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Berit Helgemo FuruholtOL Gaulafullført
Eivind Helgemo FuruholtOL Gaulafullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Raghild Vatne OlufsenMo OKfullført
Lavrans RingdalenFreidigfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Eystein AskeFreidigikke startet

D 11-12

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Greta HedmanÖstersunds OK27.1510.05
2Ingeborg KolstadWing OK30.54+3.3911.26
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet
Marie Wollan BenumByåsen ILikke startet
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

D 13-14

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL38.049.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mathea Spets StorhovFreidig48.07+10.0312.01
3Hanna LindqvistÖstersunds OK52.37+14.3313.09
4Marita AskeFreidig58.44+20.4014.41
5Lina Storler SnøfuglFreidig59.23+21.1914.50
6Tora KittilsenFreidig59.24+21.2014.51
7Solveig Louise NissenFreidig1.04.23+26.1916.05
8Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø1.04.56+26.5216.14
9Sigrid HaugskottOL Trollelg1.04.57+26.5316.14
10Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1.29.54+51.5022.28
11Selma NevinFreidig1.36.24+58.2024.06
Ella SandstadFreidigbrutt
Maria Strømdal WikFreidigikke startet
Una KittilsenFreidigikke startet

D 15-16

5 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK1.05.4311.08
2Pia Young VikNydalens SK1.05.44+0.0111.08
3Åsne HaavengenKongsberg OL1.06.51+1.0811.19
4Frida HaugskottOL Trollelg1.13.56+8.1312.31
5Kristin Melby JacobsenLardal OL1.21.28+15.4513.48
6Mari EidsmoFreidig1.25.22+19.3914.28
7Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.26.36+20.5314.40
8Ane Malene KolstadFreidig1.27.37+21.5414.51
9Tale Tannvik SkeiFreidig1.49.30+43.4718.33
10Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1.59.41+53.5820.17
11Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig2.02.45+57.0220.48
12June MunkebyFrol IL2.12.45+1.07.0222.30
13Linnea MunkebyFrol IL2.12.51+1.07.0822.31
Vilde Lereim StorliFreidigikke startet

D 15-20B

4 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege HallanOK Skøynarikke startet

D 17-A kort

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine VikenByåsen IL58.3315.24
2Maren VikenByåsen IL1.14.55+16.2219.42

D 17-

8 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig1.44.1012.15
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss2.05.15+21.0514.44
3Karoline BjørnerødOK Moss2.08.26+24.1615.06
4Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering2.09.00+24.5015.10
5Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK2.09.48+25.3815.16
6Maja MorawskaNTNUI2.11.51+27.4115.30
7Åse BerganNydalens SK2.25.39+41.2917.08
8Elin-Kristin Hem OlsenFreidig2.28.04+43.5417.25
9Eva TesarovaWing OK2.29.32+45.2217.35
10Matilde MunkebyFrol IL2.36.09+51.5918.22
11Helen HanstockÖstersunds OK2.38.17+54.0718.37
12Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3.20.50+1.36.4023.37
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Marit SchmidOL Trollelgbrutt
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OKbrutt
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLikke startet
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Margrethe WisløffAsker Skiklubbikke startet

D 40-

5 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig1.17.5513.12
2Tone AlmåsIL Leik1.17.56+0.0113.12
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.22.53+4.5814.02
4Kari Tønset GuttvikWing OK1.54.58+37.0319.29
Kari Solem AuneByåsen ILikke startet
Kari UlsethFreidigikke startet

D 50-

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig1.02.1212.26
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.26.52+24.4017.22
3Guri BjørndalByåsen IL1.27.22+25.1017.28
4Mai Iren AlmåsIL Leik1.36.04+33.5219.12
5Camilla GillströmÖstersunds OK2.26.17+1.24.0529.15

D 60-

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig55.1314.31

H -10

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jens Anton AndresenMalvik IL26.2011.58
Finn Einar BrandsenMalvik IL25.5611.47
Mathias LeroyerFreidig13.536.18
Dagfinn StenvikByåsen IL15.206.58
Brage Strøm HaugsnesWing OKikke startet
Ole Ulseth SylteFreidigikke startet

H 11-12

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvik Storler SnøfuglFreidig22.148.14
2Hallvard HellevikFreidig23.01+0.478.31
3Sven NevinFreidig25.35+3.219.28
4Simon LindqvistÖstersunds OK25.38+3.249.29
5Loke Strøm HaugsnesWing OK26.24+4.109.46
6Jonatan GreenÖstersunds OK29.46+7.3211.01
7Toste WallskogÖstersunds OK40.11+17.5714.52
8Axel LodinÖstersunds OK44.07+21.5316.20

H 13-14

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig34.198.34
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig42.52+8.3310.43
3Emil GrønliFreidig53.25+19.0613.21
4Magnus AlstadFrol IL53.59+19.4013.29
5Tord RomundstadNidarøst OK59.44+25.2514.56
6Kristoffer LerliMelhus IL59.45+25.2614.56
7Magne GuttvikWing OK1.01.54+27.3515.28
Vegard Lereim StorliFreidigikke startet
Sander M JensenByåsen ILikke startet

H 15-16

7 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK1.02.228.47
2Tobias AlstadFrol IL1.02.57+0.358.51
3Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.04.47+2.259.07
4Mikkel HoltFreidig1.25.51+23.2912.05
5Hallvar HallanOK Skøynar1.29.05+26.4312.32
6Jørgen SchjølbergTynset IF1.29.18+26.5612.34
7Petter Andreas LonaWing OK1.33.24+31.0213.09
8Håkon SæternesByåsen IL1.34.05+31.4313.15
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.34.06+31.4413.15
10August Hopstad NykvistWing OK1.59.22+57.0016.48
11Erlend AuneByåsen IL1.59.39+57.1716.51
12Antonius Herskedal AmundsenFreidig1.59.45+57.2316.51
13Erling Eide HustvedtWing OK2.03.33+1.01.1117.24
14Vetle Grønvik EkraFreidig3.18.32+2.16.1027.57
August MaskeFreidigbrutt
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet

H 17-

10 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar AndrénIL Leik1.42.199.44
2Jan SchmidOL Trollelg1.42.30+0.119.45
3Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1.43.29+1.109.51
4Mattis HoltFreidig1.44.01+1.429.54
5Ola KeiseråsIL Leik1.51.49+9.3010.38
6Lars O. LøsethOL Trollelg1.57.36+15.1711.12
7Anders TiltnesIL Tyrving2.02.29+20.1011.39
8Are WigaardOppsal Orientering2.05.07+22.4811.54
9Jørgen FiskumFrol IL2.06.51+24.3212.04
10Øystein Grande JarenFreidig2.08.29+26.1012.14
11Matias Hodne HanischKristiansand OK2.11.56+29.3712.33
12Eirik Langedal BreivikNydalens SK2.15.06+32.4712.52
13Tarjei HoloFossum IF2.21.37+39.1813.29
14Stig Magnar LøvåsFreidig2.28.33+46.1414.08
15Erik MemmiHalmstad OK2.29.11+46.5214.12
16Trygve Hem OlsenFreidig2.30.23+48.0414.19
17Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF2.34.59+52.4014.45
18Frank SandbergFlyfemkamp2.37.45+55.2615.01
19Jonas WaeflerFreidig2.41.39+59.2015.23
20Elias BergsetIL Veten2.42.32+1.00.1315.28
21Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL2.43.31+1.01.1215.34
22Jérôme SoulardByåsen IL2.44.47+1.02.2815.41
23Ådne Skjæveland JøssingWing OK2.56.38+1.14.1916.49
Johan NilssonÖstersunds OKdiskvalifisert
James TurtonÖstersunds OKdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILbrutt
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Simon JakobssonLånghundra IFikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet
Ola BergerByåsen ILikke startet
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILikke startet
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet
Olav VestølVegårshei ILikke startet

H 40-

7 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.04.499.07
2Jørgen TegdanFreidig1.07.48+2.599.32
3Torgeir AuneByåsen IL1.20.29+15.4011.20
4Agnar RenolenWing OK1.28.04+23.1512.24
5Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.29.16+24.2712.34
6Olle MalmringFreidig1.33.11+28.2213.07
7Ingebrigt FuglemMalvik IL1.33.19+28.3013.08
8Erik HedmanÖstersunds OK1.41.27+36.3814.17
Eivind LonaWing OKbrutt
Christian Andre AndresenMalvik ILbrutt

H 50-

5 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig1.05.1011.02
2Bernt BrynhildsenWing OK1.11.35+6.2512.07
3Jostein AlvestadWing OK1.15.55+10.4512.52
4Stein Ivar FossMelhus IL1.17.36+12.2613.09
5Ulf LindqvistÖstersunds OK1.17.46+12.3613.10
6Øystein WiggenByåsen IL1.21.21+16.1113.47
7Harald StorrønningByåsen IL1.21.59+16.4913.53
8Geir ArnesenFreidig1.28.35+23.2515.00
9Knut HagenByåsen IL1.31.06+25.5615.26
10Per Ivar SkinderhaugWing OK1.33.33+28.2315.51
11Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.37.00+31.5016.26
12Lars Erik StrømsnesMalvik IL1.41.58+36.4817.16
Gisle JohansonFana ILikke startet
Atle PedersenMelhus ILikke startet

H 60-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir OwrenFreidig41.4010.57
2Kjell MaroniByåsen IL46.49+5.0912.19
3Morten SkoglundByåsen IL50.01+8.2113.09

H 70-

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode StensrudOL Trollelg51.4413.36
2Tom BrantheimÖstersunds OK1.01.17+9.3316.07
3Anders LaugloOL Trollelg1.08.43+16.5918.05
4Robert StrømWing OK1.10.14+18.3018.28

Direkte A

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SvergjaNord-Østerdal54.0010.48
2Andrea RanvikKonnerud IL1.04.27+10.2712.53
3Fredrik Persson1.07.17+13.1713.27
4Tore Heggem1.13.12+19.1214.38
5Inga RingdalenFreidig1.16.34+22.3415.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.20.12+26.1216.02
7Jan Kåre VatneMo OK1.20.14+26.1416.02
8Toril Aasheim NymarkNTNUI1.23.53+29.5316.46
Anthony Bossardikke startet
Mari FastingByåsen ILikke startet
Triin JäädmaaOK Võruikke startet
Maj-Lisbet RønningFreidigikke startet

Direkte A lang

8 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig1.36.1011.18
2Anthony LeroyerFreidig2.53.20+1.17.1020.23
3Johannes LangaasNidarøst OK3.04.35+1.28.2521.42
Anne NevinFreidigdiskvalifisert
Arild H ClausenFreidigikke startet

Direkte B

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne GuttvikWing OK1.06.3816.39
2Leie Rune HellevikFreidig1.14.44+8.0618.41
3Rune M HoltFreidig1.15.58+9.2018.59
4Jostein Grepstad1.16.03+9.2519.00
5Wenche EideWing OK1.19.16+12.3819.49
6Martin RingdalenFreidig1.21.07+14.2920.16
7Nelly MasweiFreidig1.22.23+15.4520.35
8Bente HortenVingelen IL1.23.48+17.1020.57
9Kato NykvistWing OK1.37.12+30.3424.18
10Tormod LangaasNidarøst OK1.44.57+38.1926.14
11Susanna BrynhildsenWing OK1.50.48+44.1027.42
12Birgitta HansonÖstersunds OK2.12.17+1.05.3933.04
Ingerid ReinertsenFreidigdiskvalifisert
Elvira Marie Bergheimikke startet
Johannes HalvorsrudMelhus ILikke startet
Ingvil SnøfuglFreidigikke startet

Student

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Kristian EidsheimNTNUI25.359.28
2Inga Konow34.01+8.2612.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor