Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, Finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 3 mai 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Åsa NordgårdÅpen lang (11)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Sigurd NordgårdÅpen lang (11)brutt

Byåsen IL

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Rine HanssenD 50- (8)21.49
1Stina ElfvingD 65- (2)40.46
1Tom BuggeH 70- (6)39.22
1Arnfinn LangelandH 80- (3)46.06
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (7)11.50
1Lene Berg HanssenD 17-20 (11)19.15
2Gøril EideD 40- (7)22.20+1.08
2Knut HagenH 50- (17)22.13+0.28
2Kjell MaroniH 60- (8)31.53+5.42
2Bjørn BergerH 65- (3)34.44+1.13
2Marie Wollan BenumD 11-12 (7)13.16+1.26
3Nina-Beate LiabakkD 50- (8)28.05+6.16
3Morten SkoglundH 60- (8)34.20+8.09
3Ragnhild EideD 17-20 (11)28.01+8.46
4Torgeir AuneH 40- (12)21.03+3.18
4Guri BjørndalD 50- (8)28.17+6.28
4Johannes StordalH 11-12 (6)21.34+7.40
4Marte Lien JohnsenD 17-20 (11)29.01+9.46
5Eirik VefsnmoH 60- (8)35.48+9.37
6Mari HoffD 50- (8)30.22+8.33
6Gunn Tove Nordgård LeirenÅpen lang (11)31.50+15.15
6Erlend AuneH 15-16 (20)28.29+10.25
6Jérôme SoulardH 21- (13)25.04+8.55
7Kjell-Arne HenninenH 60- (8)38.32+12.21
7Imre Overgård FremstadH 13-14 (18)32.41+9.06
7Maren VikenD 15-16 (8)36.19+17.32
7Håkon SæternesH 15-16 (20)29.54+11.50
9Malin Nordgård LeirenD 13-14 (11)37.08+14.33
10Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (18)33.53+10.18
10Andrine VikenD 17-20 (11)37.47+18.32
10Sigurd StenvikH 21- (13)29.22+13.13
11Skjalg StordalH 40- (12)31.04+13.19
11Haakon ArnesenH 50- (17)31.18+9.33
11Ådne StordalH 13-14 (18)33.54+10.19
11Åsa Molmeslet BullD 13-14 (11)44.59+22.24
12Rune VikenH 50- (17)32.03+10.18
13Aksel VikenH 13-14 (18)35.41+12.06
Dagfinn StenvikH -10 (6)18.56
Frida HolmqvistD -10 (5)29.08
Sigrid HægstadD -10 (5)29.08
Vilde Nordgård LeirenD -10 (5)21.41
Torvin Bergh-HansenH -10 (6)37.48
Arne SæterhaugH 80- (3)diskvalifisert
Einar EideH 15-16 (20)diskvalifisert
Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (6)diskvalifisert
Hedda Hoff HagenD 17-20 (11)diskvalifisert
Petter LienH 17-20 (12)diskvalifisert
Turid ArnesenD 50- (8)ikke startet
Emma ArnesenD 21- (4)ikke startet
Petter Liabakk EriksenH 17-20 (12)ikke startet

Freidig

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Marit Storler SnøfuglÅpen kort (2)23.06
1Mari Angell-PetersenD 40- (7)21.12
1Tomas EidsmoH 40- (12)17.45
1Grete Berge OwrenD 60- (1)32.36
1Torid KvaalD 75- (1)36.42
1Mikkel HoltH 15-16 (20)18.04
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (18)23.35
1Mathea Spets StorhovD 13-14 (11)22.35
1Oscar LyngenH 17-20 (12)16.30
2Irene Storler SnøfuglÅpen kort (2)24.49+1.43
2Mari EidsmoD 15-16 (8)21.30+2.43
2Una KittilsenD 13-14 (11)26.03+3.28
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (18)24.41+1.06
2Vera MelkildD 17-20 (11)20.34+1.19
2Alf Petter LynumH 11-12 (6)14.04+0.10
3Jørgen TegdanH 40- (12)19.49+2.04
3Anne NevinÅpen lang (11)23.06+6.31
3Anders WaageH 70- (6)40.03+0.41
3Gunnar ØsterbøH 75- (6)37.55+2.27
3Nora HalvorsenD 11-12 (7)13.33+1.43
3Ane Malene KolstadD 15-16 (8)24.38+5.51
3Vetle Grønvik EkraH 15-16 (20)24.39+6.35
3Solveig Louise NissenD 13-14 (11)30.36+8.01
3Emil GrønliH 13-14 (18)26.50+3.15
3Kristian Fredrik LynumH 17-20 (12)18.29+1.59
4Mette Resell NolteD 40- (7)32.28+11.16
4Helge RustadH 60- (8)35.39+9.28
4Magnus LandstadH 75- (6)40.17+4.49
4Selma NevinD 13-14 (11)31.40+9.05
4Iver Dalsaune ThunH 13-14 (18)27.14+3.39
4Jo Even KolstadH 17-20 (12)20.37+4.07
5Jon HolstadH 40- (12)23.21+5.36
5Sven NevinH 11-12 (6)24.13+10.19
5Nils Olav VennevikH 70- (6)43.13+3.51
5Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (7)16.28+4.38
5Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (20)26.49+8.45
5Marita AskeD 13-14 (11)32.47+10.12
5Vilde Lereim StorliD 15-16 (8)32.27+13.40
6Tina Strømdal WikD 40- (7)34.34+13.22
6Maja Sæterhaug KnudsenD 11-12 (7)17.46+5.56
6Tristan HalvorsenH 13-14 (18)32.04+8.29
6Maria Strømdal WikD 13-14 (11)34.07+11.32
6Silje Marie NissenD 15-16 (8)33.42+14.55
6Håkon HolstadH 17-20 (12)23.44+7.14
7Agnes Vatterholm JernbergD 11-12 (7)27.45+15.55
7Sigrid MelkildD 50- (8)32.05+10.16
7Tora KittilsenD 13-14 (11)35.54+13.19
7Matias NissenH 17-20 (12)27.51+11.21
8Anne MelkildD 50- (8)34.05+12.16
8Sverre HellevikH 13-14 (18)32.45+9.10
8Anna Aurora NolteD 13-14 (11)36.21+13.46
8Maria Ulseth SylteD 17-20 (11)32.18+13.03
8Aleksander SkoglundH 17-20 (12)28.09+11.39
8Lars OwrenH 21- (13)27.53+11.44
9Anthony LeroyerH 40- (12)29.08+11.23
9Bernt RognesH 50- (17)30.55+9.10
9Lina Storler SnøfuglD 13-14 (11)37.08+14.33
13Brage AsplemH 15-16 (20)35.06+17.02
Mathias LeroyerH -10 (6)11.58
Eira Forsbak AsplemD -10 (5)27.14
Eva AmundsenD -10 (5)26.17
Erlend GrønliH -10 (6)18.58
Geir WillumsenH 50- (17)diskvalifisert
Jostein RøH 15-16 (20)diskvalifisert
Anna ChristensenD 15-16 (8)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (20)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 40- (7)ikke startet
Arild HeggesetH 50- (17)ikke startet
Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (11)ikke startet
Vegard Lereim StorliH 13-14 (18)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 15-16 (20)ikke startet

Frol IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Carl Petter LyngenH 21- (13)ikke startet
Maren GrandeD 21- (4)ikke startet
Øystein HaugH 21- (13)ikke startet

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Kerstin WadmanD 17-20 (11)29.47+10.32

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Elin GranstedtD 17-20 (11)29.23+10.08

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ådne SundetH 11-12 (6)13.54
2Ola KeiseråsH 21- (13)19.32+3.23
3Tone AlmåsD 40- (7)27.54+6.42
14Eivind NæveH 13-14 (18)39.32+15.57

Malvik IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Petter Andreas BerghH 40- (12)18.12+0.27
2Eigil SørliH 75- (6)37.44+2.16
5Hilde ForbordD 50- (8)29.47+7.58
5Ludvig Williams StrømsnesH 17-20 (12)21.03+4.33
6Lars Erik StrømsnesH 50- (17)28.34+6.49
7Ingebrigt FuglemH 40- (12)25.46+8.01
7Maria StuifbergenD 40- (7)55.02+33.50
8Christian Andre AndresenH 40- (12)28.08+10.23Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kenneth KjelaasH 17-20 (12)28.38+12.08
12Jon Olaf OlaussenH 40- (12)31.59+14.14
Jens Anton AndresenH -10 (6)23.01
Finn Einar BrandsenH -10 (6)22.48
Roar ForbordH 75- (6)diskvalifisert
Iver OlaussenH 15-16 (20)ikke startet

Melhus IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Hege Solhjem MelhuusD 50- (8)26.26+4.37
4Stein Ivar FossH 50- (17)26.50+5.05
10Peter Prytz JensenH 15-16 (20)32.07+14.03
11Joakim Solberg QvenildH 15-16 (20)33.50+15.46
14Håkon Wærnes ØfstiH 15-16 (20)35.32+17.28
15John LerliH 50- (17)37.48+16.03
15Ørjan SæterH 15-16 (20)37.11+19.07
16Oskar StorlerH 15-16 (20)38.05+20.01
Kristoffer LerliH 13-14 (18)diskvalifisert

Nidarøst OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Torleif StephansenH 75- (6)35.28
1Line Hovdenak LyngD 21- (4)25.10
2Anne-Sofie GjermstadD 65- (2)52.18+11.32
2Arne Kjell FoldvikH 80- (3)48.22+2.16
3Dag StenersenH 50- (17)24.18+2.33
4Stine AuneD 15-16 (8)28.03+9.16
5Tord RomundstadH 13-14 (18)28.14+4.39
6Jan Erik KofoedH 60- (8)38.13+12.02
7Hanne Helmine RogstadD 17-20 (11)30.40+11.25
8Rolf Helge RøsandH 60- (8)40.50+14.39
11Johannes LangaasH 17-20 (12)34.12+17.42

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Simen Bog VikaneÅpen lang (11)16.35
2Åsmund Aamodt ResellÅpen lang (11)17.11+0.36
4Ane ZakariassenÅpen lang (11)24.37+8.02
5Simen Liberg TronsauneÅpen lang (11)24.38+8.03
7Elise ØstremÅpen lang (11)32.06+15.31
8Eline Nesdal SundliÅpen lang (11)32.09+15.34
9Eirin StorkÅpen lang (11)32.12+15.37
9Tonje Aasheim NymarkD 17-20 (11)33.00+13.45
9Jan KondulaH 21- (13)29.08+12.59
10Laura EdvardsenÅpen lang (11)32.14+15.39
13Per-Martin Vian GrønliH 21- (13)34.28+18.19
Ingvild WangD 21- (4)ikke startet

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Sondre LorentsenH 21- (13)29.57+13.48

OL Trollelg

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Frode HaugskottH 50- (17)21.45
1Inge NørstebøH 60- (8)26.11
1Frida HaugskottD 15-16 (8)18.47
1Ove BaardsgaardH 21- (13)16.09
2Marit SchmidD 21- (4)26.12+1.02
2Anders HaugskottH 17-20 (12)17.23+0.53
4Øistein ÅsmulH 70- (6)41.11+1.49
7Jan SchmidH 21- (13)26.12+10.03
10Roar SkulbørstadH 40- (12)29.20+11.35
12Eirik MarthinsenH 21- (13)30.17+14.08Last ned GPS-spor i gpx-format
Bjørn Ludvig BrenneH 70- (6)diskvalifisert

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Frode SjøvoldH 50- (17)30.56+9.11

Selbu OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Elisabeth StørsethD 21- (4)34.56+9.46
12Lars Erik UglemsmoH 15-16 (20)34.09+16.05
15Anders TørumH 13-14 (18)39.53+16.18
16Jone Ingebrigt Sirum SamlandH 13-14 (18)39.58+16.23
Harald GrønningH 40- (12)ikke startet

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Rolf KarsetH 70- (6)40.01+0.39

Wing OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Steinar AasvangH 65- (3)33.31
2Petter Andreas LonaH 15-16 (20)23.08+5.04
3Jakob Jøsang WithH 11-12 (6)15.04+1.10
3Lars SkrøvsethH 65- (3)37.59+4.28
3Eva TesarovaD 21- (4)30.17+5.07
3Asbjørn Magnus MidtbøH 21- (13)19.46+3.37
4Ingeborg KolstadD 11-12 (7)16.15+4.25
4Erling Eide HustvedtH 15-16 (20)25.04+7.00
4Mathias BjuganH 21- (13)20.49+4.40
5Terje MidtbøH 50- (17)28.13+6.28
5Kari Tønset GuttvikD 40- (7)34.13+13.01
5Johannes Karstein MidtbøH 21- (13)21.10+5.01
6Eivind LonaH 40- (12)24.07+6.22
7Rune StræteH 50- (17)30.50+9.05
8Morten KorsvoldH 50- (17)30.52+9.07
8August Hopstad NykvistH 15-16 (20)31.28+13.24
9Magne GuttvikH 13-14 (18)33.16+9.41
9Henrik BraathenH 15-16 (20)31.42+13.38
10Ådne Skjæveland JøssingH 17-20 (12)28.58+12.28
12Sigurd BraathenH 13-14 (18)34.07+10.32
13Jon VindalH 50- (17)32.48+11.03
14Dag Erik HellandH 50- (17)34.32+12.47
17Borgar StavrumH 13-14 (18)40.30+16.55
Agnar RenolenH 50- (17)diskvalifisert
Knut SkjesolH 75- (6)diskvalifisert
Nikolai RenolenH 15-16 (20)diskvalifisert
Robert StrømH 75- (6)brutt
Jonas VindalH 17-20 (12)ikke startet
Brage Strøm HaugsnesH -10 (6)ikke startet
Loke Strøm HaugsnesH 11-12 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor