Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, Finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 3 mai 2018

Åpen lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Bog VikaneNTNUI16.35
2Åsmund Aamodt ResellNTNUI17.11+0.36
3Anne NevinFreidig23.06+6.31
4Ane ZakariassenNTNUI24.37+8.02
5Simen Liberg TronsauneNTNUI24.38+8.03
6Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL31.50+15.15
7Elise ØstremNTNUI32.06+15.31
8Eline Nesdal SundliNTNUI32.09+15.34
9Eirin StorkNTNUI32.12+15.37
10Laura EdvardsenNTNUI32.14+15.39
Åsa Nordgårddiskvalifisert
Sigurd Nordgårdbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor