Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Njåskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Njåskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 13 desember 2017

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Damer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Skretting OpstadEgersund OK38.42
2Randi LadstenTime kommune BIL39.41+0.59

Damer - mellomlang løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann SveinsvollGanddal IL51.43

Damer - lang løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke LamarkGanddal IL46.54
2Ingrid LamarkGanddal IL47.36+0.42
3Nora SvendsenGanddal IL52.05+5.11

Herrer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode Halvor LundÅlgård Orientering36.43
2Sverre In't VeldGanddal IL58.11+21.28

Herrer - mellomlang løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb35.36
2Tor Sverre SkåraEgersund OK38.31+2.55
3Raymond B PettersenÅlgård Orientering40.44+5.08
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb42.10+6.34
5Bjarne GimreGanddal IL44.09+8.33
6Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)44.23+8.47
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb46.54+11.18
8Lars PrimstadKlepp Kommune BIL47.22+11.46
9Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb47.38+12.02
10Terje StokkelandÅlgård Orientering51.03+15.27
11Knut SkjævelandGanddal IL56.37+21.01
12Ole AuklendSkattesport BIL57.12+21.36

Herrer - lang løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav HaarrGanddal IL30.56
2Trond LamarkGanddal IL36.15+5.19
3Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb38.00+7.04
4Paul Terje HaarrGanddal IL38.48+7.52
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.38+9.42
6Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb41.12+10.16
7Ove OalandGanddal IL53.11+22.15
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb58.28+27.32

Herrer - XLang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarthe WesterheimStord Orientering40.33
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering43.28+2.55
3Oddvar TaksdalGanddal IL44.31+3.58
4Fredrik SandalGanddal IL44.50+4.17
5Harald KalagerNTNUI45.31+4.58
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)47.28+6.55
7Løypelegger Nr 1Ålgård Orientering48.29+7.56
8Kristian Frafjord HaarrGanddal IL49.18+8.45
9Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb53.13+12.40
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering56.02+15.29
11Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)58.17+17.44
12Tallak LangmyrGanddal IL1.07.59+27.26
13Jakob KarlsenGanddal IL1.16.09+35.36
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer- XLang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor