Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap, sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: fredag 24 august 2018

Freidig

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenD 60- (9)21.277.09
1Simen Spets StorhovH 17-18 (16)13.553.58
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (19)14.274.39
1Oskar Spets StorhovH 19-20 (13)15.484.09
1Torid KvaalD 70- (5)22.377.32
1Malin SandstadD 19-20 (10)16.124.37
1Jens Even StorhovH 50- (27)16.544.58
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (15)16.29+1.105.19
2Mari EidsmoD 15-16 (11)16.28+0.574.59
2Lars SandstadH 17-18 (16)15.01+1.064.17
2Tristan HalvorsenH 13-14 (19)15.57+1.305.08
2Mikkel HoltH 15-16 (25)14.32+0.524.16
3Kari UlsethD 40- (12)18.57+0.225.44
3Nora HalvorsenD 11-12 (14)12.29+3.276.56
3Iver Dalsaune ThunH 13-14 (19)16.12+1.455.13
3Torunn Spets StorhovD 50- (18)22.20+1.416.46
4Vilde Lereim StorliD 15-16 (11)17.08+1.375.11
4Anna Aurora NolteD 13-14 (15)17.34+2.155.40
4Jørgen TegdanH 40- (20)16.20+1.184.40
5Ane Malene KolstadD 15-16 (11)17.51+2.205.24
5Jonas GrønliH 17-18 (16)15.11+1.164.20
5Tina Strømdal WikD 40- (12)19.47+1.125.59
5Magnus LandstadH 70- (25)23.19+1.127.46
5Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (19)16.41+2.145.22
6Vegard KittilsenH 17-18 (16)15.12+1.174.20
6Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (14)12.55+3.537.10
6Emil GrønliH 13-14 (19)16.53+2.265.26
6Lina Storler SnøfuglD 13-14 (15)20.50+5.316.43
6Alf Petter LynumH 11-12 (12)10.43+1.435.57
7Mats EidsmoH 17-18 (16)15.14+1.194.21
7August MaskeH 15-16 (25)16.40+3.004.54
8Kristian Fredrik LynumH 17-18 (16)15.18+1.234.22
8Nils Olav VennevikH 70- (25)25.39+3.328.33
9Jo Even KolstadH 17-18 (16)15.27+1.324.24
9Mathias HermstadH 19-20 (13)19.08+3.205.02
9Rune M HoltH 60- (12)31.02+11.279.24
10Arild H ClausenH 50- (27)18.42+1.485.30
10Håkon HolstadH 17-18 (16)16.00+2.054.34
10Ingvil SnøfuglDirekte (14)25.11+8.598.07
12Maj-Lisbet RønningDirekte (14)27.21+11.098.49
13Jostein RøH 15-16 (25)17.36+3.565.10
15Vetle Grønvik EkraH 15-16 (25)18.35+4.555.27
17Olle MalmringH 40- (20)20.37+5.355.53
20Lars OwrenH 21- (33)18.36+3.384.53
23Mathias Enebak IversenH 15-16 (25)33.09+19.299.45
23Geir WillumsenH 50- (27)25.33+8.397.30
Eira Forsbak AsplemN-åpen (22)12.3811.29
Clara LeroyerN-åpen (22)21.1219.16
Linus Fossum MalmringN-åpen (22)8.287.41
Irene Storler SnøfuglN-åpen (22)10.079.11
Marit Storler SnøfuglN-åpen (22)8.327.45
Erlend GrønliH -10 (9)13.037.15
Mathias LeroyerH -10 (9)9.425.23
Ole Ulseth SylteH -10 (9)14.418.09
Maria Strømdal WikD 13-14 (15)diskvalifisert
Una KittilsenD 13-14 (15)diskvalifisert
Ella SandstadD 13-14 (15)diskvalifisert
Mari Angell-PetersenD 40- (12)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (19)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (25)diskvalifisert
Tomas EidsmoH 40- (20)diskvalifisert
Vera MelkildD 19-20 (10)diskvalifisert
Tora KittilsenD 13-14 (15)ikke startet
Maria Ulseth SylteD 19-20 (10)ikke startet
Maren Mohagen HansenD 21- (27)ikke startet
Hanne SandstadD 21- (27)ikke startet
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (25)ikke startet
Vegard Ulseth SylteH 15-16 (25)ikke startet
Oscar LyngenH 19-20 (13)ikke startet
Sindre JohannessenH 21- (33)ikke startet
Janne Fossum MalmringDirekte (14)ikke startet
Emil Aleksander NolteH -10 (9)diskvalifisert
Filip Leonard NolteN-åpen (22)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor