Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap, sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: fredag 24 august 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 17-C | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 17-C | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Direkte

NTNUI

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun HeimdalH 21- (33)15.02+0.043.57
4Tobias KristensenH 19-20 (13)16.54+1.064.26
4Karen Oline KolstadD 21- (27)16.20+0.574.40
5Jonas Klausen EspedalH 21- (33)15.24+0.264.03
6Ida LindkvistD 21- (27)16.29+1.064.42
6Quentin RauturierH 21- (33)15.31+0.334.05
7Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (13)17.59+2.114.43
7Tonje VassendD 21- (27)16.46+1.234.47
9Ingrid OkkenhaugD 21- (27)18.16+2.535.13
10Ronja BjörklundD 21- (27)18.34+3.115.18
11Hildegunn HeggøyD 21- (27)18.59+3.365.25
12Helene OmdalD 21- (27)19.00+3.375.25
13Pauline Røstum BellingmoD 21- (27)19.04+3.415.26
13Anders Felde OlaussenH 21- (33)16.27+1.294.19
14Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (33)16.29+1.314.20
14Aurora FossøyD 21- (27)19.13+3.505.29
15Jakob Kalvig SkoganH 21- (33)17.19+2.214.33
16Marte Hoff HagenD 21- (27)19.37+4.145.36
17Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (33)17.37+2.394.38
17Ingvild Ramtvedt NæssetD 21- (27)19.45+4.225.38
19Erik GustafssonH 21- (33)18.34+3.364.53
20Lene Therese MyrlandD 21- (27)20.44+5.215.55
20Kristoffer NeslandH 21- (33)18.36+3.384.53
22Ingvild BrekkeD 21- (27)22.03+6.406.18
23Synne FossøyD 21- (27)22.17+6.546.22
24Adrian OpheimH 21- (33)19.18+4.205.04
28Sindre Engzelius GylverH 21- (33)21.34+6.365.40
Elisabeth BrevikN-åpen (22)9.358.42
Vilde MalmeiD 21- (27)diskvalifisert
Simen Eid NielsenH 21- (33)diskvalifisert
Olai Stensland LillevoldH 21- (33)diskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 (10)ikke startet
Sindre Østgulen DeiszH 21- (33)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor