Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap, sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: fredag 24 august 2018

Bodø og Omegn IF Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Leif Magne EggestadH 60- (12)ikke startet

Brandval/Kongsvinger OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Anders Gjølstad RøhnebækH 21- (33)19.30+4.325.07

Byåsen IL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenD 17-18 (12)16.174.47
1Gøril EideD 40- (12)18.355.37
1Svein Endre HoveH 70- (25)22.077.22
1Eirin LodgaardD 50- (18)20.396.15
1Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (12)9.005.00
1Snorre HansenDirekte (14)16.125.13
1Marie Wollan BenumD 11-12 (14)9.025.01
1Arne SæterhaugH 80- (2)28.539.37
2Ingeborg EideD 21- (27)15.28+0.054.25
2Guri BjørndalD 50- (18)21.21+0.426.28
4Kari Solem AuneD 40- (12)19.05+0.305.46
5Hanne VefsnmoDirekte (14)18.47+2.356.03
5Torgeir AuneH 40- (20)16.43+1.414.46
5Nora Sumstad HanssenD 11-12 (14)12.46+3.447.05
7Anne StensethD 60- (9)35.45+14.1811.55
7Hedda Hoff HagenD 17-18 (12)20.13+3.565.56
7Knut HagenH 50- (27)17.58+1.045.17
10Malin Nordgård LeirenD 13-14 (15)24.48+9.298.00
10Imre Overgård FremstadH 13-14 (19)19.49+5.226.23
11Gunn Tove LeirenDirekte (14)25.44+9.328.18
11Jørgen AuneH 13-14 (19)20.35+6.086.38
12Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (19)21.55+7.287.04
12Øyvind WiggenH 21- (33)16.25+1.274.19
13Aksel VikenH 13-14 (19)21.57+7.307.04
13Ingrid Lien JohnsenD 50- (18)26.49+6.108.07
14Geir HanssenH 40- (20)19.17+4.155.30
15Roar StensethH 70- (25)30.26+8.1910.08
16Vegard HansenH 40- (20)20.36+5.345.53
16Erlend AuneH 15-16 (25)18.57+5.175.34
16Øystein WiggenH 50- (27)19.47+2.535.49
17Einar EideH 15-16 (25)19.16+5.365.40
20Rune VikenH 50- (27)21.59+5.056.27
27Børge LeirenH 21- (33)20.55+5.575.30
Frida HolmqvistD -10 (10)17.059.29
Sigrid HægstadD -10 (10)17.109.32
Vilde Nordgård LeirenD -10 (10)21.5412.10
Petter Liabakk EriksenH 17-18 (16)diskvalifisert
Nina-Beate LiabakkD 50- (18)diskvalifisert
Rine HanssenD 50- (18)diskvalifisert
Kasper LodgaardDirekte (14)diskvalifisert
Marte Lien JohnsenD 19-20 (10)diskvalifisert
Ingrid Wollan BenumD 11-12 (14)diskvalifisert
Tom BuggeH 70- (25)diskvalifisert
Ragnhild EideD 19-20 (10)ikke startet
Robert OtterleiH 40- (20)ikke startet

Emblem IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneH 40- (20)15.024.17
1Emma JohanssonD 21- (27)15.234.23
1May Britt DrønnesundD 17-C (4)13.047.15
2Christer JensenDirekte (14)16.52+0.405.26
3Vilde Årøen LykkeD 19-20 (10)17.42+1.305.03
3Cecilie TryggestadD 17-C (4)18.54+5.5010.30
4Janita SkogengD 50- (18)22.21+1.426.46
4Fredrik IdlandDirekte (14)18.09+1.575.51
5Audhild Bakken RognstadD 21- (27)16.22+0.594.40
7Frank DrønnesundDirekte (14)23.01+6.497.25
9Kristin LundanesD 15-16 (11)20.31+5.006.13
9Marianne LykkeD 50- (18)25.58+5.197.52
10Henrik Ramsevik TeigeneH 11-12 (12)16.21+7.219.05
11Julie DrønnesundD 13-14 (15)25.10+9.518.07
11Noah TryggestadH 11-12 (12)17.28+8.289.42
11Asgeir Bakken RognstadH 21- (33)15.57+0.594.11
12Line TryggestadD 13-14 (15)33.24+18.0510.46
16Magnus Skytterholm StandalH 13-14 (19)24.13+9.467.48
22Markus GladH 21- (33)19.00+4.025.00
Emma DrønnesundN-åpen (22)14.5213.30
Sturla August IdlandN-åpen (22)12.5811.47
Helene Heggheim JensenN-åpen (22)15.1913.55
Silje Heggheim JensenN-åpen (22)15.2714.02
Ingvar OsenH 11-12 (12)diskvalifisert
Geir NilsenH 60- (12)diskvalifisert
Audun ÅrøenH 60- (12)diskvalifisert
Serine Skogeng ReitenD 15-16 (11)ikke startet

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Martin Borge HeirH 19-20 (13)diskvalifisert

Fredrikstad SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Herman Ryen MartinsenH 21- (33)ikke startet

Freidig

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenD 60- (9)21.277.09
1Simen Spets StorhovH 17-18 (16)13.553.58
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (19)14.274.39
1Oskar Spets StorhovH 19-20 (13)15.484.09
1Torid KvaalD 70- (5)22.377.32
1Malin SandstadD 19-20 (10)16.124.37
1Jens Even StorhovH 50- (27)16.544.58
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (15)16.29+1.105.19
2Mari EidsmoD 15-16 (11)16.28+0.574.59
2Lars SandstadH 17-18 (16)15.01+1.064.17
2Tristan HalvorsenH 13-14 (19)15.57+1.305.08
2Mikkel HoltH 15-16 (25)14.32+0.524.16
3Kari UlsethD 40- (12)18.57+0.225.44
3Nora HalvorsenD 11-12 (14)12.29+3.276.56
3Iver Dalsaune ThunH 13-14 (19)16.12+1.455.13
3Torunn Spets StorhovD 50- (18)22.20+1.416.46
4Vilde Lereim StorliD 15-16 (11)17.08+1.375.11
4Anna Aurora NolteD 13-14 (15)17.34+2.155.40
4Jørgen TegdanH 40- (20)16.20+1.184.40
5Ane Malene KolstadD 15-16 (11)17.51+2.205.24
5Jonas GrønliH 17-18 (16)15.11+1.164.20
5Tina Strømdal WikD 40- (12)19.47+1.125.59
5Magnus LandstadH 70- (25)23.19+1.127.46
5Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (19)16.41+2.145.22
6Vegard KittilsenH 17-18 (16)15.12+1.174.20
6Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (14)12.55+3.537.10
6Emil GrønliH 13-14 (19)16.53+2.265.26
6Lina Storler SnøfuglD 13-14 (15)20.50+5.316.43
6Alf Petter LynumH 11-12 (12)10.43+1.435.57
7Mats EidsmoH 17-18 (16)15.14+1.194.21
7August MaskeH 15-16 (25)16.40+3.004.54
8Kristian Fredrik LynumH 17-18 (16)15.18+1.234.22
8Nils Olav VennevikH 70- (25)25.39+3.328.33
9Jo Even KolstadH 17-18 (16)15.27+1.324.24
9Mathias HermstadH 19-20 (13)19.08+3.205.02
9Rune M HoltH 60- (12)31.02+11.279.24
10Arild H ClausenH 50- (27)18.42+1.485.30
10Håkon HolstadH 17-18 (16)16.00+2.054.34
10Ingvil SnøfuglDirekte (14)25.11+8.598.07
12Maj-Lisbet RønningDirekte (14)27.21+11.098.49
13Jostein RøH 15-16 (25)17.36+3.565.10
15Vetle Grønvik EkraH 15-16 (25)18.35+4.555.27
17Olle MalmringH 40- (20)20.37+5.355.53
20Lars OwrenH 21- (33)18.36+3.384.53
23Mathias Enebak IversenH 15-16 (25)33.09+19.299.45
23Geir WillumsenH 50- (27)25.33+8.397.30
Eira Forsbak AsplemN-åpen (22)12.3811.29
Clara LeroyerN-åpen (22)21.1219.16
Linus Fossum MalmringN-åpen (22)8.287.41
Irene Storler SnøfuglN-åpen (22)10.079.11
Marit Storler SnøfuglN-åpen (22)8.327.45
Erlend GrønliH -10 (9)13.037.15
Mathias LeroyerH -10 (9)9.425.23
Ole Ulseth SylteH -10 (9)14.418.09
Maria Strømdal WikD 13-14 (15)diskvalifisert
Una KittilsenD 13-14 (15)diskvalifisert
Ella SandstadD 13-14 (15)diskvalifisert
Mari Angell-PetersenD 40- (12)diskvalifisert
Vegard Lereim StorliH 13-14 (19)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (25)diskvalifisert
Tomas EidsmoH 40- (20)diskvalifisert
Vera MelkildD 19-20 (10)diskvalifisert
Tora KittilsenD 13-14 (15)ikke startet
Maria Ulseth SylteD 19-20 (10)ikke startet
Maren Mohagen HansenD 21- (27)ikke startet
Hanne SandstadD 21- (27)ikke startet
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (25)ikke startet
Vegard Ulseth SylteH 15-16 (25)ikke startet
Oscar LyngenH 19-20 (13)ikke startet
Sindre JohannessenH 21- (33)ikke startet
Janne Fossum MalmringDirekte (14)ikke startet
Emil Aleksander NolteH -10 (9)diskvalifisert
Filip Leonard NolteN-åpen (22)ikke startet

Frol IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadH 15-16 (25)13.404.01
1Arild VassendenH 60- (12)19.355.56
1Paul SirumH 21- (33)14.583.56
3Eirin Svanøe-HafstadD 21- (27)15.35+0.124.27
3Jo Forseth IndgaardH 21- (33)15.02+0.043.57
4Olav Martin IndgaardH 60- (12)23.50+4.157.13
5Torbjørn SirumH 60- (12)23.58+4.237.15
7June MunkebyD 15-16 (11)18.34+3.035.37
7Randi JensenD 50- (18)24.53+4.147.32
7Lars Sandstad SkjesetH 21- (33)15.38+0.404.06
8Magnus AlstadH 13-14 (19)18.09+3.425.51
8Carl Petter LyngenH 21- (33)15.49+0.514.09
8Ulf Forseth IndgaardH 21- (33)15.49+0.514.09
9Matilde MunkebyD 17-18 (12)20.53+4.366.08
9Ådne Krogstad StendahlH 13-14 (19)18.42+4.156.01
11Ragne MunkebyD 17-18 (12)22.53+6.366.43
15Randi HaugskottD 50- (18)30.48+10.099.20
18Håvard VassendenH 21- (33)18.03+3.054.45
19Marte SkoglundD 21- (27)20.33+5.105.52
Sigurd Skoglund LeitheN-åpen (22)18.5017.07
Jonas AlstadH -10 (9)13.547.43
Sondre Skoglund LeitheH -10 (9)16.339.11
Magnhild ForsethD 60- (9)diskvalifisert
Linnea MunkebyD 15-16 (11)diskvalifisert
Mathilde RundhaugD 21- (27)diskvalifisert
Guro TorpeD 21- (27)diskvalifisert
Hermann LeitheH 21- (33)diskvalifisert
Marit Hæreid SandstadD 60- (9)ikke startet
Sigurd VatnH 13-14 (19)ikke startet
Fritjof SandstadH 60- (12)ikke startet
Solveig Skoglund LeitheD -10 (10)diskvalifisert

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anine LomeD 19-20 (10)16.17+0.054.39

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn Anders FlågenH 19-20 (13)17.48+2.004.41

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Vegard Vaeng BernhardsenH 19-20 (13)20.29+4.415.23

IL Leik

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ådne SundetH 11-12 (12)10.24+1.245.46
5Line SølbergD 19-20 (10)18.14+2.025.12
6Tone AlmåsD 40- (12)19.58+1.236.03
6Jonas UnsgårdH 19-20 (13)17.56+2.084.43
10Oskar AndrénH 21- (33)15.51+0.534.10
12Mai Iren AlmåsD 50- (18)26.44+6.058.06
14Eivind NæveH 13-14 (19)22.47+8.207.20
16Ola KeiseråsH 21- (33)17.25+2.274.35
Jan HageH 50- (27)diskvalifisert

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Liv MeliD 50- (18)26.43+6.048.05

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Styrk Hundseid KamsvågH 19-20 (13)16.22+0.344.18

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jørgen BaklidH 19-20 (13)diskvalifisert

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gerd BjørsethD 60- (9)22.03+0.367.21

Kvikne IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mari Grøtli SvergjaD 15-16 (11)16.59+1.285.08
5Rønnaug Hansæl-NergaardD 17-18 (12)19.14+2.575.39
8Anne Mette GrøtliD 40- (12)21.22+2.476.28
8Simen Hansæl-NergaardH 11-12 (12)12.58+3.587.12

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hilde ForbordD 50- (18)23.48+3.097.12
11Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 (16)16.24+2.294.41
13Lars Erik StrømsnesH 50- (27)18.57+2.035.34
Eigil SørliH 70- (25)diskvalifisert
Roar ForbordH 70- (25)diskvalifisert

Melhus IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johannes HalvorsrudH 13-16C (1)14.207.57
3Atle PedersenH 50- (27)17.12+0.185.03
4Kristoffer LerliH 13-14 (19)16.33+2.065.20
7Sigurd RønningH 11-12 (12)12.03+3.036.41
9Johannes LerliH 11-12 (12)14.26+5.268.01
10Eivind BakkH 60- (12)32.27+12.529.50
14Trine SunnsetD 50- (18)30.35+9.569.16
14Stein Ivar FossH 50- (27)18.58+2.045.34
15Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 40- (20)19.58+4.565.42
18Peter Prytz JensenH 15-16 (25)20.05+6.255.54
19Joakim Solberg QvenildH 15-16 (25)21.56+8.166.27
20Andreas AagesenH 15-16 (25)24.32+10.527.12
21Martin AuneH 15-16 (25)26.26+12.467.46
22Oskar StorlerH 15-16 (25)30.01+16.218.49
24John LerliH 50- (27)26.02+9.087.39
Håkon Wærnes ØfstiH 15-16 (25)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Stig BratsbergDirekte (14)21.54+5.427.03
7Bjørn JakobsenH 60- (12)27.59+8.248.28
18Stig DahleH 50- (27)20.51+3.576.07
Rikke Gjeitnes DahleD 19-20 (10)diskvalifisert

Nidarøst OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Leidulv VinjeH 70- (25)22.19+0.127.26
8Stine AuneD 15-16 (11)20.25+4.546.11
8Dag StenersenH 50- (27)18.05+1.115.19
9Tore BrurokH 70- (25)25.40+3.338.33
10Hanne Helmine RogstadD 17-18 (12)22.37+6.206.39
10Tore KisteH 70- (25)25.42+3.358.34
13Johannes LangaasH 17-18 (16)19.25+5.305.32
17Finn BjørgumH 70- (25)33.34+11.2711.11
18Line Hovdenak LyngD 21- (27)19.46+4.235.38
19Are RogstadH 40- (20)21.47+6.456.13
29Petter LyngH 21- (33)24.19+9.216.23
Leif EngenH 70- (25)diskvalifisert
Halvor FlatbergH 70- (25)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9John SvergjaH 50- (27)18.15+1.215.22
12Harald SvergjaH 50- (27)18.52+1.585.32
16Helen Margrethe SchjelderupD 50- (18)32.50+12.119.56
19Per EngebakkenH 50- (27)21.22+4.286.17

NTNUI

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun HeimdalH 21- (33)15.02+0.043.57
4Tobias KristensenH 19-20 (13)16.54+1.064.26
4Karen Oline KolstadD 21- (27)16.20+0.574.40
5Jonas Klausen EspedalH 21- (33)15.24+0.264.03
6Ida LindkvistD 21- (27)16.29+1.064.42
6Quentin RauturierH 21- (33)15.31+0.334.05
7Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (13)17.59+2.114.43
7Tonje VassendD 21- (27)16.46+1.234.47
9Ingrid OkkenhaugD 21- (27)18.16+2.535.13
10Ronja BjörklundD 21- (27)18.34+3.115.18
11Hildegunn HeggøyD 21- (27)18.59+3.365.25
12Helene OmdalD 21- (27)19.00+3.375.25
13Pauline Røstum BellingmoD 21- (27)19.04+3.415.26
13Anders Felde OlaussenH 21- (33)16.27+1.294.19
14Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (33)16.29+1.314.20
14Aurora FossøyD 21- (27)19.13+3.505.29
15Jakob Kalvig SkoganH 21- (33)17.19+2.214.33
16Marte Hoff HagenD 21- (27)19.37+4.145.36
17Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (33)17.37+2.394.38
17Ingvild Ramtvedt NæssetD 21- (27)19.45+4.225.38
19Erik GustafssonH 21- (33)18.34+3.364.53
20Lene Therese MyrlandD 21- (27)20.44+5.215.55
20Kristoffer NeslandH 21- (33)18.36+3.384.53
22Ingvild BrekkeD 21- (27)22.03+6.406.18
23Synne FossøyD 21- (27)22.17+6.546.22
24Adrian OpheimH 21- (33)19.18+4.205.04
28Sindre Engzelius GylverH 21- (33)21.34+6.365.40
Elisabeth BrevikN-åpen (22)9.358.42
Vilde MalmeiD 21- (27)diskvalifisert
Simen Eid NielsenH 21- (33)diskvalifisert
Olai Stensland LillevoldH 21- (33)diskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 (10)ikke startet
Sindre Østgulen DeiszH 21- (33)ikke startet

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eirik Langedal BreivikH 21- (33)15.00+0.023.56
7Åse BerganD 19-20 (10)23.08+6.566.36

OK Skøynar

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håkon HallanH 11-12 (12)9.03+0.035.01
10Hege HallanD 15-16 (11)24.24+8.537.23
10Håvard VeieH 15-16 (25)17.01+3.215.00
11Hallvar HallanH 15-16 (25)17.23+3.435.06

OL Gaula

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jon RøstumH 50- (27)17.05+0.115.01
8Sivert BellingmoH 19-20 (13)18.24+2.364.50

OL Trollelg

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottD 15-16 (11)15.314.42
2Thomas Berge MjølhusH 40- (20)15.51+0.494.31
2Anders HaugskottH 19-20 (13)16.05+0.174.13
2Paul ForsethH 80- (2)31.36+2.4310.32
3Anne FuruholtD 70- (5)32.18+9.4110.46
3Anders Berge MjølhusH 11-12 (12)10.11+1.115.39
5Sigrid HaugskottD 13-14 (15)18.30+3.115.58
6Ruth SchmidD 60- (9)29.36+8.099.52
6Bjørn Ludvig BrenneH 70- (25)23.45+1.387.55
7Edgar FuruholtH 70- (25)24.29+2.228.09
8Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 21- (27)17.29+2.064.59
9Kirsti Næss OlsenD 40- (12)24.22+5.477.23
9Roar SkulbørstadH 40- (20)17.33+2.315.00
10Louise Hals StensrudD 11-12 (14)15.42+6.408.43
12Kristian StensrudH 40- (20)18.36+3.345.18
13Anders LaugloH 70- (25)28.15+6.089.25
19Finn Faye KnudsenH 70- (25)34.54+12.4711.38
21Marit SchmidD 21- (27)21.03+5.406.00
22Geir PaulsenH 50- (27)22.31+5.376.37
Samuel Knudsen OlavsbyeN-åpen (22)22.0320.02
Fredrik Hals StensrudN-åpen (22)22.0420.03
Kristin HaugskottD 40- (12)diskvalifisert
Anne-Lise BrenneD 70- (5)diskvalifisert
Dag Ove TinmannsvikH 50- (27)diskvalifisert
Gunnar SmistadH 80- (2)ikke startet

Oppdal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Emil AaldeH 13-14 (19)24.31+10.047.54
18Trond AaldeH 40- (20)21.07+6.056.02

Orkanger IF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Rolf WærnesH 60- (12)ikke startet

Os IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anne-Mari HaagensenD 70- (5)51.06+28.2917.02
5Sunniva Johaug RyenD 60- (9)28.00+6.339.20
6Ragnhild DåsnesD 50- (18)24.15+3.367.20
8Jorun BækkenD 17-18 (12)20.28+4.116.01
8Inger Johanne SimensenD 60- (9)36.23+14.5612.07
8Ottar RyenH 60- (12)28.33+8.588.39
12Tor ØstvangH 70- (25)26.46+4.398.55
15Peder Angel Lundquist LangenH 13-14 (19)23.21+8.547.31
18Steinar SimensenH 70- (25)34.02+11.5511.20
20Erik HaagensenH 70- (25)39.14+17.0713.04

Politiets IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Terje HanssenH 70- (25)23.04+0.577.41

Røros IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helge SundbergH 60- (12)23.34+3.597.08
6Frode SjøvoldH 50- (27)17.53+0.595.15
8Hans Arild SkjevdalH 40- (20)16.55+1.534.50
10Britt Laila NilsgårdD 50- (18)26.32+5.538.02
11Petter GullikstadH 50- (27)18.47+1.535.31
15Terje SchjølbergH 50- (27)19.25+2.315.42

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sunniva OmdalD 19-20 (10)19.34+3.225.35

Selbu OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Karin GalaaenD 60- (9)23.33+2.067.51
11Jardar SandstadH 70- (25)26.40+4.338.53
12Tina UglemsmoD 11-12 (14)27.10+18.0815.05
13Nardos Kidane EmahatsionD 11-12 (14)29.06+20.0416.10
24Elisabeth StørsethD 21- (27)24.09+8.466.54

Steinkjer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vibeke Kvistad DengerudD 17-18 (12)18.43+2.265.30
3Rolf KarsetH 70- (25)22.57+0.507.39
3Svein Anders MelhusH 40- (20)16.05+1.034.35
4Atle DengerudH 50- (27)17.20+0.265.05
5Niklas Landsem MelhusH 15-16 (25)15.53+2.134.40
6Henrik BelboH 15-16 (25)16.00+2.204.42
Mari Ann Landsem MelhusD 50- (18)ikke startet
Vegard JermstadH 15-16 (25)ikke startet
Trond Svanøe-HafstadH 50- (27)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingvild KjesbuD 40- (12)18.42+0.075.40
2Ingvild Geving SkulbørstadD 17-C (4)13.26+0.227.27
4Sofia HaglundD 17-18 (12)18.45+2.285.30
4Ane Nielsen SolbergD 19-20 (10)18.03+1.515.09
4Rigmor StandalD 17-C (4)19.32+6.2810.51
5Jakob HaugenH 50- (27)17.27+0.335.07
9Ane SkulbørstadD 11-12 (14)15.27+6.258.35
10Asle SkulbørstadH 40- (20)18.24+3.225.15
11Håvard KjesbuH 40- (20)18.25+3.235.15
11Emilie StandalD 11-12 (14)16.16+7.149.02
15Solveig VassendenD 21- (27)19.24+4.015.32
26Mattis MyhreH 21- (33)20.46+5.485.27
Gustav StandalN-åpen (22)21.5319.53
Einar SævikN-åpen (22)26.5424.27
Guro SævikN-åpen (22)27.3225.01
Petter SkulbørstadH -10 (9)15.568.51
Monica HægstadDirekte (14)diskvalifisert
Idun AaenD 11-12N (1)ikke startet
Marie Nielsen SolbergD 15-16 (11)ikke startet
Sigurd SævikH -10 (9)diskvalifisert

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Håvard SundbergH 21- (33)19.04+4.065.01

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20 (13)20.29+4.415.23

Tynset IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (14)12.29+3.276.56
3Jørgen SchjølbergH 15-16 (25)15.08+1.284.27
4Anne Mette NormannD 60- (9)26.52+5.258.57
4Gaute Kvittum NytrøenH 17-18 (16)15.09+1.144.19
6Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 (12)19.54+3.375.51
7Elisabeth EspelandD 40- (12)21.10+2.356.24
8Eldbjørg G. KalbækkenD 50- (18)25.36+4.577.45
9Guro SchjølbergD 13-14 (15)22.52+7.337.22
12Asgeir EspelandH 17-18 (16)17.39+3.445.02
13Geir SchjølbergH 40- (20)19.13+4.115.29
21Leif Arne NytrøenH 50- (27)22.21+5.276.34
Aurora OldertrøenD -10 (10)18.0510.02
Ida Joanne OldertrøenD -10 (10)19.4310.57
Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (12)diskvalifisert

Velledalen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pernille Ibsen LervågDirekte (14)17.03+0.515.30
8Mateusz BalonDirekte (14)23.21+7.097.31
Emil BalonN-åpen (22)17.2415.49
Tobias Ibsen LervågN-åpen (22)7.477.04

Verdal OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanna SkjerveD 11-12N (1)15.2313.59
2Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 (12)18.12+1.555.21
2Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (14)11.43+2.416.30
3Fredrik Vehus SkjerveH 17-18 (16)15.03+1.084.18
4Martin Vehus SkjerveH 15-16 (25)15.26+1.464.32
5Filip Mitchell IversenH 11-12 (12)10.30+1.305.50
6Trude MarkhusD 15-16 (11)18.07+2.365.29
6Karl Arne MelbyeH 60- (12)25.58+6.237.52
7Fredrikke Baglo BjørkengD 13-14 (15)20.51+5.326.43
7Aleksander Tanem IversenH 13-14 (19)18.08+3.415.50
7Kurt Ove MelbyeH 40- (20)16.51+1.494.48
8Mathea Baglo BjørkengD 13-14 (15)22.05+6.467.07
12Sofie HallemD 17-18 (12)23.37+7.206.56
14Sverre KristoffersenH 70- (25)28.32+6.259.30
16Kristian MidthjellH 70- (25)33.06+10.5911.02
17Stein MarkhusH 50- (27)19.52+2.585.50
30Ole Morten FrøsethH 21- (33)25.17+10.196.39
Ovid Baglo BjørkengN-åpen (22)9.478.53
Martine Nubdal FrøsethN-åpen (22)15.2313.59
Matilde Tanem IversenN-åpen (22)15.3114.06
Simon Mitchell IversenN-åpen (22)10.589.58
Emilie Nubdal FrøsethD -10 (10)18.5410.30
Mia Stensland MelbyeD -10 (10)13.227.25
William Mitchell IversenH -10 (9)12.276.55
Vidar SkjerveH 50- (27)diskvalifisert
Ludvik Laksholm GrindbergH 11-12 (12)ikke startet
Tor Ove HallemH 50- (27)ikke startet
Mads Stensland MelbyeN-åpen (22)ikke startet
Helmine Laksholm GrindbergD -10 (10)ikke startet

Vingelen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetD 13-14 (15)15.194.56
2Solveig VingelenD 70- (5)29.08+6.319.42
2Terje HansenH 60- (12)20.37+1.026.14
3Andrea sæther VerdeniusD 13-14 (15)17.08+1.495.31
6Jan Jacob VerdeniusH 40- (20)16.46+1.444.47
8Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (14)14.50+5.488.14
9Bente HortenDirekte (14)24.50+8.388.00
Maria sæther VerdeniusD -10 (10)14.548.16
Jacob Sæther VerdeniusH 15-16 (25)ikke startet
Jon VingelenH 80- (2)ikke startet

Wing OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anna Emilie LonaD 11-12 (14)14.47+5.458.12
8Erling Eide HustvedtH 15-16 (25)16.45+3.054.55
9Petter Andreas LonaH 15-16 (25)16.51+3.114.57
11August Hopstad NykvistH 15-16 (25)17.23+3.435.06
14Nikolai RenolenH 15-16 (25)18.22+4.425.24
Maia Ruano StrandD -10 (10)18.3910.21
Ådne Skjæveland JøssingH 17-18 (16)diskvalifisert
Jonas VindalH 17-18 (16)diskvalifisert
Magne GuttvikH 13-14 (19)diskvalifisert
Mathias BjuganH 21- (33)ikke startet
Robert StrømH 70- (25)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor