Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 5 april 2018

D13-14

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig16.336.37
2Una KittilsenFreidig16.55+0.226.46
3Tora KittilsenFreidig20.02+3.298.00
3Solveig Louise NissenFreidig20.02+3.298.00
5Anna Aurora NolteFreidig20.56+4.238.22
6Maria Strømdal WikFreidig21.43+5.108.41
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL22.19+5.468.55
8Sigrid HaugskottOL Trollelg23.01+6.289.12
9Selma NevinFreidig35.21+18.4814.08
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert
Marita AskeFreidigdiskvalifisert

H13-14

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig13.475.30
2Iver Dalsaune ThunFreidig17.08+3.216.51
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig17.21+3.346.56
4Emil GrønliFreidig17.35+3.487.02
5Magne GuttvikWing OK18.05+4.187.14
6Kristoffer LerliMelhus IL18.17+4.307.18
7Imre Overgård FremstadByåsen IL18.30+4.437.24
8Tord RomundstadNidarøst OK20.45+6.588.18
9Aksel VikenByåsen IL21.47+8.008.42
10Sverre HellevikFreidig21.51+8.048.44
11Herman Bruchmüller SundtByåsen IL22.18+8.318.55
12Vegard Lereim StorliFreidig23.19+9.329.19
13Ådne StordalByåsen IL25.30+11.4310.12
14Anders TørumSelbu OK34.20+20.3313.44
15Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK34.49+21.0213.55

D15-16

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig14.415.52
2Frida HaugskottOL Trollelg14.53+0.125.57
3Ane Malene KolstadFreidig17.31+2.507.00
4Stine AuneNidarøst OK18.42+4.017.28
5Anna ChristensenFreidig19.18+4.377.43
6Silje Marie NissenFreidig20.10+5.298.04
7Maren VikenByåsen IL27.22+12.4110.56

H15-16

2 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig13.045.13
2Tobias AlstadFrol IL13.38+0.345.27
3Petter Andreas LonaWing OK14.53+1.495.57
4Jostein RøFreidig15.39+2.356.15
5Einar EideByåsen IL15.44+2.406.17
6Nikolai RenolenWing OK16.11+3.076.28
7August Hopstad NykvistWing OK16.21+3.176.32
8Erling Eide HustvedtWing OK16.32+3.286.36
9Vemund MølnvikFreidig17.46+4.427.06
10Erlend AuneByåsen IL18.09+5.057.15
11Brage AsplemFreidig18.32+5.287.24
11Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.32+5.287.24
13Lars Erik UglemsmoSelbu OK18.40+5.367.28
13Vetle Grønvik EkraFreidig18.40+5.367.28
15Henrik BraathenWing OK19.03+5.597.37
16Ørjan SæterMelhus IL19.42+6.387.52
17Espen KarlsenMelhus IL20.01+6.578.00
18Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL21.12+8.088.28
19Joakim Solberg QvenildMelhus IL22.10+9.068.52
20Oskar StorlerMelhus IL28.46+15.4211.30
Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert

D17-20

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.455.30
2Lene Berg HanssenByåsen IL14.14+0.295.41
3Ragnhild EideByåsen IL14.19+0.345.43
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.45+1.005.54
5Line SølbergIL Leik14.57+1.125.58
6Vera MelkildFreidig15.04+1.196.01
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb15.06+1.216.02
8Kårhild Husby NordstadNTNUI15.59+2.146.23
9Anne Willkommen EikenNTNUI16.13+2.286.29
10Tonje Aasheim NymarkNTNUI16.29+2.446.35
11Synne Marie KvammeWing OK17.03+3.186.49
12Ingvild C. FleisjeLillomarka OL17.37+3.527.02
13Anna RenolenWing OK18.50+5.057.32
14Hanne Helmine RogstadNidarøst OK20.28+6.438.11
15Johanne Øderud VatneNTNUI21.34+7.498.37
16Andrine VikenByåsen IL22.47+9.029.06
17Aurora Opheim SauarIL Koll23.09+9.249.15
18Thea WalsethMalvik IL28.36+14.5111.26

H17-20

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.054.26
2Oliwer LundbergFreidig11.51+0.464.44
3Simen Spets StorhovFreidig12.01+0.564.48
4Mats EidsmoFreidig12.16+1.114.54
5Anders HaugskottOL Trollelg12.31+1.265.00
6Kristian Fredrik LynumFreidig12.37+1.325.02
7Tobias KristensenNTNUI12.43+1.385.05
8Olav Milian Schmitt GranNTNUI12.50+1.455.08
9Jonas GrønliFreidig13.00+1.555.12
10Matias NissenFreidig13.25+2.205.22
11Jo Even KolstadFreidig13.34+2.295.25
12Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL14.18+3.135.43
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.19+3.145.43
14Jonas VindalWing OK15.04+3.596.01
15Johannes LangaasNidarøst OK15.53+4.486.21
16Ådne Skjæveland JøssingWing OK16.19+5.146.31
17Kenneth KjelaasMalvik IL18.13+7.087.17
18Håkon HolstadFreidig18.53+7.487.33
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

D21

2 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Huber SvenssonIFK Mora OK13.595.35
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14.29+0.305.47
3Ida LindkvistNTNUI14.41+0.425.52
4Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI15.33+1.346.13
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI15.46+1.476.18
6Aurora FossøyNTNUI15.51+1.526.20
7Kristin BrekkeNTNUI15.57+1.586.22
8Eva TesarovaWing OK15.59+2.006.23
8Martine ÅstebølNTNUI15.59+2.006.23
10Maren GrandeFrol IL16.15+2.166.30
11Ronja BjörklundNTNUI16.28+2.296.35
12Hedvig ÅstebølNTNUI16.37+2.386.38
13Hildegunn HeggøyNTNUI16.39+2.406.39
14Helene OmdalNTNUI16.58+2.596.47
15Ingrid OkkenhaugNTNUI16.59+3.006.47
16Gry GranstedtNTNUI17.21+3.226.56
17Marit SchmidOL Trollelg18.14+4.157.17
18Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.45+4.467.30
19Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK20.30+6.318.12
20Marte Hoff HagenNTNUI20.41+6.428.16
21Kristin JægerWing OK22.11+8.128.52
22Ida Tungesvik LeirvågNTNUI23.03+9.049.13
23Elisabeth StørsethSelbu OK24.39+10.409.51
24Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL38.04+24.0515.13
Marta UlvensøenNTNUIdiskvalifisert

H21

2 500 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK10.284.11
2Henry McNultyNTNUI11.33+1.054.37
3Ove BaardsgaardOL Trollelg11.44+1.164.41
4Jonas Klausen EspedalNTNUI12.02+1.344.48
5Johan Asphjell BjørnaasFrol IL12.13+1.454.53
6Gustav FiskumNTNUI12.23+1.554.57
7Johannes RidefeltOK Linné12.33+2.055.01
8Håvard Mo VaadalNTNUI12.36+2.085.02
9Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.45+2.175.06
10Jakob Kalvig SkoganNTNUI13.14+2.465.17
11Mathias BjuganWing OK13.25+2.575.22
12Ola KeiseråsIL Leik13.28+3.005.23
13Sverre Bang StøengNTNUI13.29+3.015.23
14Asbjørn Magnus MidtbøWing OK13.32+3.045.24
14Anders EinumFreidig13.32+3.045.24
16Jonas KittelsenNTNUI13.34+3.065.25
17Adrian OpheimNTNUI13.38+3.105.27
18Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI14.41+4.135.52
19Henrik UpsalNTNUI14.45+4.175.54
20Eirik MarthinsenOL Trollelg14.51+4.235.56
21Sigurd StenvikByåsen IL14.52+4.245.56
22Simen Eid NielsenNTNUI14.59+4.315.59
23Snorre HansenByåsen IL15.01+4.336.00
24Peter Martinus Freyborg UranNTNUI15.09+4.416.03
25Sindre Engzelius GylverNTNUI15.56+5.286.22
26Asle Heide VaskinnMelhus IL16.02+5.346.24
27Sondre KristiansenNTNUI16.09+5.416.27
28Jérôme SoulardByåsen IL17.05+6.376.50
29Erik FrøsethVerdal OK17.25+6.576.58
30Jan KondulaNTNUI19.05+8.377.38
31Philip FøyenNTNUI22.33+12.059.01
Johannes Karstein MidtbøWing OKdiskvalifisert

D40

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig16.046.25
2Gøril EideByåsen IL16.46+0.426.42
3Mette Resell NolteFreidig17.10+1.066.52
4Kari Solem AuneByåsen IL18.15+2.117.18
5Kari UlsethFreidig18.25+2.217.22
6Randi LillealternFreidig18.40+2.367.28
7Tonje BostadNidarøst OK19.01+2.577.36
8Tone AlmåsIL Leik19.37+3.337.50
9Tina Strømdal WikFreidig20.07+4.038.02
10Kari Tønset GuttvikWing OK22.16+6.128.54
11Liv TennesWing OK23.04+7.009.13
12Maria StuifbergenMalvik IL30.27+14.2312.10
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

H40

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig12.565.10
2Petter Andreas BerghMalvik IL13.36+0.405.26
3Jørgen TegdanFreidig14.02+1.065.36
4Torgeir AuneByåsen IL14.24+1.285.45
5Jon HolstadFreidig14.57+2.015.58
6Eivind LonaWing OK15.06+2.106.02
7Øystein HusbyMalvik IL16.06+3.106.26
8Christian Andre AndresenMalvik IL17.45+4.497.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Jon Olaf OlaussenMalvik IL19.31+6.357.48
10Are RogstadNidarøst OK20.05+7.098.02
11Marius WalsethMalvik IL24.06+11.109.38

D50

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL17.046.49
2Torunn Spets StorhovFreidig18.04+1.007.13
3Mona J. MølnvikFreidig19.12+2.087.40
4Hege Solhjem MelhuusMelhus IL19.34+2.307.49
5Sigrid MelkildFreidig20.05+3.018.02
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL20.19+3.158.07
7Guri BjørndalByåsen IL20.47+3.438.18
8Mari HoffByåsen IL20.50+3.468.20
9Hilde ForbordMalvik IL21.41+4.378.40
10Mona Høiås SætherFreidig21.44+4.408.41
11Ingunn MorsetWing OK22.52+5.489.08

H50

2 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig13.515.32
2Jon RøstumOL Gaula14.28+0.375.47
3Svein Erik BratsbergWing OK14.30+0.395.48
4Frode HaugskottOL Trollelg14.37+0.465.50
5Bjarne LienByåsen IL14.55+1.045.58
6Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg14.56+1.055.58
7Dag StenersenNidarøst OK15.41+1.506.16
8Håvard LorangeFreidig15.52+2.016.20
9Rune StræteWing OK15.53+2.026.21
10Stein Ivar FossMelhus IL16.13+2.226.29
11Sturla SætherFreidig16.21+2.306.32
12Jan HageIL Leik16.25+2.346.34
13Morten KorsvoldWing OK16.35+2.446.38
14Håvard EidnesOL Trollelg17.00+3.096.48
15Øyvind SchjelderupWing OK17.19+3.286.55
16Haakon ArnesenByåsen IL17.40+3.497.04
17Øystein WiggenByåsen IL17.45+3.547.06
18Terje MidtbøWing OK18.09+4.187.15
19Knut HagenByåsen IL18.16+4.257.18
20Rune VikenByåsen IL18.38+4.477.27
21Geir PaulsenOL Trollelg19.06+5.157.38
22Lars Erik StrømsnesMalvik IL19.08+5.177.39
23Geir WillumsenFreidig22.21+8.308.56
24John LerliMelhus IL23.44+9.539.29

D60

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig21.258.34

H60

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge NørstebøOL Trollelg15.496.19
2Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK16.59+1.106.47
3Kjell MaroniByåsen IL18.23+2.347.21
4Lasse NatvigByåsen IL19.05+3.167.38
5Morten SkoglundByåsen IL20.13+4.248.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Helge RustadFreidig23.01+7.129.12
7Jan Erik KofoedNidarøst OK25.08+9.1910.03
8Kjell-Arne HenninenByåsen IL29.33+13.4411.49
Rolf Helge RøsandNidarøst OKdiskvalifisert

H70

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf KarsetSteinkjer OK22.479.06
2Svein Endre HoveByåsen IL23.16+0.299.18
3Leif RøhjellByåsen IL25.01+2.1410.00
4Nils Olav VennevikFreidig26.09+3.2210.27

D11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna BellingmoOL Gaula11.377.44
2Ingeborg KolstadWing OK13.45+2.089.10
3Ella Bruchmüller SundtByåsen IL17.23+5.4611.35
4Frida HolmqvistByåsen IL18.19+6.4212.12
5Sigrid HægstadByåsen IL18.24+6.4712.16
6Ine Bohnhorst TegdanFreidig20.46+9.0913.50

H11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Petter LynumFreidig10.557.16
2Sven NevinFreidig11.22+0.277.34
3Ådne SundetIL Leik11.52+0.577.54
4Loke Strøm HaugsnesWing OK14.48+3.539.52
5Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL16.35+5.4011.03
6Johannes StordalByåsen IL17.26+6.3111.37

D65

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ElfvingByåsen IL26.3510.38

H65

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune M HoltFreidig24.529.56
2Tor GjermstadWing OK25.33+0.4110.13
3Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK25.46+0.5410.18

H75

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL21.218.32
2Magnus LandstadFreidig23.49+2.289.31
3Torleif StephansenNidarøst OK24.29+3.089.47
4Eigil SørliMalvik IL26.41+5.2010.40
5Robert StrømWing OK28.05+6.4411.14
6Finn BjørgumNidarøst OK32.00+10.3912.48
7Jardar SandstadSelbu OK34.39+13.1813.51
Leif EngenNidarøst OKdiskvalifisert

H80

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL27.4411.05
2Arne Kjell FoldvikNidarøst OK29.21+1.3711.44

D-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid RøFreidig27.3918.26
Eira Forsbak AsplemFreidig34.0822.45
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL24.3916.26

H-10

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathias LeroyerFreidig11.197.32
Markus RekstadByåsen IL17.2411.36
Dagfinn StenvikByåsen IL17.1811.32
Erlend GrønliFreidig13.589.18
Ole Ulseth SylteFreidig17.3311.42

Åpen lang

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald GrønningSelbu OK21.038.25
2Anne NevinFreidig25.49+4.4610.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor