Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 3
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 3 juni 2018

Freidig

77 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torid KvaalD 70- (2)39.3618.51
1Mathea Spets StorhovD 13-14 (9)26.3910.15
1Tore Angell-PetersenH 70- (9)26.0212.23
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (7)19.367.32
1Oscar LyngenH 19-20 (2)31.008.09
1Ane Malene KolstadD 15-16 (9)22.2210.39
1Mari Angell-PetersenD 40- (9)42.3313.17
1Simen Spets StorhovH 17-18 (9)25.307.43
1Mikkel HoltH 15-16 (7)33.4510.32
1Svein Terje KolstadH 50- (13)32.509.56
2Anna Aurora NolteD 13-14 (9)27.45+1.0610.40
2Tomas EidsmoH 40- (16)31.44+2.128.21
2Torunn Spets StorhovD 50- (6)41.51+4.0513.57
2Tristan HalvorsenH 13-14 (7)22.04+2.288.29
2Fredrik SandnesH 19-20 (2)46.49+15.4912.19
2Vilde Lereim StorliD 15-16 (9)23.16+0.5411.04
2August MaskeH 15-16 (7)38.18+4.3311.58
2Vegard KittilsenH 17-18 (9)26.13+0.437.56
2Håvard LorangeH 50- (13)33.15+0.2510.04
3Sigrid MelkildD 50- (6)49.47+12.0116.35
3Jørgen TegdanH 40- (16)31.52+2.208.23
3Una KittilsenD 13-14 (9)28.16+1.3710.52
3Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (7)23.02+3.268.51
3Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (4)35.48+9.0516.16
3Mari EidsmoD 15-16 (9)23.23+1.0111.08
3Jonas GrønliH 17-18 (9)28.45+3.158.42
4Anne MelkildD 50- (6)50.39+12.5316.53
4Andreas SylteH 40- (16)31.53+2.218.23
4Solveig Louise NissenD 13-14 (9)29.27+2.4811.19
4Gunnar ØsterbøH 70- (9)29.32+3.3014.03
4Ingvild SnøfuglDirekte B (9)57.16+8.5222.01
4Trond SletnerDirekte A (17)38.10+9.2012.43
4Maria Ulseth SylteD 19-20 (5)51.19+13.5616.02
4Jo Even KolstadH 17-18 (9)29.32+4.028.56
4Jens Even StorhovH 50- (13)34.20+1.3010.24
5Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (9)30.28+3.4911.43
5Mette Resell NolteD 40- (9)48.49+6.1615.15
5Sindre JohannessenH 21- (44)31.55+1.467.05
5Kristian Fredrik LynumH 17-18 (9)31.01+5.319.23
6Tora KittilsenD 13-14 (9)31.01+4.2211.55
6Pål KittilsenH 40- (16)34.32+5.009.05
6Lars Talgø KristiansenDirekte B (9)1.02.23+13.5923.59
6Nils Olav VennevikH 70- (9)35.31+9.2916.54
6Vegard Lereim StorliH 13-14 (7)28.47+9.1111.04
6Tale Tannvik SkeiD 15-16 (9)26.09+3.4712.27
6Håkon HolstadH 17-18 (9)34.06+8.3610.20
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (7)1.03.02+29.1719.41
6Geir ArnesenH 50- (13)40.18+7.2812.12
7Maria Strømdal WikD 13-14 (9)31.10+4.3111.59
7Silje Marie NissenD 15-16 (9)30.08+7.4614.20
7Rune M HoltDirekte B (9)1.03.23+14.5924.22
8Marita AskeD 13-14 (9)35.05+8.2613.29
8Tina Strømdal WikD 40- (9)54.18+11.4516.58
8Arild H ClausenH 50- (13)41.47+8.5712.39
9Lina Storler SnøfuglD 13-14 (9)41.18+14.3915.53
9Jon HolstadH 40- (16)37.35+8.039.53
9Anna ChristensenD 15-16 (9)55.34+33.1226.27
10Oliwer LundbergH 21- (44)32.41+2.327.15
11Arild HeggesetH 50- (13)51.04+18.1415.28
12Nelly MaskeDirekte A (17)58.25+29.3519.28
12Geir WillumsenH 50- (13)1.42.20+1.09.3031.00
13Gunn Kari HygenDirekte A (17)1.10.54+42.0423.38
14Olle MalmringH 40- (16)50.22+20.5013.15
14Maj Lisbet RønningDirekte A (17)1.13.23+44.3324.27
15Jacob HygenDirekte A (17)1.14.29+45.3924.49
16Eivind Sjøgren OlsenH 40- (16)1.04.16+34.4416.54
16Janne Fossum MalmringDirekte A (17)1.15.37+46.4725.12
17Ingerid Angell-PetersenDirekte A (17)1.23.02+54.1227.40
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (19)27.5621.29
Linus Fossum MalmringN-åpen (19)15.0111.33
Irene Storler SnøfuglN-åpen (19)15.5912.17
Marit Storler SnøfuglN-åpen (19)14.3511.13
Mathias LeroyerH -10 (6)13.188.52
Ole Ulseth SylteH -10 (6)13.529.14
Reidun Fallan SmaavikD 60- (3)diskvalifisert
Mattis HoltH 21- (44)diskvalifisert
Brage AsplemH 15-16 (7)diskvalifisert
Vera MelkildD 19-20 (5)ikke startet
Alf Petter LynumH 11-12 (4)ikke startet
Emil GrønliH 13-14 (7)ikke startet
Vegard Ulseth SylteH 15-16 (7)ikke startet
Fredrik SandnesH 19-20 (2)ikke startet
Oskar Spets StorhovH 21- (44)ikke startet
Erlend GrønliH -10 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor