Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 1
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 1 juni 2018

N-åpen

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Torvin Bergh-HansenByåsen IL36.23
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK22.49
Kristine BraathenWing OK23.31
Gustav Johannes BugtenNidarøst OK22.37
Sofia Johannes BugtenNidarøst OK23.32
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK13.26
Emma ImslandWing OK13.21
Emre Vold KirkvoldWing OK24.39
Hauk Vold KirkvoldWing OK24.59
Martin Sæther LevinFreidig12.16
Linus Fossum MalmringFreidig16.13
Saga Melbye-BergWing OK12.44
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK32.23
Filip NolteFreidig17.06
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK22.11
Tuva Holck SandbergWing OK12.12
Irene Storler SnøfuglFreidig12.27
Marit Storler SnøfuglFreidig17.52
Peter WithWing OK21.36
Agnes Wullum-VestadWing OK13.27
Even Hoff BjørklundNidarøst OKdiskvalifisert
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKdiskvalifisert
Eline Jøsang WithWing OKdiskvalifisert
Peter Jøsang WithWing OKikke startet

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Guro HaalandWing OK18.01
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16.29
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK19.32
Maia Ruano StrandWing OK17.41
Hedda SæbøNidarøst OK17.17

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15.08
2Ingeborg KolstadWing OK15.34+0.26

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tyra Hopstad NykvistWing OK14.30

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig14.21
2Una KittilsenFreidig16.20+1.59
3Solveig Louise NissenFreidig17.28+3.07
4Maria Strømdal WikFreidig18.31+4.10
5Lina Storler SnøfuglFreidig18.57+4.36
6Tora KittilsenFreidig19.10+4.49
7Marita AskeFreidig26.08+11.47
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig13.52
2Mari EidsmoFreidig14.07+0.15
3Ane Malene KolstadFreidig14.32+0.40
4Trude MarkhusVerdal OK15.45+1.53
5Tale Tannvik SkeiFreidig17.33+3.41
6Stine AuneNidarøst OK17.56+4.04
7Anna ChristensenFreidig19.30+5.38
8Silje Marie NissenFreidig20.52+7.00
Hege HallanOK Skøynarikke startet

D 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL15.46
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK20.03+4.17

D 19-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.43
2Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI14.56+1.13
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI15.03+1.20
4Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK19.21+5.38
Vera MelkildFreidigikke startet

D 21-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma ArnesenByåsen IL16.59
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF17.24+0.25
3Vilde MalmeiNTNUI17.30+0.31
4Ingrid GulbrandsenNTNUI17.32+0.33
5Evine Westli AndersenLøten o-lag18.23+1.24
6Åshild KolstadNTNUI19.02+2.03
7Åsne Skram TrømborgNTNUI19.10+2.11
8Aurora FossøyNTNUI19.38+2.39
9Marie StyrvoldNTNUI19.40+2.41
10Hildegunn HeggøyNTNUI19.43+2.44
11Maja BergerByåsen IL20.09+3.10
12Evelina FolkessonOK Torfinn20.37+3.38
13Hanne VefsnmoByåsen IL20.38+3.39
14Ingvild TorgersenNTNUI20.50+3.51
15Kristine AusenNTNUI21.04+4.05
16Helene OmdalNTNUI21.10+4.11
17Marit SchmidOL Trollelg21.15+4.16
18Synne FossøyNTNUI22.31+5.32
19Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL23.29+6.30
20Camilla NilssonOK Torfinn24.42+7.43
Anna UlvensøenNTNUIdiskvalifisert
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet
Kristin JægerWing OKikke startet

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette Resell NolteFreidig16.15
2Tina Strømdal WikFreidig16.57+0.42
3Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.33+2.18
4Tone AlmåsIL Leik19.09+2.54
Mari Angell-PetersenFreidigikke startet

D 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL16.04
2Torunn Spets StorhovFreidig16.08+0.04
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18.06+2.02
4Sigrid MelkildFreidig18.52+2.48
5Hilde ForbordMalvik IL19.52+3.48
6Turid ArnesenByåsen IL20.13+4.09
7Anne MelkildFreidig21.30+5.26
8Mai Iren AlmåsIL Leik23.25+7.21
9Åse Rita EllingsenWing OK24.33+8.29
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28.10+12.06

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellrun SporildMalvik IL19.27
2Reidun Fallan SmaavikFreidig25.52+6.25

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig20.46

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend GrønliFreidig12.12
Mathias LeroyerFreidig13.37
Dagfinn StenvikByåsen IL12.20
Ole Ulseth SylteFreidig16.11
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.59
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11.30
2Loke Strøm HaugsnesWing OK12.28+0.58
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig13.30+2.00
4Sivert Sæther LevinFreidig13.31+2.01
5Jakob Jøsang WithWing OK13.48+2.18

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig12.05
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig14.29+2.24
3Tristan HalvorsenFreidig14.43+2.38
4Emil GrønliFreidig14.44+2.39
5Iver Dalsaune ThunFreidig15.27+3.22
6Vegard Lereim StorliFreidig15.32+3.27
7Tord RomundstadNidarøst OK15.37+3.32
8Sigurd BraathenWing OK17.49+5.44
9Borgar StavrumWing OK19.54+7.49

H 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel HoltFreidig11.43
2Petter Andreas LonaWing OK13.47+2.04
3August Hopstad NykvistWing OK14.06+2.23
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig15.08+3.25
5Antonius Herskedal AmundsenFreidig15.34+3.51
6August MaskeFreidig16.03+4.20
6Einar EideByåsen IL16.03+4.20
8Vetle Grønvik EkraFreidig16.52+5.09
9Nikolai RenolenWing OK17.02+5.19
10Vegard Ulseth SylteFreidig17.05+5.22
11Gabriel CallananWing OK17.10+5.27
12Erlend AuneByåsen IL17.20+5.37
13Henrik BraathenWing OK18.06+6.23
14Brage AsplemFreidig19.16+7.33
15Håkon SæternesByåsen IL26.09+14.26
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet

H 17-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig15.39
2Jonas GrønliFreidig15.41+0.02
3Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16.26+0.47
4Jo Even KolstadFreidig16.48+1.09
5Ådne Skjæveland JøssingWing OK18.07+2.28
6Johannes LangaasNidarøst OK19.47+4.08
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert

H 19-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar LyngenFreidig15.08
2Jørgen BaklidKonnerud IL15.56+0.48
3Olav Milian Schmitt GranNTNUI16.30+1.22

H 21-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig15.24
2Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15.51+0.27
3Nicolas RioNTNUI15.58+0.34
4Hans Petter MathisenFredrikstad SK16.09+0.45
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.15+0.51
6Jan SchmidOL Trollelg16.55+1.31
6Morten JørgensenKristiansand OK16.55+1.31
8Mattis HoltFreidig16.57+1.33
9Anders Felde OlaussenNTNUI17.09+1.45
10Tomas RusySK Kamenice17.19+1.55
11Olai Stensland LillevoldNTNUI17.27+2.03
12Håvard Mo VaadalNTNUI17.34+2.10
13Øyvind WiggenByåsen IL18.08+2.44
14Henrik UpsalNTNUI18.31+3.07
15Ola KeiseråsIL Leik18.38+3.14
16Asbjørn Magnus MidtbøWing OK18.51+3.27
17Jørgen MadslienNTNUI18.53+3.29
18Christian HohlWing OK19.07+3.43
19Erik GustafssonNTNUI19.41+4.17
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI19.51+4.27
21Tommy SchmidOL Trollelg20.02+4.38
22Tobias KristensenNTNUI20.28+5.04
23Johannes Karstein MidtbøWing OK21.06+5.42
24Børge LeirenByåsen IL21.19+5.55
25Adrian OpheimNTNUI21.26+6.02
26Bjørnar KvåleHadeland OL21.31+6.07
27Eirik MarthinsenOL Trollelg22.27+7.03
28Arne Johannes LøkkenNTNUI22.43+7.19
29Peter Martinus Freyborg UranNTNUI25.40+10.16
30Truls BjørklundNidarøst OK26.27+11.03
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Henry McNultyNTNUIikke startet

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig16.03
2Arild NomelandByåsen IL16.07+0.04
3Andreas SylteFreidig17.07+1.04
4Jon HolstadFreidig19.06+3.03
5Eivind LonaWing OK19.14+3.11
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.47+3.44
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering21.43+5.40
8Øystein BraathenWing OK21.58+5.55
9Olle MalmringFreidig22.14+6.11
10Morten LøbergOK Fjell24.48+8.45
11Eivind Sjøgren OlsenFreidig30.08+14.05
Petter Andreas BerghMalvik ILdiskvalifisert
Roar SkulbørstadOL Trollelgdiskvalifisert

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune StræteWing OK18.02
2Frode SjøvoldRøros IL18.42+0.40
3Jens Kjetil MehammerWing OK19.19+1.17
4Agnar RenolenWing OK19.24+1.22
5Håvard LorangeFreidig20.27+2.25
6Morten KorsvoldWing OK20.39+2.37
7Stein MarkhusVerdal OK20.43+2.41
8Terje MidtbøWing OK21.10+3.08
9Lars Erik StrømsnesMalvik IL21.36+3.34
10Geir ArnesenFreidig22.19+4.17
11Jon VindalWing OK25.13+7.11
12Arild HeggesetFreidig25.18+7.16
13Geir WillumsenFreidig29.23+11.21
14Geir PaulsenOL Trollelg36.44+18.42
Per Ivar SkinderhaugWing OKdiskvalifisert
Jens Even StorhovFreidigdiskvalifisert
Øyvind SchjelderupWing OKikke startet

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MaroniByåsen IL17.34
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19.16+1.42
3Tor GjermstadWing OK22.01+4.27
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22.49+5.15
5Rune M HoltFreidig24.32+6.58
Frank BjarkøWing OKikke startet
Eirik VefsnmoByåsen ILikke startet
Arnulf VillmoKorgen ILikke startet

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL19.15
2Rolf KarsetSteinkjer OK22.02+2.47
3Tom BuggeByåsen IL22.04+2.49
4Nils Olav VennevikFreidig25.30+6.15
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg28.21+9.06
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne SæterhaugByåsen IL31.43
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bernt BrynhildsenWing OK14.56
2Janne Fossum MalmringFreidig23.44+8.48
Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Direkte B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvil SnøfuglFreidig21.08
2Lars Talgø-KristiansenFreidig21.32+0.24
3Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL22.51+1.43
4Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering24.03+2.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor