Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje, fjelløpet i Vinje Dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 14 juli 2012 - søndag 15 juli 2012

Fjelløpet i Vinje Dag 1Fjelløpet i Vinje Dag 2Fjelløpet i Vinje Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17- | D 17-AK | D 17-C | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17- | H 17-AK | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | D 40-AK | H 40-AK | H 60-AK | Dir-L | Dir-K

N-åpen

1 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL23.0512.40
2Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)28.1215.29
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular28.1615.31
4Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering30.0516.31
5Penelope LeaOL Tønsberg og omegn35.2219.25
6Kristoffer FjæreHedrum OL35.2819.29
7Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK36.4420.10
8Ina MartiniAsker Skiklubb36.5220.15
9Birk Bell LysakerFana IL38.5821.24
10Sara MartiniAsker Skiklubb39.5521.55
11Nina ProbstOLG Bern43.2023.48
12Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering43.5824.09
13Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL50.5227.56
14Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL54.2829.55
15Karoline FjæreHedrum OL1.00.2433.11
16August Lea KabbeNOTEAM1.06.1836.25
Anja ProbstOLG Berndiskvalifisert

D 11-12

2 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HoloFossum IF27.149.27
2Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL43.58+16.4415.15
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46.54+19.4016.17
4Anna Trindade EriksenNydalens SK52.11+24.5718.07

D 13-14

4 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine NjåsteinIL Tyrving1.07.2614.01

D 15-16

6 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie BertelsenPorsgrunn OL1.22.1213.12
2Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering1.29.21+7.0914.21

D 17-

10 040 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.29.198.53
2Ida TangenNydalens SK1.48.14+18.5510.46
3Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.49.25+20.0610.53
4Marie StyrvoldPorsgrunn OL1.51.20+22.0111.05
5Siri RamsnesIL Gneist1.51.30+22.1111.06
6Silje Borge HoviNTNUI2.05.04+35.4512.27
7Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb2.15.15+45.5613.28

D 17-A kort

7 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig BlandkjennNTNUI1.01.218.42
2Karen KristoffersenPorsgrunn OL1.03.23+2.028.59
3Kaja Torpe LienPorsgrunn OL1.13.55+12.3410.29
4Mona HoltePorsgrunn OL1.25.20+23.5912.06
5Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.40.07+38.4614.12

D 17-C

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Hynne FjæreHedrum OL36.3912.43
2Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb38.00+1.2113.11
3Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK40.58+4.1914.13

D 40-

7 050 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking59.258.25
2Kirsti LysakerFana IL1.04.12+4.479.06
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.05.20+5.559.16
4Marianne NjåsteinIL Tyrving1.15.20+15.5510.41
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.15.50+16.2510.45
6Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK1.16.08+16.4310.47
7Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK1.16.35+17.1010.51
8Ágnes TömördiHSE Szentendre1.17.06+17.4110.56
9Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.18.46+19.2111.10
10Marit EgnerAsker Skiklubb1.24.48+25.2312.01
11Helen LomelandÅlgård Orientering1.24.55+25.3012.02
12Eldri HoloFossum IF1.26.12+26.4712.13
13Sigrun NygårdNOTEAM1.31.53+32.2813.01
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 50-

7 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK1.15.3510.43
1Ingrid LindaasHaugesund IL Orientering1.15.3510.43
3Hege FjellbirkelandIL Gular1.21.45+6.1011.35
4Helle Egeberg VáriIF Sturla1.22.29+6.5411.41
5Tone GrandePorsgrunn OL1.29.20+13.4512.40
6Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.29.29+13.5412.41
7Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.31.07+15.3212.55
8Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering1.32.15+16.4013.05
9Siri BjorvandBirkenes IL1.33.43+18.0813.17

D 60-

6 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK1.06.1410.38
2Edel SlettemarkStord Orientering1.14.01+7.4711.53
3Britt RameckersHaugesund IL Orientering1.23.09+16.5513.22
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.33.09+26.5514.58

D 70-

6 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL1.40.4516.11

H 11-12

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas MyhreSøgne og Songdalen OK31.3110.56
2Sølve DrageKongsberg OL34.41+3.1012.02
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL44.35+13.0415.28

H 13-14

4 810 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole FlaattenOK Skeidi35.587.28
2Tarjei HoloFossum IF37.53+1.557.52
3Lukas LilandNydalens SK39.56+3.588.18
4Sebastian DalandKristiansand OK42.29+6.318.49
5Håkon KornmoPorsgrunn OL44.26+8.289.14
6Hallvard Arntzen FossSandefjord OK45.00+9.029.21
7Sigurd Svaland AasBirkenes IL53.22+17.2411.05
8Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)54.03+18.0511.14
9Henrik BertelsenPorsgrunn OL56.07+20.0911.40
10Eirik SkriubakkenPorsgrunn OL1.06.04+30.0613.44
11Fredrik PollandOK Skeidi1.08.46+32.4814.17

H 13-16C

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian UllelandPorsgrunn OL36.3612.42
2Torstein SlettebøeSøgne og Songdalen OK48.17+11.4116.45
3Runar EckholdtKonnerud IL1.02.36+26.0021.44

H 15-16

7 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob EiknerFana IL56.077.57
2Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering57.39+1.328.10
3Dag BlandkjennKristiansand OK59.28+3.218.26
4Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb1.01.50+5.438.46
5Toralf GrandeKongsberg OL1.13.05+16.5810.21

H 17-

13 960 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Wiig BøenKristiansand OK1.34.576.48
2Øystein PettersenNydalens SK1.36.18+1.216.53
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.39.21+4.247.07
4Hans Petter MathisenNTNUI1.43.28+8.317.24
5Dag Steinar RagvinSkien OK1.45.16+10.197.32
6Glenn Tore LølandGanddal IL1.45.37+10.407.33
7Vit BravenyKristiansand OK1.46.21+11.247.37
8Runar Torpe LienPorsgrunn OL1.49.13+14.167.49
9Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.51.07+16.107.57
10Vegard DanielsenKristiansand OK1.51.23+16.267.58
11Vegard Brun SagaNTNUI1.51.36+16.397.59
12Ståle GjelstenNTNUI1.52.30+17.338.03
13Runar LarsenSandefjord OK1.53.26+18.298.07
14Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.53.34+18.378.08
15Simen AamodtNTNUI1.55.43+20.468.17
16Erling GrammeltvedtNTNUI1.57.25+22.288.24
17Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.58.50+23.538.30
18Karolis LazdauskasKristiansand OK2.01.31+26.348.42
19Paul Martin RemmePorsgrunn OL2.03.31+28.348.50
20Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL2.03.47+28.508.52
21Bjørn MartiniAsker Skiklubb2.05.34+30.378.59
22Baptiste VerdinPorsgrunn OL2.47.32+1.12.3512.00
Anders EinumNTNUIdiskvalifisert
Håvar Birkeland StormoenNTNUIdiskvalifisert

H 17-A kort

10 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SandalGanddal IL1.31.129.05
2Jørgen FjæreHedrum OL1.42.18+11.0610.11
3Espen StornesNTNUI1.52.07+20.5511.10
4Kjetil SVihusGanddal IL2.05.18+34.0612.28
5Ole André WesterheimFitjar IL2.06.41+35.2912.37

H 40-

10 040 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossøyLia IL1.18.417.50
2Marc ProbstOLG Bern1.20.36+1.558.01
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.21.35+2.548.07
4Bjørn Idar SætranIF Trauma1.21.53+3.128.09
5Sigurd WibergOtra IL1.22.06+3.258.10
6Rolv Anders SystadLyn Ski1.22.28+3.478.12
7Svein GranerudAsker Skiklubb1.25.13+6.328.29
8Oscar EspelandPorsgrunn OL1.27.55+9.148.45
9Stein BlomsethLillomarka OL1.29.55+11.148.57
10Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.30.31+11.509.00
11Øystein HoloFossum IF1.31.32+12.519.07
12Børge PedersenNydalens SK1.31.38+12.579.07
13Øyvind FlaattenOK Skeidi1.33.44+15.039.20
14Idar TveitOtra IL1.34.04+15.239.22
15Sigurd EiknerFana IL1.36.18+17.379.35
16Bjørn PollandOK Skeidi1.37.27+18.469.42
17Per Rune OmfjordOddersjaa SSK1.40.27+21.4610.00
18Geir BråtenVegårshei IL1.41.19+22.3810.05
19Espen HammerslandIL Gneist1.42.02+23.2110.09
20Harald AasOtra IL1.47.31+28.5010.42
21Jostein MehammerPorsgrunn OL1.48.19+29.3810.47

H 50-

10 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Petter FremmingHeming Orientering1.18.207.48
2Njål NoreAsker Skiklubb1.21.26+3.068.06
3Roar GrandeKongsberg OL1.21.57+3.378.09
4Øyvind DrageKongsberg OL1.25.34+7.148.31
5Arve GlittumOK Skeidi1.29.23+11.038.54
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.31.20+13.009.05
7Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.33.00+14.409.15
8Ole-Håkon SælenSamnanger IL1.34.58+16.389.27
9Kjell SandåkerIL Imås1.44.50+26.3010.26
10Håkon MogstadFana IL1.45.00+26.4010.27
11Leif HovdenHalsnøy OL1.48.19+29.5910.47
12Per SchancheAsker Skiklubb1.48.38+30.1810.49
13Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.49.35+31.1510.54
14Lars Peder VaajeMarnardal IL2.08.59+50.3912.50

H 60-

7 050 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering54.307.43
2Finn PettersenGjerstad IL1.02.04+7.348.48
3Leif GrutleHaugesund IL Orientering1.03.38+9.089.01
4Helge FossheimHedrum OL1.04.34+10.049.09
5Dag Rønning JensenOL Trollo1.08.33+14.039.43
6Kjell SvihusGanddal IL1.08.50+14.209.45
7Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb1.09.12+14.429.48
8Harald WesterheimFitjar IL1.09.58+15.289.55
9Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.10.56+16.2610.03
10Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.13.53+19.2310.28
11Zoltán BorosHSE Szentendre1.16.22+21.5210.49
12Hasse BergstrømIL Tyrving1.19.17+24.4711.14
13Ole JohanssonPorsgrunn OL1.27.37+33.0712.25
14Steinar SlettemarkStord Orientering1.28.46+34.1612.35
15Ragnar HillestadLardal OL1.44.13+49.4314.46

H 70-

7 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar OlsenLia IL1.19.4611.18
2Bjørn EgnerHeming Orientering1.20.53+1.0711.28
3Ingolf DybvikIL Solid1.27.36+7.5012.25
4Magnar ReppesgårdHedrum OL1.29.29+9.4312.41
5Åge ThorjussenOK Skeidi1.30.01+10.1512.46
6Kjell H. EriksenFossum IF1.35.51+16.0513.35
7Tormod HøimyrIF Sturla1.43.53+24.0714.44
8Harald WibyeOK Moss2.12.13+52.2718.45

D 40-A kort

6 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi1.10.1711.17
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.12.31+2.1411.39
3Stine ArntzenSandefjord OK1.13.17+3.0011.46
4Turid BertelsenPorsgrunn OL1.14.45+4.2812.01
5Anne-Marie BrekkeOK Skeidi1.19.04+8.4712.42
6May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.33.05+22.4814.57

H 40-A kort

7 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenNydalens SK54.577.47
2Jan BlandkjennKristiansand OK58.13+3.168.15
3Øivind SæbøKristiansand OK1.05.32+10.359.17
4Torgeir StrandFana IL1.06.02+11.059.21
5Tibor VáriIF Sturla1.06.35+11.389.26
6Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1.06.50+11.539.28
7Thorbjørn VærpKristiansand OK1.10.22+15.259.58
8Svein Richard BrandtzægHaugesund IL Orientering1.10.32+15.3510.00
9Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.11.42+16.4510.10
10Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.12.16+17.1910.15
11Are NjåsteinIL Tyrving1.13.54+18.5710.28
12Tron SolbergOK Skeidi1.28.54+33.5712.36
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 60-A kort

6 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL1.09.3711.11
2Rolf LyePorsgrunn OL1.29.31+19.5414.23

Direkte-lang

10 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.25.028.28

Direkte-kort

6 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trond FossSandefjord OK1.22.5813.20
Anne Karin JørgensenLia IL1.49.5017.39
Viggo JørgensenNOTEAM1.49.3917.37
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.07.5410.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor