Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 10
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 19 september 2018

D1 Nybegynner

1 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK32.3320.36
2Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK32.34+0.0120.36
3Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering37.12+4.3923.32
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK38.57+6.2424.39
5Maren AanonsenØyestad IF allianse45.34+13.0128.50

D2 C-nivå

1 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering37.4719.04
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse38.52+1.0519.37
3Therese NilsenIL Imås45.44+7.5723.05
4Kamilla StudsrudHisøy OK47.35+9.4824.01
5Ann Mari StudsrudHisøy OK47.44+9.5724.06
6Marita AanonsenØyestad IF allianse1.01.22+23.3530.59
7Gunda BringsverdLia IL1.31.03+53.1645.59
8Wenche UlvshusIL Imås1.31.15+53.2846.05

D3 B-nivå

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse54.3124.46
2Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.03.50+9.1929.00
3Tove FossnesHisøy OK1.04.02+9.3129.06
4Inger SkjæveslandIF Trauma1.05.28+10.5729.45
5Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.35.54+41.2343.35
Anniken ØveråsIL Imåsdiskvalifisert
Ingeborg BøbelIL Imåsbrutt

D4 A-nivå kort

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK40.3714.00
2Arnhild BråtenVegårshei IL54.11+13.3418.41
3Marianne HaugeHisøy OK1.03.09+22.3221.46
4Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.19.10+38.3327.17
5Synnøve Emblem HolteGjerstad IL1.24.12+43.3529.02
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

3 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert

H1 Nybegynner

1 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Broers DamsgaardHisøy OK39.1624.51
2Torbjørn LøddesølNOTEAM43.20+4.0427.25
3Johan HagerupNOTEAM43.25+4.0927.28
4Johan Francis EskiltHisøy OK46.34+7.1829.28

H2 C-nivå

1 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ØveråsIL Imås35.4518.03
2Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering41.41+5.5621.03
3Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering45.29+9.4422.58
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering46.25+10.4023.26
5Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering55.16+19.3127.54
6Norman UglandØyestad IF allianse1.02.26+26.4131.31
7Finn LøvgrenExpress1.18.46+43.0139.46
8Inge KlepstadLia IL1.28.52+53.0744.52

H3 B-nivå

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås40.4618.31
2Steinar FjeldbergHisøy OK43.59+3.1319.59
3Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering49.21+8.3522.25
4Arne ThorstensenIF Trauma53.46+13.0024.26
5Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering55.18+14.3225.08
6Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.01.15+20.2927.50
7Thomas FossnesHisøy OK1.03.51+23.0529.01
8Erling LauvrakIL Imås1.04.52+24.0629.29
9Reidar GrøsleAustre Moland IL1.17.17+36.3135.07
10Dag PettersenExpress1.23.01+42.1537.44
Sigurd L. PihlIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H4 A-nivå kort

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering41.0214.08
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering42.09+1.0714.32
3Are SkindloIF Trauma43.11+2.0914.53
4Stein Åge NygårdsæterVegårshei IL50.11+9.0917.18
5Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering54.44+13.4218.52
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse55.17+14.1519.03
7Arne Kristian SkiftenesIL Imås57.56+16.5419.58
8Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse59.12+18.1020.24
9Widar Taxth LølandHisøy OK1.01.20+20.1821.08
10Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.02.54+21.5221.41
11Ole-Herman CappelenHisøy OK1.09.09+28.0723.50
12Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering1.10.53+29.5124.26
13Inge SkjæveslandIF Trauma1.18.41+37.3927.07
14Kjell SandåkerIL Imås1.27.43+46.4130.14
Geir BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Stein R. JensenLia ILbrutt

H5 A-nivå lang

3 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma57.0314.33
2Anders VestølVegårshei IL59.38+2.3515.12
3Ole Petter VestølVegårshei IL1.21.23+24.2020.45
Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Helge FossøyØyestad IF alliansediskvalifisert
Magnus NicolaisenIL Imåsdiskvalifisert
Einar EskiltHisøy OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor