Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 22 august 2018

D1 Nybegynner

1 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren AanonsenØyestad IF allianse47.3132.06
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK23.1515.42
Julia Broers DamsgaardHisøy OK37.1325.08
Tone Hilde EskelandFroland IL15.5510.45
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering24.1616.23
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert

D2 C-nivå

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd YttervikHisøy OK33.1016.10
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse33.53+0.4316.31
3Gunda Marie BringsverdLia IL35.25+2.1517.16
3Wenche UlvshusIL Imås35.25+2.1517.16
5Rikke WernersenØyestad IF allianse47.51+14.4123.20
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Anniken ØveråsIL Imåsikke startet

D3 B-nivå

2 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering29.2111.50
2Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse30.44+1.2312.23
3Ingrid Bøylestad LandaFroland IL31.49+2.2812.49
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK33.04+3.4313.20
5Ingeborg BøbelIL Imås48.49+19.2819.41
6Gerd-Torun RikeHisøy OK51.10+21.4920.37
7Fanny SkindloIF Trauma51.58+22.3720.57
8Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.04.21+35.0025.56
9Ann Mari StudsrudHisøy OK1.24.17+54.5633.59

D4 A-nivå kort

3 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma45.2114.40
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.55+1.3415.11
3Tone HirschIF Trauma48.33+3.1215.42
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering50.06+4.4516.12
5Synnøve Emblem HolteGjerstad IL53.36+8.1517.20
6Johanne TerjesenØyestad IF allianse1.26.22+41.0127.57
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.33.55+48.3430.23
Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

3 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK48.3812.20
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50.04+1.2612.42

H1 Nybegynner

1 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil BujordetFroland IL32.3221.58
Erik Broers DamsgaardHisøy OK38.4826.12
Gustav HagerupIF Trauma38.0725.45
Johan HagerupIF Trauma37.3825.25
Vemund HelsørFroland IL42.3228.44
Lars Bøylestad LandaFroland IL16.4911.21
Trygve B LandaFroland IL28.0418.57
Didrik GauslåFroland ILdiskvalifisert

H2 C-nivå

2 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Skajå OlimstadFroland IL25.4712.34
2Simen ØveråsIL Imås26.10+0.2312.45
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering29.41+3.5414.28
4Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering34.30+8.4316.49
5Inge KlepstadLia IL34.32+8.4516.50
6Sander ØveråsIL Imås34.47+9.0016.58
7Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering35.53+10.0617.30
8Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering37.23+11.3618.14
9Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma42.29+16.4220.43
10Norman UglandØyestad IF allianse49.26+23.3924.06
Emil BujordetFroland ILdiskvalifisert
Vemund BøylestadFroland ILdiskvalifisert
Lars Bøylestad LandaFroland ILdiskvalifisert

H3 B-nivå

2 480 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma29.1111.46
2Are SkindloIF Trauma31.32+2.2112.42
3Henrik Andreas TømtIL Imås35.14+6.0314.12
4Steinar FjeldbergHisøy OK37.25+8.1415.05
5Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering37.37+8.2615.10
6Reidar GrøsleAustre Moland IL41.09+11.5816.35
7Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse41.49+12.3816.51
8Jonas Skajå OlimstadFroland IL42.50+13.3917.16
9Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse44.01+14.5017.44
10Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering45.22+16.1118.17
11Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering45.53+16.4218.30
12Bjørn BratlandIF Trauma55.26+26.1522.21
13Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.23.45+54.3433.46
Harald ØveråsIL Imåsdiskvalifisert

H4 A-nivå kort

3 090 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering33.3910.53
2Glenn Ager-WickKristiansand OK42.51+9.1213.52
3Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering45.28+11.4914.42
4Bjørn HøllelandFana IL45.58+12.1914.52
5Inge SkjæveslandIF Trauma50.38+16.5916.23
6Finn PettersenGjerstad IL51.03+17.2416.31
7Kristen DalandIL Imås51.27+17.4816.39
8Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering53.34+19.5517.20
9Inge HaugeHisøy OK55.05+21.2617.49
10Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.01.18+27.3919.50
11Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering1.05.06+31.2721.04
12Widar Taxth LølandHisøy OK1.05.38+31.5921.14
13Helge ChristensenHisøy OK1.08.08+34.2922.02
14Fredrik StudsrudHisøy OK1.08.55+35.1622.18
15Rolf MikkelsenIL Imås1.17.59+44.2025.14
16Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.19.13+45.3425.38
Matthew JonesIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Erling LauvrakIL Imåsdiskvalifisert
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H5 A-nivå lang

3 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viggo MolundIL Imås39.2510.00
2Ole Petter VestølVegårshei IL50.50+11.2512.54
3Bjørn Idar SætranIF Trauma52.05+12.4013.13
4Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering58.04+18.3914.44
5Per Kristian TømtIL Imås58.24+18.5914.49
6Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1.16.11+36.4619.20
Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert
Einar EskiltHisøy OKbrutt

N1 Nybegynner

1 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vemund BøylestadFroland IL32.3422.00
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering33.3622.42
Johan Francis EskiltHisøy OK42.2528.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor