Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 15 august 2018

D1 Nybegynner

1 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen TerjesenØyestad IF allianse16.3710.43
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.26+0.4911.14
3Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK18.34+1.5711.58
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK20.15+3.3813.03
5Kristin SolbergFroland IL20.44+4.0713.22
6Hannah SolbergFroland IL20.49+4.1213.25
7Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering24.36+7.5915.52

D2 C-nivå

1 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita AanonsenØyestad IF allianse34.5417.42
2Rikke WernersenØyestad IF allianse43.17+8.2321.58
3Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering55.10+20.1628.00
4Bente Berg OlsenHisøy OK1.01.49+26.5531.22
5Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.02.44+27.5031.50
Anniken ØveråsIL Imåsdiskvalifisert

D3 B-nivå

2 480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma29.3711.56
2Tone HirschIF Trauma31.58+2.2112.53
3Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering36.02+6.2514.31
4Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering37.21+7.4415.03
5Tove FossnesHisøy OK44.23+14.4617.53
6Tone Hilde EskelandFroland IL44.45+15.0818.02
7Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering48.53+19.1619.42
8Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.00.37+31.0024.26
9Ingeborg BøbelIL Imås1.05.54+36.1726.34
10Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.19.46+50.0932.09

D4 A-nivå kort

3 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NøvikNydalens SK32.0710.35
2Marianne HaugeHisøy OK40.51+8.4413.28
3Synnøve Emblem HolteGjerstad IL44.06+11.5914.33
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL44.10+12.0314.34
5Ingrid Bøylestad LandaFroland IL45.52+13.4515.08
6Nora JohansenHisøy OK50.50+18.4316.46
7Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse51.40+19.3317.03
8Johanne TerjesenØyestad IF allianse59.26+27.1919.36
9Kari Timenes LaugenIL Imås1.00.26+28.1919.56
10Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1.00.46+28.3920.03
11Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.06.07+34.0021.49

D5 A-nivå lang

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK1.00.4514.53
Malin HaugeHisøy OKdiskvalifisert

H1 Nybegynner

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David SolbergFroland IL20.5013.26
2Vemund HelsørFroland IL25.03+4.1316.09
3Otto Johansen SmedsaasHisøy OK30.11+9.2119.28
4Johan HagerupNOTEAM43.08+22.1827.49
5Thorbjørn LøddesølNOTEAM43.19+22.2927.56
Heine Johansen SmedsaasHisøy OKdiskvalifisert

H2 C-nivå

1 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering35.0817.50
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering35.15+0.0717.53
3Peter SvenningNOTEAM39.08+4.0019.51
4Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma46.53+11.4523.47
5Jonas OlimstadFroland IL1.01.00+25.5230.57
6Finn LøvgrenIL Express1.31.39+56.3146.31

H3 B-nivå

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma34.2313.51
2Steinar FjeldbergHisøy OK35.52+1.2914.27
3Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering41.02+6.3916.32
4Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering43.57+9.3417.43
5Harald ØveråsIL Imås51.29+17.0620.45
6Reidar GrøsleAustre Moland IL1.12.17+37.5429.08
7Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK1.52.44+1.18.2145.27
8Thomas H FossnesHisøy OK1.52.48+1.18.2545.29

H4 A-nivå kort

3 030 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse37.5112.29
2Daniel VedåIL Express40.23+2.3213.19
3Øyvind BratlandIF Trauma41.06+3.1513.33
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering41.33+3.4213.42
5Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering42.07+4.1613.53
6Kjell SandåkerIL Imås42.30+4.3914.01
7Trygve LølandBirkenes IL43.46+5.5514.26
8Inge SkjæveslandIF Trauma44.05+6.1414.32
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse44.35+6.4414.42
10Carl Tore SundquistØyestad IF allianse44.43+6.5214.45
11Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering44.47+6.5614.46
12Dag Magne VedåIL Express44.51+7.0014.48
13Jan Petter LaugenIL Imås45.33+7.4215.01
14Bjørn StormoenBirkenes IL46.07+8.1615.13
15Widar Taxth LølandHisøy OK47.18+9.2715.36
16Trond FossnesHisøy OK49.08+11.1716.12
17Kristen DalandIL Imås49.24+11.3316.18
18Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering49.28+11.3716.19
19Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering49.31+11.4016.20
20Glenn SolbergFroland IL50.18+12.2716.36
21Per Magne HoffHisøy OK51.44+13.5317.04
22Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering56.28+18.3718.38
23Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.12.59+35.0824.05
24Erling LauvrakIL Imås1.13.14+35.2324.10
25Rolf MikkelsenIL Imås1.16.20+38.2925.11
26Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.36.42+58.5131.54
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

4 080 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL32.347.58
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering35.02+2.288.35
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK36.52+4.189.02
4Stig DalsørenKristiansand OK41.09+8.3510.05
5Mads Henrik SandnesHope IL42.07+9.3310.19
6Glenn Ager-WickKristiansand OK48.20+15.4611.50
7Ole Petter VestølVegårshei IL49.54+17.2012.13
8Bjørn Idar SætranIF Trauma50.47+18.1312.26
9Georg SmedsaasHisøy OK51.15+18.4112.33
10Øyvind HelsørFroland IL52.07+19.3312.46
11Svein RoslandHope IL52.32+19.5812.52
12Thorbjørn VærpKristiansand OK56.08+23.3413.45
13Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering1.01.20+28.4615.01
14Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.02.00+29.2615.11
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.08.30+35.5616.47
Helge FossøyØyestad IF alliansediskvalifisert
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert
Olav VestølVegårshei ILdiskvalifisert

N1 Nybegynner

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ØrumHisøy OK11.177.16
2Maline DuusIK Grane Arendal Orientering27.13+15.5617.33
3Johan Francis EskiltHisøy OK32.05+20.4820.41
4Emilie Rosland ForsbergHisøy OK34.00+22.4321.56
4Mathias Rosland ForsbergHisøy OK34.00+22.4321.56
6Sander Uldal ForsbergHisøy OK12.34.00+12.22.438.06.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor