Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 18 april 2018

D1 Nybegynner

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering21.4512.05
2Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering23.05+1.2012.49
3Frida Sæveraas JohansenNOTEAM23.43+1.5813.10
4Alm Sæveraase JohansenNOTEAM23.46+2.0113.12
5Nora JohansenHisøy OK24.47+3.0213.46
6Maren AanonsenØyestad IF allianse26.00+4.1514.26
7Hannah Broers DamsgaardHisøy OK29.07+7.2216.10
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK29.53+8.0816.36
9Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK30.07+8.2216.43

D2 C-nivå

1 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse15.378.21
2Marita AanonsenØyestad IF allianse17.32+1.559.22
3Rikke WernersenØyestad IF allianse18.05+2.289.40
4Thea Rose BrynIK Grane Arendal Orientering20.42+5.0511.04
5Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering24.56+9.1913.20
6Wenche UlvshusIL Imås25.29+9.5213.37
7Gunda Marie BringsverdLia IL25.35+9.5813.40
8Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering25.50+10.1313.48

D3 B-nivå

2 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse21.369.21
2Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering23.46+2.1010.17
3Karin SteenIF Trauma23.47+2.1110.17
4Tove FossnesHisøy OK28.22+6.4612.16
5Inger SkjæveslandIF Trauma28.34+6.5812.21
6Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK31.38+10.0213.41
7Anne Karin StigemoIL Imås32.20+10.4413.59
8Liv HorntvedtIL Imås38.41+17.0516.44
9Ann Mari StudsrudHisøy OK40.16+18.4017.25
10Ingeborg BøbelIL Imås43.08+21.3218.40
11Marie JørgensenHisøy OK57.47+36.1125.00
12Gerd YttervikHisøy OK57.57+36.2125.05

D4 A-nivå kort

3 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL42.3012.21
2Marianne HaugeHisøy OK44.24+1.5412.54
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.23+2.5313.11
4Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering45.47+3.1713.18
5Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering48.51+6.2114.12
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.41+7.1114.26
7Åshild SimonsenIL Imås50.46+8.1614.45
8Ragnhild HaldKristiansand OK54.34+12.0415.51
9Johanne TerjesenØyestad IF allianse54.41+12.1115.53
10Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse55.07+12.3716.01
11Tone HirschIF Trauma1.01.39+19.0917.55
12Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.03.23+20.5318.25
13Sigrun ErlandsenHisøy OK1.07.44+25.1419.41
0Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

4 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.309.48
2Malin HaugeHisøy OK49.09+8.3911.54

H1 Nybegynner

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heine Johansen SmedsaasHisøy OK19.0710.37
2Vemund HelsørFroland IL23.56+4.4913.17
3Didrik GauslåFroland IL24.46+5.3913.45
4Christiansen AanonsenØyestad IF allianse32.20+13.1317.57

H2 C-nivå

1 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering13.287.12
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering16.41+3.138.55
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering18.11+4.439.43
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering19.46+6.1810.34
5Inge KlepstadLia IL22.54+9.2612.14
6Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma27.27+13.5914.40
7Heine Johansen SmedsaasHisøy OK29.30+16.0215.46
8Norman UglandØyestad IF allianse36.02+22.3419.16

H3 B-nivå

2 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Andreas TømtIL Imås19.588.38
2Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering26.52+6.5411.37
3Erik Broers DamsgaardHisøy OK27.20+7.2211.49
4Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering30.20+10.2213.07
5Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering30.48+10.5013.20
6Åge AashamarFlosta IL33.52+13.5414.39
7Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering41.05+21.0717.47
8Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK42.37+22.3918.26
9Geir Henrik HirschIF Trauma42.42+22.4418.29
10Thomas H FossnesHisøy OK42.44+22.4618.29
11Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering51.30+31.3222.17
12Reidar GrøsleAustre Moland IL51.38+31.4022.21

H4 A-nivå kort

3 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HøllelandFana IL31.279.08
2Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering34.20+2.539.58
3Øyvind BratlandIF Trauma38.38+7.1111.13
4Carl Tore SundquistØyestad IF allianse43.16+11.4912.34
5Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering44.53+13.2613.02
6Finn PettersenGjerstad IL45.44+14.1713.17
7Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46.25+14.5813.29
8Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering46.44+15.1713.35
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse47.23+15.5613.46
10Øyvin SimonsenIL Imås48.46+17.1914.10
11Fredrik StudsrudHisøy OK49.13+17.4614.18
12Hogne LilleaasIK Grane Arendal Orientering50.14+18.4714.36
13Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering52.58+21.3115.23
14Inge SkjæveslandIF Trauma53.06+21.3915.26
15Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering54.23+22.5615.48
16Trond FossnesHisøy OK56.12+24.4516.20
17Inge HaugeHisøy OK57.42+26.1516.46
18Glenn SolbergFroland IL57.51+26.2416.49
19Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering58.31+27.0417.00
20Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.02.57+31.3018.17
21Widar Taxth LølandHisøy OK1.06.01+34.3419.11
22Kåre JørgensenHisøy OK1.10.04+38.3720.22
23Stein R. JensenLia IL1.10.39+39.1220.32
24Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.14.32+43.0521.40
25Erling LauvrakIL Imås1.18.17+46.5022.45
0Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

4 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon NilsenVegårshei IL31.497.42
2David RundeKristiansand OK35.49+4.008.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK37.59+6.109.11
4Mads Henrik SandnesHope IL40.21+8.329.46
5Erling FredriksenIF Trauma40.27+8.389.47
6Anders VestølVegårshei IL41.03+9.149.56
7Jon BjørgumKristiansand OK43.50+12.0110.36
8Brage TakleKristiansand OK43.58+12.0910.38
9Bjørn Idar SætranIF Trauma44.34+12.4510.47
10Terje UrfjellIL Imås44.50+13.0110.51
11Bjørnar OlsrødStokke IL45.23+13.3410.59
12Håvard NilsenVegårshei IL45.33+13.4411.01
13Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering46.21+14.3211.13
14Ole Petter VestølVegårshei IL48.25+16.3611.43
15Sten Åge NygårdseterVegårshei IL49.21+17.3211.56
16Øyvind HelsørFroland IL49.54+18.0512.04
17Arne Håkon JørgensenSandefjord OK50.01+18.1212.06
18Per Kristian TømtIL Imås51.12+19.2312.23
19Geir BråtenVegårshei IL51.20+19.3112.25
20Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse51.59+20.1012.35
21Glenn Ager-WiikKristiansand OK52.13+20.2412.38
22Einar EskiltHisøy OK52.15+20.2612.39
23Morten HulløenKristiansand OK53.43+21.5413.00
24Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse55.48+23.5913.30
0Arild FlatenVegårshei ILdiskvalifisert

N1 Nybegynner

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Fransis EskiltHisøy OK29.5616.37
2Gustav HagerupIF Trauma34.39+4.4319.15
2Johan HagerupIF Trauma34.39+4.4319.15
4Torbjørn LøddesølIF Trauma36.02+6.0620.01
5Malene DuusIK Grane Arendal Orientering37.13+7.1720.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor