Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Gjerstad IL
Dato: onsdag 23 mai 2018

D1 Nybegynner

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid Emblem HolteGjerstad IL17.1711.31
2Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL18.02+0.4512.01
3Signe HageliaVegårshei IL24.35+7.1816.23
4Hannah Broers DamsgaardHisøy OK24.54+7.3716.36
5Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK24.58+7.4116.38
6Eline BerganVegårshei IL32.50+15.3321.53
7Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK52.32+35.1535.01
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK53.46+36.2935.50

D2 C-nivå

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Fidje GrytingGjerstad IL30.3918.01
2Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.04.03+33.2437.40

D3 B-nivå

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Hilde EskelandFroland IL46.0020.00
2Ingeborg BøbelIL Imås55.41+9.4124.12
3Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse55.48+9.4824.15
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse55.48+9.4824.15
5Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.03.12+17.1227.28
6Ann Mari StudsrudHisøy OK1.08.47+22.4729.54
7Marie JørgensenHisøy OK1.21.57+35.5735.37

D4 A-nivå kort

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NøvikNydalens SK39.2611.56
2Anette Fidje BerganVegårshei IL41.01+1.3512.25
3Marianne HaugeHisøy OK41.29+2.0312.34
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL45.11+5.4513.41
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.31.29+52.0327.43

D5 A-nivå lang

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK44.2113.26
2Julie NærestadVegårshei IL46.12+1.5114.00
3Karine VestølVegårshei IL46.55+2.3414.13
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet

H1 Nybegynner

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SvenningNOTEAM10.497.12
2Ole Jørgen Gryting HafredalGjerstad IL15.11+4.2210.07
3Vemund HelsørFroland IL21.27+10.3814.18
4Didrik GauslåFroland IL21.44+10.5514.29
5Torbjørn LøddesølNOTEAM27.53+17.0418.35
6Johan HagerupNOTEAM28.04+17.1518.42
7Simen Aas OpsahlHisøy OK52.38+41.4935.05
8Erik Broers DamsgaardHisøy OK56.30+45.4137.40

H2 C-nivå

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling Gryting HafredalGjerstad IL21.2312.34
2Oskar HageliaVegårshei IL26.16+4.5315.27
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering47.32+26.0927.57
Morten RognmoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H3 B-nivå

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås35.5815.38
2Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering45.17+9.1919.41
3Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering52.19+16.2122.44
4Rune LandsverkØyestad IF allianse55.49+19.5124.16
5Rolf MikkelsenIL Imås56.30+20.3224.33
6Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.09.29+33.3130.12
7Åge AashamarFlosta IL1.19.27+43.2934.32

H4 A-nivå kort

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering37.3211.22
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering41.51+4.1912.40
3Inge HaugeHisøy OK44.40+7.0813.32
4Carl Tore SundquistØyestad IF allianse46.28+8.5614.04
5Kjell SandåkerIL Imås47.07+9.3514.16
6Knut SundeVegårshei IL47.29+9.5714.23
7Andreas SommerfeltVegårshei IL47.50+10.1814.29
8Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering47.58+10.2614.32
9Øyvin SimonsenIL Imås48.05+10.3314.34
10Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49.59+12.2715.08
11Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering51.15+13.4315.31
12Inge SkjæveslandIF Trauma51.24+13.5215.34
13Tore FidjeGjerstad IL52.22+14.5015.52
14Fredrik StudsrudHisøy OK52.37+15.0515.56
15Kåre JørgensenHisøy OK1.04.59+27.2719.41
16Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.09.23+31.5121.01
Vegard PedersenNOTEAMikke startet

H5 A-nivå lang

3 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL28.508.44
2Per Olav NærestadIF Trauma34.09+5.1910.20
3Erling FredriksenIF Trauma37.21+8.3111.19
4Anders VestølVegårshei IL38.30+9.4011.40
5Bjørn Idar SætranIF Trauma42.58+14.0813.01
6Håvard NilsenVegårshei IL44.23+15.3313.26
7Jakob HageliaVegårshei IL47.26+18.3614.22
8Øyvind HelsørFroland IL47.44+18.5414.27
9Per Kristian TømtIL Imås48.40+19.5014.44
10Ole Petter VestølVegårshei IL48.48+19.5814.47
11Svein RoslandHope IL51.06+22.1615.29
12Even FossumIK Grane Arendal Orientering52.17+23.2715.50
13Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse52.22+23.3215.52
14Glenn Ager-WickKristiansand OK55.49+26.5916.54
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.11.53+43.0321.46
16Einar EskiltHisøy OK1.12.06+43.1621.50
17Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.14.57+46.0722.42
Geir BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Mads Henrik SandnesHope ILdiskvalifisert
Terje UrfjellAust-Agderikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor