Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 25 april 2018

D1 Nybegynner

1 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SolbergFroland IL12.2012.20
2Hannah SolbergFroland IL12.33+0.1312.33
3Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.29+5.0917.29
4Helga LøvgrenIL Express19.43+7.2319.43
5Maren AanonsenØyestad IF allianse19.46+7.2619.46
6Stella FrivollIL Express19.49+7.2919.49
7Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering20.36+8.1620.36
8Dominikas ValucasIL Express22.08+9.4822.08
9Julia Broers DamsgaardHisøy OK27.23+15.0327.23
10Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK27.27+15.0727.27
11Maline DuusIK Grane Arendal Orientering28.04+15.4428.04

D2 C-nivå

1 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK17.3511.57
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse23.04+5.2915.41
3Rikke WernersenØyestad IF allianse24.20+6.4516.33
4Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering27.55+10.2018.59
5Marita AanonsenØyestad IF allianse28.20+10.4519.16
6Gerd YttervikHisøy OK32.32+14.5722.07
7Gunda BringsværdLia IL32.38+15.0322.11
8Wenche UlvshusIL Imås32.40+15.0522.13

D3 B-nivå

1 780 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering21.5612.19
2Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering22.27+0.3112.36
3Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse23.12+1.1613.02
4Ranveig KvifteNOTEAM23.19+1.2313.05
5Sigrun ErlandsenHisøy OK24.55+2.5913.59
6Kristin Krafft MyhrenHisøy OK24.56+3.0014.00
7Tove FossnesHisøy OK25.17+3.2114.12
8Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK26.02+4.0614.37
9Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering26.50+4.5415.04
10Anne Karin StigemoIL Imås29.01+7.0516.18
11Liv HorntvedtIL Imås30.25+8.2917.05
12Ann Mari StudsrudHisøy OK30.54+8.5817.21
13Ingrid MosfjellBirkenes IL33.37+11.4118.53
14Gerd-Torun RikeHisøy OK34.43+12.4719.30
15Ingeborg BøbelIL Imås36.04+14.0820.15
16Marie JørgensenHisøy OK49.51+27.5528.00

D4 A-nivå kort

1 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL17.149.40
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18.09+0.5510.11
3Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering19.09+1.5510.45
4Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19.23+2.0910.53
5Marianne HaugeHisøy OK20.27+3.1311.29
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21.19+4.0511.58
7Ragnhild HaldKristiansand OK22.41+5.2712.44
8Åshild SimonsenIL Imås22.45+5.3112.46
9Johanne TerjesenØyestad IF allianse23.16+6.0213.04
10Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse23.22+6.0813.07
11Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering23.45+6.3113.20
12Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse24.25+7.1113.43
13Kristine NygårdBirkenes IL25.40+8.2614.25
14Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse27.14+10.0015.17
15Tuva Krafft MyhrenHisøy OK31.05+13.5117.27

H1 Nybegynner

1 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David Aleksander SolbergFroland IL12.2912.29
2Vemund HelsørFroland IL14.41+2.1214.41
3Didrik GauslåFroland IL15.05+2.3615.05
4Johan Francis EskiltHisøy OK17.50+5.2117.50
5Johan HagerupIF Trauma24.15+11.4624.15
6Torbjørn LøddesølNOTEAM24.17+11.4824.17
7Finn LøvgrenIL Express28.24+15.5528.24

H2 C-nivå

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering21.4614.48
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering24.41+2.5516.47
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering25.33+3.4717.22
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering33.49+12.0323.00

H3 B-nivå

1 780 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar FjeldbergHisøy OK20.0811.18
2Henrik Andreas TømtIL Imås21.14+1.0611.55
3Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering22.33+2.2512.40
4Halvard ErlandsenHisøy OK23.28+3.2013.11
5Oskar KnudsenHisøy OK27.20+7.1215.21
6Thomas H FossnesHisøy OK27.28+7.2015.25
7Nils-Henrik PedersenHisøy OK32.18+12.1018.08
8Torjus Larsen LægreidIF Trauma33.18+13.1018.42
9Erik Broers DamsgaardHisøy OK36.34+16.2620.32
10Reidar GrøsleAustre Moland IL37.27+17.1921.02
11Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering42.24+22.1623.49
12Inge KlepstadLia IL47.19+27.1126.34

H4 A-nivå kort

1 840 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13.107.09
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering15.56+2.468.39
3Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering17.06+3.569.17
4Fredrik Monrad OlsenFlosta IL17.18+4.089.24
5Are SkindloIF Trauma17.22+4.129.26
6Ole Herman CappelenHisøy OK17.44+4.349.38
7Carl Tore SundquistØyestad IF allianse18.16+5.069.55
8Inge SkjæveslandIF Trauma20.14+7.0410.59
9Øyvin SimonsenIL Imås20.32+7.2211.09
10Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering20.42+7.3211.15
11Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering20.47+7.3711.17
12Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering22.20+9.1012.08
13Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering22.28+9.1812.12
14Widar Taxt LølandHisøy OK22.47+9.3712.22
15Stein R. JensenLia IL23.39+10.2912.51
16Glenn SolbergFroland IL24.02+10.5213.03
17Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering24.43+11.3313.25
18Fredrik StudsrudHisøy OK25.00+11.5013.35
19Kjell SandåkerIL Imås25.45+12.3513.59
20Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse26.45+13.3514.32
21Erling LauvrakIL Imås27.42+14.3215.03
22Kåre JørgensenHisøy OK27.49+14.3915.07
23Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering31.53+18.4317.19
24Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse32.02+18.5217.24
25Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering50.29+37.1927.26
26Einar Krafft MyhrenHisøy OK51.52+38.4228.11
27Rolf MikkelsenIL Imås54.28+41.1829.36
0Jan JohnsenØyestad IF alliansediskvalifisert

H5 A-nivå lang

1 840 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL12.206.42
2Per Olav NærestadIF Trauma12.46+0.266.56
3Stig DalsørenKristiansand OK14.04+1.447.38
4David RundeKristiansand OK14.09+1.497.41
5Magnus MosfjellBirkenes IL15.00+2.408.09
6Helge FossøyØyestad IF allianse15.32+3.128.26
7Even FossumIK Grane Arendal Orientering15.39+3.198.30
8Jon BjørgumKristiansand OK16.30+4.108.58
9Bjørn Idar SætranIF Trauma16.45+4.259.06
10Ole Petter VestølVegårshei IL17.47+5.279.39
11Magnus Gautefall NicolisenIL Imås18.50+6.3010.14
12Glenn Ager-WickKristiansand OK19.08+6.4810.23
13Øyvind HelsørFroland IL19.12+6.5210.26
14Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse19.38+7.1810.40
15Geir BråtenVegårshei IL20.05+7.4510.54
16Per Kristian TømtIL Imås20.10+7.5010.57
17Hogne LilleåsNOTEAM20.20+8.0011.03
18Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering20.40+8.2011.13
19Ola Peder HovdeNOTEAM22.14+9.5412.05
20Egil FossumIK Grane Arendal Orientering24.53+12.3313.31
21Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse25.29+13.0913.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor